LSU - VERSLAS VERSLUI vs DARBAS (69:79)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 03 d., Sekmadienis, 12:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Kiek netikėtai ''Darbas'' įveikė ''LSU - Verslas Verslui''

2013 kovo 03 d., Sekmadienis, 16:39 val., peržiūros: 1468

Šiandien, kovo 3d., Sabonio KC sporto salėje vyko KKL ''C'' lygos ''Didžiosios'' taurės susitikimas tarp vietos ''LSU – Verslas Verslui'' (šeimininkai) ir ''Darbo'' ekipos (svečiai). Šios ekipos antrajame ture susitinka antrąjį kartą, anąsyk nesunkią pergalę šventė ''LSU – Verslas Verslui'' rezultatu 60-80. Antrajame susitikime puikiai atakavusi ''Darbo'' ekipa išsiveržė į priekį. Šeimininkai visą susitikimą buvo priversti vytis savo varžovus. Ketvirtajame ketvirtyje ''pabudo'' šeimininkų puolimas, bet jau deficitas buvo per didelis ir šį kartą pergalę šventė ''Darbo'' ekipa rezultatu 69-79.

Susitikimas prasidėjo šeimininkų atkovotu kamuoliu ir iškart atidaryta taškų sąskaita (2-0). Tuomet ''Darbo'' ekipa šovė į priekį 7-0, kol šį spurtą nutraukė L.Martinaičio tritaškis (5-7). Svečiai ir toliau spaudė šeimininkus ir kėlinio viduryje ekipas skyrė dešimt taškų (7-17). Antroje susitikimo pusėje po gerų atkarpų sužaidė šeimininkai, kurie buvo sumažinę deficitą iki trijų taškų (19-22), bet ketvirčio pabaiga geriau susiklostė svečių ekipai, kuri po pirmojo ketvirčio turėjo aštuonių taškų pranašumą 19-27.

Antrąjį susitikimo ketvirtį abi ekipos vėl pradėjo energingai rinkdamos taškus ( 26-31). Ketvirčio viduryje šiek tiek išsimušė šeimininkų puolimas ir ''Darbo'' ekipa sužaidė atkarpą 8-0, bet neilgai trukus ''LSU – Verslas Verslui'' atsakė atkarpa 7-0 ( 33-39). Ketvirčio pabaiga buvo labai nesėkminga ''LSU – Verslas Verslui'' ekipai, tiesiog šimtaprocentiniai metimai iš po krepšio išsisukdavo iš lanko. ''Darbo'' ekipa ketvirtį užbaigė atkarpa 15-2 ir po dviejų kėlinių ''Darbo'' ekipa buvo priekyje devyniolika taškų 35-54.

Skirtumas dar labiau išaugo, kuomet ''Darbo'' ekipa ketvirtį pradėjo atkarpa 8-0 (35-62). Per trečiąjį ketvirtį ''LSU – Verslas Verslui'' ekipai pavyko sušvelninti deficitą iki dvidešimt vieno taško 48-69.

Nors ketvirtajame ketvirtyje skirtumas jau buvo dvidešimt vienas taškas, šeimininkai nesiruošė pasiduoti ir laukti susitikimo pabaigos. Jų gynyba pasidarė agresyvesnė ir ''Darbo'' ekipa pradėjo klysti, bei atakuoti iš nepatogių padėčių. ''Darbo'' ekipa per ketvirtą kėlinį surinko vos dešimt taškų, tuo tarpų šeimininkai — dvidešimt vieną, bet šio laimėto kėlinio neužteko galutinai ištirpdyti deficito. Pergalę šventė ''Darbo'' ekipa rezultatu 69-79.

Po pralaimėto susitikimo ''LSU – Verslas Verslui'' ekipos treneris G.Timofejevas sakė: „ Blogai sužaidėm ir pralošėm. Silpnai gynėmės ir nepataikėm savo metimų, kuriuos privalėjom pataikyt.“ Paklaustas ar nenuvertino varžovų prieš susitikimą, treneris atsakė: „ Nenuvertinom, čia, ''Didžiojoje'' taurėje, visi moka žaist ir su visais reikia žaist.“

''Darbo'' ekipos treneris M.Špokas sakė: „ Ankstyvos rungtynės, po savaitgalio, turbūt, buvo sunku tiek jiems tiek mums. Gal tiesiog mums labiau reikėjo tos pergalės, todėl jie šiek tiek atsipalaidavo, o mes jau išėjom susikaupę. Čia jau ta megėjų lyga, kuomet negali prognuozuot, čia nesusirenka žaidėjai ir viskas. “

''LSU – Verslas Verslui'' ekipoje išsiskyrė: I.Birbalas ( 20 tšk. 15 atk.k. 5 rez.p. 5 išpr.p. 42 naud.b.) L.Eglinskas ( 13 tšk.) A.Šlimas ( 13 tšk.)

''Darbo'' ekipą į pergalę vedė: M.Čeponis ( 26 tšk. 10 atk.k.) M.Špokas ( 18 tšk. 8 rez.p. 7 išpr.p.) D.Jurkus ( 14 tšk.)

''Korys'' įveikė ''LSU - Verslas Verslui'' ir užsitikrino pirmąją vietą ''G'' grupėje (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 21:14 val.)''Darbo'' ekipa priešinosi ''Koriui'' vos 20 minučių (2013 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)"Dumblas" permainingose rungtynėse palaužė "LSU - Verslas Verslui" (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 17:40 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergale džiaugėsi LSU - Verslas Verslui komanda (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 23:31 val.)"Baltic Transline" apgynė namų sienas prieš "LSU - Verslas Verslui" ekipą (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 05:25 val.)Geriau sužaista rungtynių pabaiga leido "LSU - Verslas verslui" išplėšti pergale prieš "Kauno technikos kolegija" (2012 spalio 29 d., pirmadienis, 19:28 val.)"Korys" po didžiosios pertraukos palaužė "LSU - Verslas Verslui" dvasią ir žengė į kitą etapą (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 17:46 val.)Ketvirtame kėlinyje "Darbas" palaužė "ASU" komandą (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 21:15 val.)SK "Neveronys" antroje rungtynių pusėje išsprendė problemas ir šventė pergalę prieš "LSU - Verslas Verslui" (2012 lapkričio 28 d., trečiadienis, 21:42 val.)Po atkaklios ir nervingos kovos "LSU -Verslas verslui" nugalėjo "Akademija" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 23:48 val.)