VEIVERIŲ AMBERIS vs BC STUDENTAI (60:55)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 20 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Garliavos vidurinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

BC ''Studentai'' krito Garliavoje nuo galingo Veiverių "Amberio" žaidimo

Žaidėjai kovojo negailėdami jėgų
2013 sausio 21 d., Pirmadienis, 04:22 val., peržiūros: 2832

Šiandien, sausio 20d., Garliavos vidurinėje mokykloje, vyko KKL ''C'' lygos ''M'' pogrupio rungtynės, kuriose susigrūmė ''Veiverių Amberis'' (šeimininkai) ir BC "Studentai" (svečiai). Rungtynes kur kas geriau pradėjo šeimininkai, kurie po dviejų kėlinių jau turėjo šešiolikos taškų pranašumą. Antroje rungtynių pusėje svečiai atakavo kur kas geriau. Likus žaisti vos dvi minutes skirtumas tarp komandų buvo vos penki taškai, bet šeimininkai išlaikė persvarą ir įsirašė antrąją pergalę taip pakildami M pogrupyje į ketvirtą vietą.

Rungtynės prasidėjo šeimininkų atkovotu ginčo kamuoliu, nors pasižymėti jau pirmoje atakoje nepavyko. Jau sekančioje atakoje savo taškų kraitį atidarė M.Slucas, kuris išvedė į priekį svečius. Deja, BC ''Studentai'' ilgai minimalia persvara pasidžiaugti negavo. G.Žilinsko šeši iš eilės pelnyti taškai persvėrė rezultatą (6-2). Skirtumas tarp komandų kėlinio viduryje buvo išaugęs iki septynių taškų. Žaidimo tempas nekito ir pirmąjį ketvirtį laimėjo ''Veiverių Amberis'' 17-11.

Antrąjį ketvirtį svečiai pradėjo dvitaškiu (17-13). Tuomet sekė šeimininkų atsakas 15-0 ir skirtumas tarp komandų išaugo iki aštuoniolikos taškų. Ekipos apsikeitė taikliais tritaškiais bei šeimininkai pridėjo du taškus, tuo tarpu svečiai keturis. Po dviejų kėlinių kur kas laimingesni buvo ''Veiverių Amberio'' ekipos žaidėjai, kurie turėjo solidžią šešiolikos taškų persvarą 37-21.

Trečiajame kėlinyje vaiždas aikštėje šiek tiek pasikeitė. BC ''Studentai'' jau kėlinio padžioje ''atkirpo'' penkis taškelius ir skirtumas beliko vienuolika taškų. Visą trečiąjį ketvirtį skirtumas tai padidėdavo iki trylikos, tai sumažėdavo iki dešimties. Po trijų kėlinių skirtumas buvo dešimt taškų 47-37.

Lemiamame ketvirtyje ekipos keitėsi taikliais dvitaškiais ir skirtumas vis dar laikėsi dešimt taškų. Likus žaist vos tris minutes taiklų tritaškį paleido K.Čiužas, dvitaškį pridėjo M.Leknickas ir ''Veiverių Amberio'' turėta dešimties taškų persvara ištirpo perpus. Šeimininkai ''padovanojo'' kamuolį svečiams ir BC ''Studentai'' turėjo puikią galimybę dar labiau priartėti prie šeimininkų, bet jų tritaškiai skriejo pro šalį. Rungtynes laimėjo ''Veiverių Amberis'' 60-55.

Po rungtynių pakalbintas BC ''Studentų'' treneris M.Viršilas sakė, kad „ pradžioje buvo sunku „įsivažiuot“, nesisekė, nepataikėm, labai nėjo komandinis žaidimas. Po didžiosios pertraukos padarėm išvadas ir , kaip matot, pavyko iš dalies. Pradėjom pataikyt, pradėjom gintis. Nelaimėjom, bet ,manau, penki taškai normaliai. Rungtynių pabaigoje matyt komanda pavargo ir nepavyko išplėšt pergalės.“

''Veiverių Amberio'' treneris N.Baltrušaitis sakė: „Labai puikios rungtynės, džiugu, kad pirmą kartą sezone susirinko visa komanda. Varžovas silpnokas, tik mums labai nepakrito, mes buvom nusiteikę šiandien iškovot pergalę, šitam pogrupy turėtų but tikrai daug pergalių.“

Šeimininkų gretose išsiskyrė: G.Žilinskas (27 tšk. 10 atk.kam), V.Mocevičius (10 tšk. 11 atk.kam), Š.Petrukaitis (6 tšk. 5 rez.perd.).

BC ''Studentų'' ekipoje pastebimiausi buvo: E.Račinskas ( 9 tšk 12 atk.kam), E.Tarasovas (11 tšk), O.Ašmena (9 tšk).

Antrąjį etapą ''Nebajerio'' ekipa užbaigė pergale (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 16:55 val.)''Sparta'' lengvai nugalėjo ''BC Studentai'' ekipą (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 02:49 val.)BC "Studentai" neturėjo vargo su "Partizanais" (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 21:37 val.)Robotukų Armija susitvarkė su Veiverių Amberiu (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 22:56 val.)"Kauno technikos kolegija" ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš "Veiverių Amberį" (2013 balandžio 07 d., sekmadienis, 21:12 val.)"Birštono SC - Olimpas" tik paskutiame kėlinyje palaužė "Veiverių Amberį" (2012 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)"Kaišiadorys" nesunkiai įveikė "Veiverių Amberį" (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:09 val.)Po sunkios kovos "Kolpingo Kolegija" įrodė savo pranašumą prieš "Veiverių Amberį" (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:44 val.)''Veiverių Amberis'' lengvai įveikė BC ''Studentus'' (2013 vasario 18 d., pirmadienis, 00:19 val.)Po pirmo lygaus kėlinio, vėliau Forto Amicus įrodė kas yra kas Veiverių Amberiui (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:11 val.)