KK PERSVARA - 2 vs KMAIK & BREVITRA (41:95)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

KMAIK & Brevitra sudaužė KK Persvara - 2 ekipą

2012 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 20:20 val., peržiūros: 2069

2012 gruodžio 5 dieną, C lygos rungtynėse Šančių vidurinėje mokykloje susitiko KK Persvara – 2 (šeimininkai) ir KMAIK & Brevitra (svečiai). Nuo pirmos minutės įspūdingai žaidę svečiai, su kiekvienu kėliniu vis tolo. Pirmąjame kėlinyje svečiai susikrovė dvylikos taškų persvarą, antrąjame ją padidino dar tiek pat ir po dviejų kėlinių jau pirmavo – 26:50. Trečiąjame dar įspūdingiau sužaidė KMAIK komanda ir po trijų kėlinių jau turėjo 37 taškų persvarą. Ketvirtąjame jie nė nemanė atsipalaiduoti ir toliau spaudė savo varžovus, kurie negalėjo nieko padaryti ir beviltiškai pralaimėjo rezultatu – 41:95.
Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo P.Stonio dvitaškiu, į kurį dviem baudos metimais atsakė Edgaras Bartusevičius. Keturis paeiliui surinko svečiai, dvitaškiu su pražanga atsakė šeimininikai – 5:6. Po du taškus pelnė komandos, o per kitą minutę dar ir po tritaškį ir rezultatas – 10:11. Keturis taškus pelnė KMAIK, o dar vieną tritaškį įsūdė KK Persvara – 2 ir skirtumas vos 2 taškai. Tačiau kėlinio pabaigoje susikaupė Brevitra komanda ir laimėjusi atkarpą 10:0 staigiai nutolo ir po pirmojo ketvirčio – 13:25.
Antrą kėlinį keturiais taškais paeiliui pradėjo šeimininkai ir sumažino atsilikimą iki vienženklio – 17:25. Po du taškus pelnė komandos, o tuomet KMAIK pelnė dar dešimt be atsako ir staigiai susikrovė aštuoniolikos taškų pranašumą – 19:37. Dar po keturis apsikeitė komandos ir skirtumas nepakito. Kėlinio pabaigą atkarpa 9:3 užbaigė KMAIK & Brevitra ir po dviejų kėlinių – 26:50.
Trečiasis kėlinys prasidėjo šešiais iš eilės svečių taškais, į kuriuos dviem atsakė Edgaras Bartusevičius. Dar keturis pradėjo svečiai, o dviem atsakė Persvara – 2 ir rezultatas – 30:60. Dar vieną keturių minučių atkarpą 10:0 laimėjo svečiai ir susikrovė 40 taškų persvarą – 30:70. Kėlinį tritaškiu užbaigė Paulius Vaičius ir po trijų kėlinių – 33:70.
Ketvirtą kėlinį atkarpa 7:0 pradėjo KMAIK ir padidino skirtumą iki 43 taškų. Du taškus pelnė šeimininkai, keturiais atsakė svečiai ir rezultatas – 35:81. Tritaškį pelnė KK Persvara, keturiais į tai atsakė KMAIK – 38:85. Dar vieną tritaškį pelnė šeimininkai, o svečiai rungtynių pabaigoje surengė įspūdingos gynybos pasirodymą, kai per paskutines dvi minutes perėmė 7 kamuolius ir to pasekoje laimėjo rungtynių pabaigą atkarpa – 10:0 ir galutinis rungtynių rezultatas – 41:95.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė – lengvos rungtynės, pasilakstėm ir tiek. Kaip gera treniruotė.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Gytis Krisčiūnas (19, 29 naud. bal.), Deividas Dragūnas (15, 8 rez. perd., 6 per. kam., 28 naud. bal.), Eligijus Gurklys (12), Ernestas Latoža (11, 12 naud. bal.), Tomas Taujinskas (10) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Edgaras Bartusevičius (22, 5 ispr. pr., 8 naud. bal.), Paulius Vaičius (8, 4 naud. bal.), Gerardas Kvedaras (6, 7 naud. bal.) taškai.

BC"Straight" nesunkiai nugalėjo KK"Persvarą-2" ekipą (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:20 val.)"Baldai jums" nesunkiai įveikė KK"Persvara-2" ekipą (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 14:31 val.)"KMAIK & Brevitra" šventė dar vieną pergalę (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 21:52 val.)"KMAIK & Brevitra" iškovojo sunkią pergalę (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 19:56 val.)"Komanda X" įveikė KK"Persvarą-2" ekipą (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 22:29 val.)"Akademija" nepasigailėjo KK"Persvara-2" ekipos (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 21:37 val.)"KMAIK & Brevitra" iškovojo lengvą pergalę (2012 lapkričio 13 d., antradienis, 22:17 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "KMAIK & Brevitra" sutriuškino SK" Mattas" ekipą (2013 sausio 24 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)"KMAIK & Brevitra" nesulaukė rimto pasipriešinimo iš "VU KHF" (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 22:38 val.)"Partizanai" nepasigailėjo KK "Persvaros -2" ekipos (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 23:35 val.)