ASU vs LSU - VERSLAS VERSLUI (45:70)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 20 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

"LSU - Verslas Verslui" išvykoje "nukalė" ASU krepšininkus

2013 sausio 20 d., Sekmadienis, 23:04 val., peržiūros: 1927

2012 sausio 20 dieną, C lygos dvikovoje, Aleksandro Stulginskio Universiteto sporto salėje susitiko „ASU“ (šeimininkai) ir „LSU Verslas Verslui“ (svečiai).

Rungtynių ginčo kamuolį laimėjo LSU Verslas Verslui. Prmuosius du taškus LSU Verslas Verslui komandos Irmantas Birbalas gaudamas atsaką iš šeimininkų dviem dvitaškiais iš eilės iš Š.Bernatavičiaus ir K.Burbos. Ir toliau dominuodami namų salėje Edgaras Jakučiūnas ir Egidijus Mačernis pelnė dar dar po du taškus. Taiklią ranką turintis Irmantas Birbalas iškovojo svečiams du taškus, bet entuziazmo pilni šeimininkai tolo nuo priešininkų pelnydami du tritaškius iš eilės Egidijus Mačernis . Po pertraukėlės rezultatas 14:7. Ir po poilsio grįžęs Egidijus Mačernis vėl pelno du sėkmingus taškus. Pirmojo kėlinio pabaiga parodė rezultatą – 16:11.

Antrasis kėlinys prasidėjo taikliu Irmanto Birbalo 2 taškų metimu. Prie komandos draugo pelnytų taškų prisidėjo ir Mindaugas Domarkas. Antrajame kėlinyje dominuojantys LSU parodė, kaip reikia žaisti šeimininkų salėje ir Augustas Šlimas pelnė du tritaškius, Irmantas Birbalas – dvitaškį – 18:23. Po pertraukos ginti savo komandos stojo ASU komados narys Tadas Vaitkevičius, kuris pelnė komandai 3 taškus. Bėgant paskutinėms sekundėms LSU buvo ryžtingesni, nei šeimininkai ir pelnė 5 taškus ( tritaškį pelnė – Laimonas Eglinskas, o Kęstas Čerkauskas – dvitaškį). Rezultatas po antrojo kėlinio – 23:30.

Trečiąjį kėlinį sėkmingai pradėjo svečiai – Irmantas Birbalas pelnydamas du taškus. Ir toliau sekė nesėkmingų atakų serija, kurią nutraukė Antanas Gliožeris – 25:34. Laimonas Eglinskas pademonstravęs savo sugebėjimus prie tritaškių linijos, užleido galimybę pasirodyti ir savo komandos draugams: Augustui Šlimui ir Irmantui Birbalui, kurie papildė komandos bagažą dar keturiais taškais. Į šias atakas atsakė salės šeimininkai ASU pelnydami sunkiai iškovotus du taškus. Nenusileidami priešininkams svečiai atsakė taip pat taikliu dvitaškiu. Palydint garsioms žiūrovų ir komandos draugų ovacijomis Taofeek Olajuwon Somuyiwa pelnė dar du taškus komandos naudai. Į gražų dėjimą į krepšį kurį atliko Augustas Šlimas, šeimininkai atsakė taikliu T.Vaitkevičiaus tritaškiu. Trečias kėlinys baigėsi rezultatu – 32:47.

Ketvirtas kėlinys prasidėjo sėkmingomis LSU atakomis į kurias dvitaškiu atsakė Kasparas Burba. Toliau rungtynėse dominuodami svečiai vis tolo ir išsivežė puikią pergalę iš ASU sporto salės, galutinis rungtynių rezultatas – 45:70.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas Irmantas Birbalas sakė – labai šalta buvo pradžioj, todėl ta pradžia buvo tokia sunki, paleidom varžovus truputį į priekį, bet nieko, po to pasivijom ir nutolom. Pergalė labai svarbi, nes praeitą kartą nusileidom Baltic Transline dviem taškais, tai ši pergalė buvo labai reikalinga.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė – Irmantas Birbalas (24, 32 naud. bal., 19 atk. kam.), Augustas Šlimas (21, 29 naud. bal., 8 rez. perd.), Mindaugas Domarkas (8, 15 naud. bal.) taškai.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų surinko – Tadas Vaitkevičius (19, 12 naud. bal., 5 per. kam.), Egidijus Mačernis (12, 14 naud. bal.), Šarūnas Bernatavičius (4) taškai.

"LSU - Verslas verslui" įveikė "Green Death" (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:30 val.)"LSU-Verslas verslui" iškovojo įtikinamą pergalę (2012 gruodžio 27 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)"LSU - Verslas Verslui" komanda tik rungtynių pabaigoje palaužė "Korys" ekipą (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 23:46 val.)"LSU - Verslas Verslui" po pratęsimo nusileido "Akademijai" (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 19:17 val.)"LSU - Verslas Verslui" įrodė savo pranašumą prieš "ASU" (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 22:45 val.)LSU Verslas verslui palaužė Baltic Transline (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 19:01 val.)"LSU - Verslas Verslui" išsikovojo vietą aštuntfinalyje (2013 kovo 28 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)"LSU - Verslas Verslui" nepersistengdami sutriuškino BC "Ambi" (2012 gruodžio 06 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)LSU Verslas verslui lengvai susitvarkė su Darbu (2013 sausio 30 d., trečiadienis, 23:28 val.)"LSU - Verslas Verslui" vos išnešė sveiką kailį iš "Kauno NTI - PN" valdų (2012 spalio 25 d., ketvirtadienis, 21:23 val.)