ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT vs BC AMBI (94:48)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 20 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" iškovojo triuškinančią pergalę namų aikštėje

2013 sausio 20 d., Sekmadienis, 23:31 val., peržiūros: 1735

Sekmadienį, Sausio 20 dieną, Rokų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių, "Iššūkio" taurės M pogrupio, rungtynės, tarp "Rokų Keramikos & Kroviniupervezimas.lt" (šeimininkai) ir BC "Ambi" (svečiai) ekipų. Užtikrintą pergalę šiose rungtynėse iškovojo ir grupės lyderiais tapo aikštelės šeimininkai. Rungtynių rezultatas – 94:48 (17:12, 27:12, 25:14, 25:10).

Primą kėlinuką taikliu dvitaškiu pradėjo svečių komanda, tačiau šeimininkai iš karto atsakė tuo pačiu. Svečiai į tai atsakė keturiais taškais be atsako ir įgijo keturių taškų pranašumą. Deja, jie pirmavo labai trumpam, nes šeimininkų komandos žaidėjas M.Mažeika pelnė keturis taškus iš eilės ir išlygino rezultatą. Vėliau komandos keitėsi tiksliomis atakomis, bet kėlinio pabaigoje T.Kmitas surengė dvi tikslias ataks ir leido savo komandai išsiveržti į priekį. Rezultatas po kėlinio – 17:12.

Antrą kėlinuką šeimininkai pradėjo spurtu 12:0 ir įgijo jau šešiolikos taškų persvarą. Kėliniui jau įpusėjus svečiai buvo sumažinę skirtumą iki dešimties taškų, daugiausiai V. Čypo dėka. Tačiau kėlinio pabaiga vėl sėkmingiau susiklostė šeimininkams, jie pelnė dešimt taškų be atsako ir įgijo kol kas didžiausią pranašumą šiose rungtynėse. Rezultatas po dviejų kėlinių – 44:24.

Trečiajame kėlinuke vaizdas aikštelėje nepasikeitė, šeimininkai ir toliau diktavo savo sąlygas. Svečiams niekaip nepavykdavo sumažinti skirtumo, priešingai, šeimininkai vis labiau jį didino. Rezultatas po trijų kėlinių – 69:38.

Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas, nes šeimininkai turėjo užtikrintą pranašumą. Tačiau per šį kėlinį jie sugebėjo dar labiau jį padidinti, nes svečių komanda daug klydo. Tai leido jų varžovams rengti daug greitų atakų ir pelnyti lengvus taškus. Rezultatas po keturių kėlinių – 94:48.

Šeimininkų komandos treneris A.Čekanauskas sakė: „Smagu iškovoti pergalę. Šiandien varžovas nebuvo pats stipriausias, tačiau mes esame netekę visų savo aukštų žaidėjų. Neturėjom nei centro, nei krašto puolėjo, bet vyrai sukovojo ir neleido jiems laimėti kovos po krepšiu.“

Svečių komandos treneris V.Mačiulis sakė: „Paprasčiausiai varžovai buvo stipresni ir tai parodo rezultatas.“

Šeimininkus į pergalę vedė Mindaugas Mažeika 40 tšk. (50 naud. balų, 13 atkovotų kamuolių), Tomas Kmitas 37 tšk. (55 naud. balų, 7 išprovokuotos pražangos, 6 rez. perdavimai, 5 perimti kamuoliai)

Svečių komandoje geriausiai pasirodė Alius Žibortovičius 18 tšk., Mindaugas Laukaitis 10 tšk., Vaidotas Mačiulis 7 tšk.

"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" iškovojo įtikinamą pergalę (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 00:36 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ iškovojo sunkią pergalę namuose (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 01:23 val.)"Rokų Keramika" iškovojo įtikinamą pergalę (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 22:25 val.)Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt įveikė Elektrėnų Senają Versmę (2013 kovo 19 d., antradienis, 23:33 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" įveikė "Veiverių Amberį" (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 21:22 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" nepasigailėjo keturiese likusių "Partizanų" krepšininkų (2013 vasario 12 d., antradienis, 23:51 val.)Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt neprilygo SK Mattas komandai ir iškrito iš tolimesnių kovų (2013 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 14:42 val.)Po permainingos kovos "Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" įveikė "Robotukų armija" (2013 vasario 05 d., antradienis, 22:21 val.)Rokų "Keramika &Kroviniųpervežimas.lt" turėjo vargo su "Compensa" (2013 balandžio 09 d., antradienis, 22:41 val.)Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt palaužė BC Ambi (2013 vasario 26 d., antradienis, 22:53 val.)