KAUNO NTI-PN vs DARBAS (76:63)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2013 kovo 25 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

"Kauno NTI - PN" sugebėjo peržengti "Darbo" barjerą

2013 kovo 25 d., Pirmadienis, 21:46 val., peržiūros: 1765

Pirmadienį, Kovo 25 dieną, Kauno NTI – PN sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių šešioliktfinalio rungtynės, tarp Kauno „NTI – PN“ (šeimininkai) ir „Darbo“ (svečiai) ekipų. Svečiai rungtynes pradėjo turėdami devynių taškų pranašumą ir didžiąją rungtynių dalį jiems pavyko neprisileisti varžovų per daug arti, tačiau rungtynių antroje pusėje, o ypač ketvirtajame kėlinuke, šeimininkai pradėjo diktuoti savo sąlygas ir iškovojo sunkią bei labai svarbią pergalę, leidusią jiems žengti į aštuntfinalį, kur jų jau laukia „Kauno Kolegija“. Rungtynių rezultatas – 76:63 (22:19, 17:18, 19:14, 18:12).

Pirmą kėlinuką taškais pradėjo šeimininkų komandos žaidėjas P.Liepinaitis. Tačiau svečiai netrukus atsakė tuo pačiu ir komandos kurį laiką keitėsi tiksliomis atakomis. Rezultatui esant 8:6, svečiai pelnė šešis taškus iš eilės ir atitrūko nuo savo varžovų. Tačiau šeimininkai spurtavo 14:4 ir vėl susigrąžino pranašumą į savo pusę. Daugiausiai prie to prisidėjo P.Liepinaitis pelnęs 10 taškų. Svečių komandoje šiame ketvirtyje didžiąją dalį taškų rinko du žmonės, tai V.Mačys, pelnęs 10 taškų ir M.Čeponis pridėjęs septynis. Rezultatas po kėlinio – 22:19.

Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkai laikė persvarą savo pusėje, tačiau jos padidinti nesugebėjo. O kėliniui jau įpusėjus svečiai surengė spurtą 0:7 ir įgijo dviejų taškų pranašumą. Jo išsaugoti jie nesugebėjo ir leidę savo varžovams pelnyti šešis taškus be atsako vėl prarado kontrolę. Kėlinį komandos užbaigė apsikeisdamos tiksliomis atakomis, o persvarą savo pusėje išlaikė šeimininkai. Rezultatas po dviejų kėlinių – 39:37.

Trečiajame kėlinuke šeimininkai didino savo pranašumą, o kėlinio viduryje jis pasiekė ir 11 taškų. Tai reiškė, kad serijoje jie įgijo dviejų taškų pranašumą. Tačiau tai truko neilgai. Svečių komandos žaidėjas I.Salar A. pataikė du tolimus metimus iš eilės ir sumažino skirtumą iki penkių taškų. Vėliau šeimininkai vėlu buvo susigražinę 11 taškų pranašumą, bet kėlinio pabaigoje M. Čeponio pastangomis skirtumas sumažėjo. Rezultatas po trijų kėlinių – 58:51.

Ketvirtą kėlinuką šeimininkai pradėjo sužaisdami labai gerą atkarpą, kurią jie laimėjo 17:4. Tai leido jiems įgyti 18 taškų pranašumą ir praktiškai užsitikrinti pergalę. Tačiau kelios šeimininkų klaidos lygiose vietose, dar suteikė svečiams viltį. Jie pelnė šešis taškus iš eilės ir sumažino skirtumą iki 12 taškų, bet rimčiau pakovoti dėl pergalės jiems nebeleido pasibaigęs rungtynių laikas. Rezultatas po keturių kėlinių – 76:63.

Šeimininkus į pergalę vedė Rokas Imbrasas pelnęs 25 taškus, Paulius Liepinaitis pridėjo 20 taškų, Pijus Imbrasas 12 taškų.

Svečių komandoje geriausiai pasirodė Marius Čeponis pelnęs 20 taškų, Ibragim Salar A. ir Vytautas Mačys po 14 taškų.

Kauno "NTI-PN" nepasigailėjo KK "Persvaros" (2013 sausio 24 d., ketvirtadienis, 21:14 val.)Kauno "NTI - PN" privertė pasiduoti "Neveronis" (2012 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)Kauno "NTI - PN" nutraukė pralaimėjimų seriją (2013 sausio 17 d., ketvirtadienis, 21:29 val.)Kauno "NTI-PN" nepasigailėjo ir "Šernų" (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 21:16 val.)"Kauno NTI-PN" nesunkiai įveikė KK"Persvaros" penketuką (2013 vasario 25 d., pirmadienis, 22:05 val.)Kauno "NTI - PN" iškovojo sensacingą pergalę (2012 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)Kauno "NTI - PN" iškovojo pergalę po sunkios kovos (2013 vasario 21 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)"Kauno NTI-PN" nepaliko jokių vilčių "BC Ambi" ekipai (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)Kauno "NTI-PN" nepasipriešino "Spartai" (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 20:22 val.)Audringai palaikomi "Kauno NTI-PN" padovanojo savo gerbėjams dar vieną pergalę (2012 gruodžio 06 d., ketvirtadienis, 20:51 val.)