KK PERSVARA - 2 vs KOMANDA X (59:79)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 20 d., Sekmadienis, 10:30 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

"Komanda X" įveikė KK"Persvarą-2" ekipą

2013 sausio 20 d., Sekmadienis, 22:29 val., peržiūros: 1643

Sekmadienį, sausio 20 dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos antro etapo runtynės, kuriose susitiko KK"Persvara-2" (šeimininkai) ir "Komanda X" (svečiai). Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau antrajame kėlinyje svečiai susikrovė nežymų pranašumą, o paskutiniame ketvirtyje "Komanda X" padidino pranšumą iki dviženklio pranšumo. Galutinis rezultatas – 59:79.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, įsiverždami į priekį 5:9, tačiau po keletos atakų šeimininkai pervėrė rezultatą į savas rankas ( 10:9). Tolimais metimais "Komanda X" padidino vėl pranašumą iki 5 taškų. Likus žaisti mažiau nei dvi minutes KK"Persvara-2" tritaškiais metimais sumažino skirtumą tarp ekipų iki minimumo. Rezultatas po pirmo kėlinio – 18:19.

Antram ketvirčiui prasidėjus svečiai demonstravo komandinį žaidimą, o šeimininkams sunkiai sekėsi rinkti taškus ir tarp ekipų skirtumas išaugo iki 9 taškų ( 21:30). Dėka D.Lisausko tritaškių metimų skirtumas sumažėjo iki 3 taškų, tačiau kėlinuko pabaigą užtikrinčiau sužaidė "Komanda X", kuri laimėjo 6:0 atkarpą ir atstatė 9 taškų pranašumą. Rezultatas – 29:38.

Po ilgosios pertraukos svečiai pradėjo tolti nuo varžovų greitomis atakomis atakomis ( 31:45), o dar po keletos atakų pranašumas išaugo ir iki 16 taškų. Likus žaisti 4 minutes KK"Persvara-2" nežadėjo taip lengvai paleisti varžovų ir laimėjo atkarpą 8:0, kur skirtumas ištirpo iki 8 taškų. Rezultatas – 45:53.

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai grėsmingai pradėjo artėti prie svečių. Su kiekviena minute pranašumas tirpo ( 57:62). Likus žaisti 5 minutes,po minutės pertraukėlės, svečiai pradėjo užtikrinčiau pulti puolime, o šeimininkai pradėjo nebepataikyti laisvi ir su kiekviena ataka svečių pranašumas didėjo, o šeimininkai per likusias keturias minutes nesugebėjo pelnyti taškų. Triuškinančią pergalę šventė "Komanda X" , rezultatu – 59:79.

Po laimėtų rungtynių "Komandos X" treneris, P.Guodžiūnas, teigė:"Pataikėm, užpuolėm neblogai. Labai gerai "Neptūnas" sužaidė pas mus. Visus taškus tik iš tritaškio rinko, o prasiveržimų nieko."

KK"Persvara – 2":E..Bartusevičius ( 19 tšk.), D.Lišauskas ( 15 tšk.), M.Marčenkovas ( 13 tšk., 12 atk.kam.)

"Komanda X": L.Klangauskas ( 21 tšk.), A.Uselis ( 17 tšk.), R.Gudžiūnas ( 14 tšk., 8 rez.perd., 5 per.kam.), P.Gudžiūmas ( 13 tšk., 13 atk.kam.)

"Baldai jums" nesunkiai įveikė KK"Persvara-2" ekipą (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 14:31 val.)BC"Straight" nesunkiai nugalėjo KK"Persvarą-2" ekipą (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:20 val.)"Akademija" nepasigailėjo KK"Persvara-2" ekipos (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 21:37 val.)"Partizanai" nepasigailėjo KK "Persvaros -2" ekipos (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 23:35 val.)KMAIK & Brevitra sudaužė KK Persvara - 2 ekipą (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 20:20 val.)"VU KHF" penketukas palaužė KK " Persvarą-2" (2012 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 00:31 val.)"Komanda X" po dramatiškos kovos palaužė "BC Straight" ekipą (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 00:24 val.)"Kaunas" šventė nesunkią pergalę (2012 spalio 24 d., trečiadienis, 23:49 val.)"Kauno švogeriai" be didesnio vargo sutriuškino KK"Persvarą-2" (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 22:16 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi "Komanda X" įveikė "Kauno švogerius" (2013 vasario 26 d., antradienis, 22:42 val.)