KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs VEIVERIŲ AMBERIS (70:65)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2013 balandžio 08 d., Pirmadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Kauno technikos kolegija" žengia toliau

2013 balandžio 08 d., Pirmadienis, 19:01 val., peržiūros: 1887

Pirmadienį, balandžio 8 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top sport" pirmenybių "Iššūkio" taurės rungtynės tarp vietos "Kauno technikos kolegijos" ir svečių Veiverių "Amberio" ekipų. Rungtynių pradžioje geriau startavo šeimininkai, tačiau vėliau svečių krepšininkai rezultatą persvėrė. Žymiai rezultatyviau sužaidę antrąjį ketvirtį šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Po ilgosios pertraukos žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau vienu žingsneliu priekyje buvo "Kauno technikos kolegija". Paskutinėje rungtynių dalyje veiveriečiams dar buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki keturių taškų, tačiau šeimininkai išsaugojo pergalę ir žengė į kitą etapą. 70:65 (16:19, 18:6, 15:16, 21:24).

Rungtynės prasidėjo šeimininkų spurtu 10:2, kurio dėka jie šiek tiek atitrūko. Į tai svečių krepšininkai atsakė sėkminga atkarpa 2:6, kurios dėka skirtumas tarp komandų sumažėjo iki keturių taškų. Netrukus "Kauno technikos kolegija" dar pelnė du taškus ir vėl šiek tiek nutolo, bet svečiai nesiruošė taip lengvai pasiduoti ir netrukus pataikė du tolimus metimus, kurių dėka rezultatas tapo lygus. Kėlinuko pabaigoje šeimininkai dar bandė palaužti varžovus baudos metimais, tačiau tai nepadėjo, nes veiveriečiai pelnė penkis taškus iš eilės ir įgijo trijų taškų persvarą. 16:19.

Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkai dar sumažino atsilikimą iki minimumo, o dar šiek tiek vėliau ir persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau neilgam, nes netrukus svečių krepšininkai pelnė du taškus ir susigrąžino pranašumą į savo rankas. To pranašumo svečiai ilgai neišlaikė, nes netrukus "Kauno technikos kolegija" surengė spurtą 8:0 ir persvėrę rezultatą įgijo septynių taškų pranašumą. Vėliau svečių žaidėjai dar bandė mažinti deficitą ir pelnė du taškus, tačiau kėlinuko pabaigoje šeimininkų krepšininkai sužaidė atkarpą 4:0 ir padidino skirtumą tarp komandų iki devynių taškų. 34:25.

Po ilgosios pertraukos svečių ekipos žaidėjas G.Žilinskas pelnė penkis taškus iš eilės ir sumažino savo komandos atsilikimą iki keturių taškų, tačiau ilgai neturkus šeimininkai atsakė į tai sužaisdami atkarpą 7:2 ir taip susigrąžindami turėtą pranašumą. Kiek vėliau, kelių sėkmingai užbaigtų atakų dėka, svečių krepšininkai sugebėjo dar šiek tiek prisivyti varžovus ir sumažinti atsilikimą iki penkių taškų. Toliau skirtumas tarp komandų dar labiau sumažėjo, tačiau pačioje ketvirčio pabaigoje "Kauno technikos kolegija" surengė trumpą spurtą, kurio dėka prieš lemiamą kėlinuką turėjo aštuonių taškų persvarą. 49:41.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje šeimininkai iškart pelnė dar šešis taškus be varžovų atsako ir padidino skirtumą tarp komandų iki keturiolikos taškų, tačiau rankų nuleisti nesiruošę Veiverių "Amberio" žaidėjai atsakė į tai surengdami gana gražų spurtą 0:8 ir sumažindami savo atsilikimą iki šešių taškų. Vėliau tarp komandų užvirė atkakli kova ir komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o svečių gretose, V.Bereiša traukė savo komandą pataikydamas tris tolimus metimus. Vėliau šeimininkai dar šiek tiek atitolo, tačiau netrukus svečių krepšininkas G.Žilinskas pelnė dar šešis taškus iš eilės ir sumažino deficitą iki keturių taškų, tačiau rungtynių pabaigoje stipresni išliko šeimininkai ir šventė pergalę rezultatu 70:65.

"Kauno techniko kolegija" žengia į "Iššūkio" taurės pusfinalį, kuriame susitiks su "Lituanicos" ir "Kulautuvos" poros nugalėtoju.

"Kauno technikos kolegija" : J.Mašeckis (5 rez.perd.) ir V.Dirgėla – po 13, N.Aleknavičius 11 taškų.

Veiverių "Amberis" : G.Žilinskas 20 (13 atk.kam.), V.Bereiša 13, P.Glaniauskas 11 taškų.

"Kauno Technikos Kolegija" palaužė "Ragus" ir keliauja toliau (2013 balandžio 02 d., antradienis, 23:01 val.)"Kauno technikos kolegija" įveikė "Baldus jums" (2013 sausio 28 d., pirmadienis, 19:51 val.)"Kauno technikos kolegija" be vargo iškovojo pergalę (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 19:36 val.)"Kauno technikos kolegija" nesunkiai įveikė "Kauno švogerius" (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 21:36 val.)"Kauno Technikos Kolegija" šventė pirmąją pergalę (2012 lapkričio 05 d., pirmadienis, 19:59 val.)"Kauno technikos kolegija" nugalėjo "Vaišvydavą" (2013 vasario 25 d., pirmadienis, 21:40 val.)"Kauno Technikos Kolegija" iškovojo užtikrintą pergalę (2013 kovo 12 d., antradienis, 23:06 val.)"Kauno Technikos Kolegija" šventė daugiau nei užtikrintą pergalę (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 19:29 val.)"Kauno Technikos Kolegija" pusfinalį pradėjo pergale (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 09:22 val.)"Kauno Technikos Kolegija" neturėjo vargo su BC"Ambi" (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 19:59 val.)