BIRŠTONO SC - OLIMPAS vs REMZA & IRMCO (91:84)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 20 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Birštono "SC - Olimpas" rungtynių pabaigoje palaužė "Remza & Irmco" komandą

2013 sausio 20 d., Sekmadienis, 23:57 val., peržiūros: 1683

Sekmadienį, Sausio 20 dieną, Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių, Didžiosios taurės J pogrupio, rungtynės, tarp Birštono "SC – Olimpo" (šeimininkai) ir „Remza & Irmco“ (svečiai) ekipų. Visų rungtynių metu vyko atkakli kova, tačiau rungtynių pabaigoje daugiau jėgų išsaugojo ir užtikrinčiau sužaidė aikštelės šeimininkai. Jie laimėjo šį susitikimą ir tapo savo grupės lyderiais. Rungtynių rezultatas – 91:84 (22:27, 20:17, 23:14, 26:26).

Pirmą kėlinuką kur kas sėkmingiau pradėjo svečių komanda. Kėlinio pradžioje jie laimėjo atkarpą 7:18 ir atitrūko nuo savo varžovų. Daugiausiai prie to prisidėjo T.Dudzevičius pelnęs septynis taškus. Tačiau šeimininkai netrukus atsakė spurtu 13:4 ir sumažino skirtumą iki dviejų taškų. Deja, kėlinio pabaiga sėkmingiau susiklostė svečiams. Jie pelnė penkis taškus be atsako ir vėl atitrūko nuo savo varžovų. Kėlinio pabaigoje M.Knyšius pataikė dvitaškį ir sugebėjo šiek tiek sumažinti skirtumą. Rezultatas po kėlinio – 22:27.

Antrasis kėlinukas vėl sėkmingiau susiklostė svečiams. Jie pelnė dar šešis taškus iš eilės ir vėl sugebėjo atitrūkti. Viso kėlinio metu svečiai sugebėjo išlaikyti saugų pranašumą, tačiau kėlinio pabaigoje jie pradėjo klysti. Tuo pasinaudoję šeimininkai surengė keturias tiksliais atakas ir pelnė septynis taškus be atsako. Tai leido jiems sumažinti skirtumą iki dviejų taškų. Rezultatas po dviejų kėlinių – 42:44.

Trečią ketvirtį jau šeimininkai pradėjo šešiais taškas iš eilės ir pagaliau persvėrė rezultatą savo naudai. Deja, svečiai nesiruošė nuleisti rankų ir atsakę penkiais taškais vėl susigražino pranašumą į savo pusę. Tačiau tada šeimininkai surengė spurtą 12:1 ir dabar jau jie įgijo dešimties taškų pranašumą. Kėlinio pabaigoje kelios sėkmingos svečių komandos atakos leido jiems sumažinti skirtumą iki septynių taškų. Rezultatas po trijų kėlinių – 65:58.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo dar vienu svečių spurtu 0:6, tai leido jiems sumažinti skirtumą iki minimumo. Tačiau tada vienas iš svečių komandos lyderių T.Dudzevičius gavo penktą asmeninę pražangą. Tuo pasinaudoję šeimininkai atsakė penkiais taškais iš eilės ir vėl įgijo šešių taškų pranašumą. Tiesa, svečiai nesiruošė lengvai pasiduoti ir neleido savo varžovams pabėgti per toli, o po M. Šumlinsko tritaškio ir A. Abromačio dvitaškio skirtumas buvo sumažėjęs iki vieno taško. Deja, kėlinio pabaiga sėkmingiau susiklostė šeimininkams, O.Brazdžionis pataikė kelis svarbius tolimus metimus ir rungtynių baigtis buvo nulemta. Rezultatas po keturių kėlinių – 91:84.

Šeimininkų komandos treneris V. Kapačinskas sakė: „Tokių atkaklių rungtynių ir tikėjomės, bet dėl pergalės nebuvo užtikrinti. Komandai tai buvo jau trečios rungtynės per tris dienas, šiandien jau žaidėme vieną mačą, vyrai buvo pavargę.“

Svečių komandos treneris Ž.Zakrasas sakė: „Varžovams pabaigoje pasisekė labiau, jie pataikė paskutinius tris tritaškius. Taip pat noriu padėkoti už mūsų aukštų žaidėjų išjungimą iš žaidimo.“

Šeimininkus į pergalę vedė Osvaldas Brazdžionis ir Mindaugas Knyšius pelnę po 21 tšk., Mangirdas Knyšius ir Martynas Drazdauskas pridėjo po 11 tšk.

Svečių komandoje geriausiai pasirodė Marius Šumlinskas pelnęs 28 tšk. (14 atkovotų kamuolių), Tadas Dudzevičius pridėjo 20 tšk. (13 atkovotų kamuolių), Raimondas Baliūnas taip pat pridėjo 20 tšk.

Birštono "SC - Olimpas" rungtynių pabaigoje palaužė "Korį" (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)"Birštono SC - Olimpas" neturėjo daug vargo su "Remza & Irmco" (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 00:47 val.)"Birštono SC - Olimpas" tik paskutiame kėlinyje palaužė "Veiverių Amberį" (2012 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)"Birštono SC - Olimpas" ketvirtame kėlinyje įevikė "Trobą" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 19:08 val.)"Birštono SC - Olimpas" iškovojo užtikrintą pergalę (2012 lapkričio 09 d., penktadienis, 21:05 val.)Birštono "SC-Olimpas" nukovė "Vaišvydavą" (2012 lapkričio 17 d., šeštadienis, 16:41 val.)Atkaklioje kovoje SK"Neveronys" nugalėjo "Remza & Irmco" komandą (2013 sausio 24 d., ketvirtadienis, 00:50 val.)Birštono "SC-Olimpas" tęsia pergalingą žygį (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 22:09 val.)"Birštono SC - Olimpas" iškovojo įtikinamą pergalę (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 23:40 val.)Neįtikėtinoje rungtynių pabaigoje Troba po pratęsimo palaužė Birštono SC Olimpą (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 22:32 val.)