KOŠMARAS vs BC GAZUOTAS PIENAS (66:70)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

BC ''Gazuotas pienas'' vos ''neprisižaidė'' su ''Košmaro'' krepšininkais

2012 gruodžio 17 d., Pirmadienis, 00:14 val., peržiūros: 1618

Sekmadienį, gruodžio 17d. Ąžuolo katalikiškoje mokykloje vyko KKL ''C'' lygos ''Top sport'' rungtynės. Susitiko šeimininkai ''Košmaras'' ( 2 pergalės ir 7 pralaimėjimai) ir BC ''Gazuotas pienas'' ( 6 pergalės ir 3 pralaimėjimai ). Visą susitikimą pirmavę svečiai BC ''Gazuotas pienas'', ketvirtajame vos nepaleido pergalės iš savo rankų. Po trijų ketvirčių komandas skyrė 12 – lika taškų (40- 52). Paskutiniame, ketvirtajame, ketvirtyje intriga sugrįžo, kuomet ''Košmaro'' krepšininkai buvo panaikinę deficitą iki minimumo (64-65), bet paskutinę minutę užtikrintai sužaidę svečiai išsaugojo savo pranašumą ir laimėjo rungtynes (66-70).

Pirmąjį kėlinį taškais pradėjo šeimininkai. Į šeimininkų dvitaškį BC ''Gazuotas pienas'' atsakė 5 – iais taškais (2-5). Tuomet dar padidino persvara iki 4 -turių taškų (5-9). Antroje pusėje ''Košmaro'' krepšininkams nesisekė įmesti, tuo tarpu tą puikiai darė svečiai ir skirtumas išaugo iki 9 – ių taškų (7-16). Ketvirčio pabaigoje abi komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais ir pirmasis ketvirtis baigėsi 11-18 BC ''Gazuotas pienas'' naudai. Antajame ketvirtyje šeimininkams pavyko sumažinti rezultatą iki 3 taškų (16-19). Kėlinio viduryje svečiai susigrąžino 7 – ių taškų persvarą (21-28). ''Košmaras'' nebuvo linkęs pasiduoti ir jau likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos taikliu tritaškiu metimu rezultatą išlygino A.Juravičius (30-30). Komandos apsikeitė taikliais dvitaškais ir po dviejų kėlinių priekyje buvo BC ''Gazuotas pienas'' (32-34).

Prabėgus trims trečiojo ketvirčio minutėms rezultatas buvo vis dar lygus (38-38). Tuomėt BC ''Gazuotas pienas'' sužaidė puikią atkarpą 10-0 ir išsiveržė į priekį (38-48). ''Košmarui'' tai buvo tikrai košmariškas ketvirtis, jiems pavyko įmesti vos 8 – nis taškus, tuo tarpu BC ''Gazuotas pienas'' įmetė 18-lika. Po trečiojo ketvirčio komandas skyrė jau 12-lika taškų. (40-52).

Lemiamą ketvirtąjį kėlinį ''Košmaras'' pradėjo dviem tritaškiais ir dvitaškiu, laimėjo atkarpą 8-0, taip palikdamas vos dviejų taškų skirtumą jau kėlinio pradžioje (50-52). '' Košmaras'' turėjo progą išlygint rezultatą, bet jų išmestas tritaškis buvo skubotas ir netaiklus, į tai savo ruožtu svečiai atsakė dvitaškiu metimu ir padidino skirtumą iki 6- ių taškų (50-56). Šį skirtumą iškart perpus nubraukė P.Kuzminskas, kuris pataikė tris baudas (53-56). Tuomet komandos pradėjo spaudimą po visą aikštę. Spaudimui nebuvo pasiruošę ''Košmaro'' krepšininkai ir skirtumas vėl padidėjo iki 9-ių taškų (53-62). ''Košmaras'' į tai atsakė taikliu tritaškiu ir dviem dvitaškiais metimais ir skirtumas vel liko vos 2 taškai BC ''Gazuotas pienas'' naudai (60-62). Kėlinio pabaigoje intriga pasiekė aukščiausią lygį, kuomet likus minutei skirtumas buvo vos vienas taškas (64-65). Nepavykus įmesti šeimininkams, skirtumą iki 3-jų taškų padidino M.Gasperavičius. Šeimininkams sumažinti ar išlyginti rezultato nebepavyko, o BC ''Gazuotas pienas'' baudų metimais pasiekė saugią 4-ių taškų persvarą ir laimėjo rungtynes 66-70.

BC ''Gazuotas pienas'' treneris sakė: '' Gale gal biški per daug atsipalaidavome, bet iš esmės mums šios rungtynės nieko nelėmė. Jei ir būtume pralaimėję vistiek būtume likę 5-toje vietoje, tik kad va pralaimėjimu užbaigėme pirmą etapą. Kitam etape bus daug pajėgių komandų, tokių kaip ''Sporto fėja'' ir ''Kauno kolegija'', ir tai yra visai kito lygio komandos. Prieš visus reiks žaist.''

''Košmaro'' trenerio mintys: '' Buvo geros rungtynės, viskas puikiai, gale padarėm truputį klaidų, nesusikaupėm. Susikoncentravom į puolimą, atsipalaidavom gynyboj, to pasekoje prasileidom 4-ias greitas atakas. Būtume užpuolę, nebūtų buve tų problemų. Minus tris turėjom kai buvo likus minutė penkiolika, o pabaigoj gavom tris greitas atakas ir viskas. Varžovas gerai lošė, protingai. Mums, kaip pirmiems metams susirinkusiems, manau tai geras rezultatas.''

BC ''Gazuotas pienas'' gretose išsiskyrė: M.Gasperavičius (20 pts), M.Balčiūnas (17 pts), M.Zaviliauskas (9 pts).

''Košmaro'' gretose galima išskirti: M.Kluonius (22 pts), D.Labašauskas (13 pts), A.Juravičius (10 pts).

''Dice'' lengvai susitvarkė su ''Košmaro'' ekipa (2013 vasario 09 d., šeštadienis, 23:35 val.)KK ''Maybe'' šventė pergalę prieš ''Košmaro'' penketuką (2013 vasario 27 d., trečiadienis, 22:20 val.)BC ''Sporto Fėja'' lengvai nugalėjo BC ''Gazuotas Pienas'' ekipą (2013 sausio 30 d., trečiadienis, 01:32 val.)BC "Gazuotas pienas" sunkiai susitvarkė su "Kauno liberalais" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 23:48 val.)"Gazuotas pienas" vos neišleido pergalės iš rankų (2013 vasario 19 d., antradienis, 23:14 val.)''Košmaro'' nepabūgę KK ''Maybe'' šventė pergalę (2013 sausio 28 d., pirmadienis, 22:42 val.)BC "Gazuotas pienas" po atkaklios kovos įveikė VU KHF ekipą (2012 gruodžio 06 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)"BC Gazuotas Pienas" ketvirtajame kėlinyje palaužė "Partizanus" (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 18:16 val.)BC "Gazuotas Pienas" antroje rungtynių pusėje susitvarkė su "Galera" (2013 vasario 08 d., penktadienis, 21:21 val.)"Lisota Team" vos neatidavė pergalės "Košmarui" (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 17:02 val.)