KK PERSVARA vs KREPSININKAS.NET (61:62)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 22 d., Ketvirtadienis, 17:30 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„Krepšininkas.net“ paskutinėmis sekundėmis palaužė KK „Persvara“ ekipą

2012 lapkričio 22 d., Ketvirtadienis, 21:02 val., peržiūros: 1934

Ketvirtadienį (11.22), Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos „Top sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko KK „Persvara“ (šeimininkai) ir „Krepšininkas.net“ (svečiai) ekipos. Rungtynėse, kaip ir tikėtasi, netrūko kietos kovos. Beveik visas rungtynes pirmavo KK „Persvara“ ekipa ir trečiajame kėlinyje buvo netgi įgiję 14 taškų pranašumą (45:31). „Krepšininkas.net“ ekipos žaidėjai nepasidavė ir išplėšė pergalę paskutinėmis sekundėmis rezultatu 61:62.

Rungtynės prasidėjo taikliais abiejų komandų metimais (2:2), o sužaidus 7 minutes pirmajame ketvirtyje rezultatas buvo lygus (8:8). Kėlinio pabaigoje, po taiklaus Silvestro Stapono dvitaškio su pražanga KK „Persvara“ buvo įgijusi 3 taškų pranašumą (13:10), bet taiklus Deivido Matusevičiaus dvitaškis sumažino skirtumą iki 1 taško (11:10).

Antrajame kėlinyje situacija aikštėje nesikeitė ir toliau komandos kovėsi taškas į tašką ir tik sužaidus pusė antrojo kėlinio KK „Persvara“ ekipa atitrūko ir šgijo 7 taškų pranašumą (23:16). Vis dėlto kėlinio pabaigą sėkmingiau susiklostė „Krepšininkas.net“ ekipos žaidėjams, kurie dar iki didžiosios petraukos sugebėjo sumažinti savo komandos atsilikimą iki 2 taškų (27:25).

Trečiasis ketvirtis prasidėjo taikliu Gvido Mikutavičiaus dvitaškiu, kuris leido „Krepšininkas.net“ ekipai išlyginti rungtynių rezultatą (27:27). KK „Persvara“ ekipai nesutriko po to, kai buvo ištirpdytas jų pranašumas iki kėlinio viduryje sugebėjo išsiveržti į priekį 14 taškų skirtumu (45:31). „Krepšininkas.net“ komandos žaidėjai nei neketino pasiduoti ir besibaigiant trečiajam kėliniui sumažino savo komandos deficitą iki 7 taškų (45:38). Visus 7 taškus „Krepšininkas.net“ komandai paskutinio spurto 7:0 metu pelnė Gvidas Mikutavičius.

„Krepšininkas.net“ komanda įkvėpta sėkmingos trečiojo kėlinio pabaigos sėkmingiau pradėjo ketvirtąjį ketvirtį ir spurtavę 4:0 sumažino skirtumą iki 3 taškų (45:42). KK „Persvara“ komandos žaidėjai nepasimetė ir įpusėjus ketvirčiui susigrąžino sau dviženklį pranašumą (52:42). Likus žaisti 3 minutes ketvirtajame kėlinyje 9 taškais pirmavo KK „Persvara“ ekipa (61:52), tačiau nuo to laiko visus taškus šiose rungtynėse pelnė „Krepšininkas.net“ ekipos žaidėjai. Likus žaisti 15 sekundžių iki rungtynių pabaigos KK „Persvara“ ekipa turėjo kamuolį savo rankose, tačiau jo neišsaugojo iki galo, kai buvo pažeista „žingsnių“ taisyklė. Suteiktu šansu pasinaudojo svečiai, likus žaisti 5 sekundes šiose rungtynėse Tomas Gečas smeigė tritaškį į KK „Persvara“ komandos krepšį ir taip išplėšę dramatišką pergalę savo komandai rezultatu 61:62.

Po laimėtų rungtynių „Krepšininkas.net“ komandos treneris kalbėjo: „Po poros tokių sunkių pralaimėjimų iš kurių vienas buvo triuškinantis, o kitas tik paskutinėmis sekundėmi, labai reikėjo mums šios pergalės ir šiandien to ir ėjom į aikštelę, atidavėm visas jėgas. Žinoma, džiaugiuosi, kad pagerinom gynybą lyginant su praėjusiomis rungtynėmis, pradėjom ir šiek tiek veržliau bei labiau pasitikėdami savimi žaisti puolime. Be abejonės, su puolimu dar reikės daug dirbti, bet pirmasis tikslas – pagerinti gynybą. Džiaugiamės, kad pavyko pasiekti pergalę. Rungtynių pabaiga susiklostė taip, kaip ir planavome – perimti kamuolį. Mūsų spaudimas buvo gal kiek ir chaotiškas, bet pasisekė, kad varžovai patys suklydo bei suteikė mums galimybę, mūsų žaidėjas įmetė tritaškį, kurį galės pasižymėti kur nors savo kalendoriuje, kad yra įmetęs lemiamą metimą“.

Po pralaimėtų rungtynių KK „Persvara“ komandos treneris kalbėjo: „Šiandien sužaidėm prasčiausias savo sezono rungtynes, neišnaudojom savo pagrindinio vidurio puolėjo Vido Marcinausko, nors gal kažkiek ir sėkmės faktorius varžovams nusišypsojo, bet pripažįstam, kad šiandien jie buvo stipresni. Nenoriu teisintis, kad šiandien nebuvo daugelio mūsų pagrindinių žaidėjų, bet gaila, kad varžybos pralaimėtos ir ši nesėkmė mus gali nustumti į „Iššūkio“ taurę. Per paskutinę minutės pertraukėlę akcentavome, kad neleistumėm varžovams mesti tritaškio, jei atsitiks taip, kad neišsaugosime kamuolio iki galo, geriau mestų dvitaškį ir išplėštų pratęsimą, per kurį galėtumėm atsigriebti, nes galvojom, kad esam pajėgesnė komanda, viskas išėjo taip, kad pataikė tritaškį nuo lentos ir yra taip, kad fortūna šypsosi geresniems“.

KK „Persvara“: Artūras Sukovas (22 tšk., 5 rez. perd., 19 naud. bal.), Silvestras Staponas (9 tšk., 5 rez. perd.). Vytautas Gaidys (8 tšk.).

„Krepšininkas.net“: Gvidas Mikutavičius (29 tšk., 5 išpr. praž., 27 naud. bal.), Tomas Gečas (8 tšk., 7 atk. kam.), Benas Narbutas (7 tšk.).

"Krepsininkas.net" grupės autsaiderių dvikovoje įveikė "Lokius" (2013 vasario 14 d., ketvirtadienis, 21:31 val.)"Kėdainiai" antroje rungtynių pusėje susitvarkė su "KK Persvara" (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)Silpnai puolime žaidęs "Krepšininkas.net" pralaimėjo "Lituanicai" (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)"Krepsininkas.net" nesunkiai susitvarkė su Elektrėnų "Senosios Versmės" šešetuku (2013 vasario 07 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)Tragišką puolimą pademonstravę "Krepšininkas.net" žaidėjai neprilygo "Lokiams" (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 22:23 val.)"Kaunas" antroje rungtynių pusėje įveikė "Persvarą" (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 19:18 val.)"Kauno NTI-PN" nesunkiai įveikė KK"Persvaros" penketuką (2013 vasario 25 d., pirmadienis, 22:05 val.)Gvido Mikutavičiaus vedami "Krepsininkas.net" nukovė "Ragų" penketuką (2012 lapkričio 24 d., šeštadienis, 19:19 val.)"Krepšininkas.net" iškovojo trečiąją pergalę iš eilės (2012 gruodžio 01 d., šeštadienis, 20:10 val.)Kauno "NTI-PN" nepasigailėjo KK "Persvaros" (2013 sausio 24 d., ketvirtadienis, 21:14 val.)