BALTIC TRANSLINE vs BC GRIZLIAI (72:84)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Beveik visas rungtynes pirmavę BC „Grizliai“ įveikė „Baltic transline“ ekipą

2012 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 22:01 val., peržiūros: 3462

Sekmadienį (11.18), Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos „Top sport“ pimrenybių rungtynės, kuriose susitiko „Baltic transline (šeimininkai) ir BC „Grizliai“ (svečiai) ekipos. Šiose rungtynėse „Baltic transline“ ekipa pirmavo tik pačioje rungtynių pradžioje, kai buvo išsiveržę į priekį rezultatu 4:3, visą likusį rungtynių laiką priekyje buvo BC „Grizliai“ ekipa, kuri ir iškovojo pergalę rezultatu 72:84.

Rungtynių pradžioje, po taiklių Aivaro Keršio ir Tado Gaurilčiko dvitaškių metimų, į kuriuos tritaškiu atsakė Andrius Šukys, „Baltic transline“ ekipa išsiveržė į priekį rezultatu 4:3. Vis dėlto įpusėjus pirmajam kėlinukui BC „Grizliai“ ekipa jau turėjo 6 taškų pranašumą (6:12). Besibaigiant pirmajam ketvirčiui BC „Grizliai“ dar šiek tiek padidino savo pranašumą ir kėlinys baigėsi svečių ekipai pirmaujant rezultatu 12:21.

Antrajame ketvirtyje ir toliau inicatyva priklausė BC „Grizliai“ ekipos žaidėjams, kurie įpusėjus ketvirčiui turėjo jau 10 taškų pranašumą (26:36). Kėliniui besibaigiant svečių ekipai pavyko dar labiau padidinti savo komandos pranašumą ir po dviejų kėlinių BC „Grizliai“ ekipos pranašumas siekė 11 taškų (36:47).

Vaizdas aikštėje nesikeitė ir po didžiosios pertraukos, o įpusėjus trečiajam kėlinukui, BC „Grizliai“ komandos pranašumas siekė jau 15 taškų (45:60). Vis dėlto kiek sėkmingiau sužaista kėlinio pabaiga leido „Baltic transline“ ekipai sumažinti skirtumą iki 10 taškų (57:67).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Baltic transline“ ekipai buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 5 taškų (62:67), tačiau netrukus tritaškį smeigė Andrius nanartonis, dvitaškį pridėjo komandos kapitonas Marius Antanaitis ir BC „Grizliai“ ekipos pranašumas vėl šoktelėjo iki 10 taškų (62:72). Per likusį rungtynių laiką „Baltic transline“ ekipai nebepavyko sukurti intrigos šiose rungtynėse ir BC „Grizliai“ iškovojo pergalę rezultatu 72:84.

Po laimėtų rungtynių BC „Grizliai“ komandos treneris sakė, jog pergalę lėmė patirtis, o „Baltic transline“ komandos treneris rungtynių nekomentavo.

„Baltic transline“: Tomas Viršilas (20 tšk., 11 atk. kam., 20 naud. bal.), Tadas Gaurilčikas (18 tšk., 8 rezp. perd., 8 išpr. praž., 6 kld., 23 naud. bal.), Kęstutis Kaupas (12 tšk., 6 atk. kam., 5 praž.), Aivaras Keršis (10 tšk.).

BC „Grizliai“: Arūnas Budrys (22 tšk., 16 atk. kam., 5 perimt. kam., 8 išpr. praž., 38 naud. bal.), Andrius Nanartonis (18 tšk.), Andrius Šukys (17 tšk., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Marius Antanaitis (13 tšk., 8 atk. kam., 6 išpr. praž.).

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

InFInIT2012 lapkričio 19 d., 10:21 val.

InFInIT2012 lapkričio 18 d., 23:10 val.

am foto biski ne is tu rungtyniu ideta:D

Keturiese rungtynes baigę "Darbo" krepšininkai skėlė skaudų antausį "Baltic Transline" (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 21:39 val.)LSU Verslas verslui palaužė Baltic Transline (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 19:01 val.)Atkaklioje kovoje pergalę šventė "Baltic Transline" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:35 val.)Prienų "Vėjas" pirmąjį etapą užbaigė pergale prieš "Baltic Transline" (2012 gruodžio 23 d., sekmadienis, 19:39 val.)Tik po pratęsimo BC "Grizliai" palaužė "Sporto Maniją - FSM Apskaitą" (2013 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:20 val.)Nuo pirmo kėlinio išsiveržę į priekį "Baltic transline" ekipa nesunkiai įveikė Kauno "Švogeriai" ekipą (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 21:26 val.)BC "Grizliai" geriau sužaidę antrąją rungtynių dalį nugalėjo SK "Mattas" ekipą. (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 23:34 val.)Akademija nepaliko jokių šansų Baltic Transline ekipai (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 20:38 val.)„Baltic transline“ be didesnio vargo įveikė „Compensa“ ekipą (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 22:24 val.)Antroje rungtynių dalyje BC "Grizliai" nepaliko jokių vilčių penkiese žaidusiems "Dumblo" krepšininkams (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 23:05 val.)