BALTIC TRANSLINE vs DARBAS (56:79)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 17 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

"Baltic Transline" namuose nusileido "Darbui"

2013 vasario 18 d., Pirmadienis, 01:22 val., peržiūros: 1554

Sekmadienio pavakarę Ringaudų pradinės mokyklos slalėje susitiko "TopSport C lygos", didžiosios taurės, G pogrupio mačas tarp "Baltic Transline" (šeimininkai) ir "Darbo" ekipų. Pirmąjį kėlinį komandos sužaidė apylygiai, tačiau po to ėmė ryškėti 'Darbo" pranašumas, iki rungtynių pabaigos peržengęs dvidešimtis taškų ribą – 56:79. Po tris pergales ir tiek pat pralaimėjimų turinčios komandos turnyrinėje lentelėje dalinasi antrą ir trečią vietas.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo "Darbo" krepšininkai, išsiverždami į priekį 5:9. "Baltic transline" antroje kėlinio pusėje surengės savo spurtą 9:2 ir pervėrė rezultatą savo naudai 16:11, tačiau kėlinio pabaiga sėkmingesnė buvo svečiams, jie laimėjo kėlinį rezultatu 16:19.

Antrajame kėlinuke komandos ir toliau kovėsi taškas į tašką, minimalią pervsarą išlaikant "Darbo" krepšininkams. Įpusėjus ketvirčiui aikštės šeimininkai išlygino rezultatą (31:31), tačiau per likusį laiką "Darbas" susigrąžino iniciatyvą ir baigė kėlinuką pirmaudami 35:43.

Trečiasis kėlinys prasidėjo galingu svečių spurtu 0:12, po kurio skirtumas tarp ekipų išaugo iki dvidešimties taškų – 35:55. "Baltic transline" krepšininkai vėliau atsigavo ir ėmė mažnti deficitą, tačiau varžovai pajėgė išlaikyti solidų pranašumą iki kėlinio pabaigos -45:61.

Paskutiniojo kėlinuko pražioje aikštės šeimininkai visais būdais stengėsi susigrąžinti iniciatyvą, tačiau "Darbas" išsaugojo persvarą, o beisbaigiant rungtynių laikui, spurtu 0:8 dar labiau ją padidino ir šventė pergalę rezultatu 56:79.

"Susitiko lygios komandos" – po rungtynių teigė nugalėtojų treneris M.Špokas – "šiandien susirinko stipresnė mūsų sudėtis, turėjom aukštus žaidėjus – daug smagiau ir lengviau rungtyniauti, kai ateina daugiau, nei penki ar šeši žaidėjai".

"Baltic transline": Tadas Gaurilčikas (16), Aivaras Keršis (11), Tomas Viršilas (11).

"Darbas": Gediminas Ratkevičius (21), Marius Čeponis (20), Ibragim Salar A. (13), Vytautas Mačys (13).

"Baltic Transline" nesunkiai susitvarkė su "Komanda X" (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 22:56 val.)"Baltic Transline" antroje rungtynių pusėje susitvarkė su "Koriu" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 03:30 val.)"Baltic Transline" apgynė namų sienas prieš "LSU - Verslas Verslui" ekipą (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 05:25 val.)"Akademija" nuo kelio nušlavė "Darbą" (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:59 val.)"Dice" neatsilaikė prieš "Darbą" (2012 lapkričio 10 d., šeštadienis, 18:57 val.)"Baltic transline" be vargo įveikė "Robotukų armijos" pasipriešinimą (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 19:04 val.)"Baltic transline" pergalingai pradėjo šių metų sezoną. (2012 spalio 21 d., sekmadienis, 22:49 val.)"Korys" antrąkart nusileido "Baltic transline" (2013 vasario 21 d., ketvirtadienis, 00:30 val.)„Baltic transline“ be didesnio vargo įveikė „Compensa“ ekipą (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 22:24 val.)Nuo pirmo kėlinio išsiveržę į priekį "Baltic transline" ekipa nesunkiai įveikė Kauno "Švogeriai" ekipą (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 21:26 val.)