VU KHF vs KAUNO LIBERALAI (58:43)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 20 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

''VU KHF'' įveikė ''Kauno Liberalus''

2012 gruodžio 20 d., Ketvirtadienis, 23:39 val., peržiūros: 2103

Gruodžio 20 dieną Ažuolo katalikiškos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštelės šeimininkai "VU KHF" priėmė svečius "Kauno Liberalai" ekipą. Nuo pat rungtynių pradžios iki galo pirmavę ''VU KHF'' krepšininkai išlaikė dviženklį pranašumą ir pasiekė įtikinamą pergalę rezultatu 58:43.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo techninė pražanga ''VU KHF'' ekipai , nes komanda vėlavo į rungtynes. Svečiai neprasidėjus mačui , sumetė abu baudos metimus ir išsiveržė y priekį 2:0 , bet tai buvo vienintelis kartas kai ''Kauno Liberalai'' pirmavo šiose rungtynėse. Per pirmąjį ketvirtį komandos atitinkamai pelnė po 21 ir 16 taškų. Tai gi po pirmojo kėlinuko penkiais taškais pirmavo šeimininkai ''VU KHF'' ekipa 21:16.

Antrasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų spurtu 6:0 ir tai jiems leido įgyti dviženklį panašumą (27:16). Svečių ekipa sunkiai rinko taškus ir žaidė vangiai , o tuo pasinaudoją šeimininkai vis didino pranašumą. Kėlinio gale ''Kauno Liberalų'' ekipos žaidėjas S.Kairys pataikė tritaškį metimą , bet jis tik sumažino savo komandos atsilikimą iki šešiolikos taškų. Rezultatas po kėlinio 37:21.

Po ilgosios pertraukos scenarijus nesikeitė , tačiau šį kėlinuką komandoms pavyko sužaisti lygiai 11:11 , verta paminėti , kad kėlinys buvo labai nerezultatyvus. Geriau pradėją ''Kauno Liberalai'' sumažino savo komandos atsilikimą iki dešimties taškų (37:27) , tačiau šeimininkai atsakė tuo pačiu ir vėl skirtumą padidino iki šešiolikos. Kėlinio gale komandos sužaidė atkarpą 5:5 , ''VU KHF'' ekipai prie to daugiausiai prisidėjo V.Bulkevičius , o ''Kauno Liberalams'' R.Adomavičius. Po trijų sužaistų kėlinių pirmavo šeimininkai 48:32.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. Penkiese susirinkę šeimininkai per daug nesikarščiavo ir nepersistengė , nes pajautė , kad pergalė jų rankose. Svečiai parodę charakterį vienu momentu buvo vėl priartėją prie dešimties taškų ribos , bet neilgam , ją atstatę ''VU KHF'' krepšininkai laimėjo susitikimą rezultatu 58:43.

Po rungtynių ''VU KHF'' ekipos žaidėjas V.Bulkevičius teigė : ''Pergalę lėmė silpni varžovai , žaidėm kaip visada banguotai , bet šį kartą pavyko laimėti. Nesusirinko daug mūsų žaidėjų , tai visi gavo pažaisti''.

''VU KHF'' : V.Bulkevičius (23 tšk.) , Gediminas Maciauskas (17 tšk.) , Marius Lukauskas (10 tšk.).

''Kauno Liberalai'' : Renatas Adomavičius (12 tšk.) , Leonas Stirbys (10 tšk.) , Liūtauras Sakalauskas (10 tšk.).

'''Lokiai'' neatsilaikė prieš ''Kauno Liberalų'' tritaškių krušą (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 11:49 val.)Vyčio Bulkevičiaus vedini ''VU KHF'' pergalingai pradėjo aštunfinalį (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 00:02 val.)''Robotokų Armija'' nugalėjo ''Vu KHF'' ekipą ir keliauja į ketvirtfinalį (2013 balandžio 03 d., trečiadienis, 19:55 val.)''Remza & Irmco'' nugalėjo negausiai susirinkusius ''Vu Khf'' krepšininkus (2012 lapkričio 13 d., antradienis, 23:36 val.)"VU KHF" pasiekė triuškinamą pergalę (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 22:04 val.)Permainingose rungtynėse pergalę šventė "Kauno Liberalai" (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 22:21 val.)Atkaklioje kovoje "Lituanica" nugalėjo "Kauno liberalus" (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 01:14 val.)Kaunas lengvai susidorojo su Kauno Liberalais (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 19:49 val.)BC "Gazuotas pienas" sunkiai susitvarkė su "Kauno liberalais" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 23:48 val.)"VU KHF" iškovojo nesunkią pergalę (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 19:55 val.)