Baltic Transline vs Green Death (90:62)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 24 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Baltic „Transline“ sutriuškino „Green Death“

2013 lapkričio 24 d., Sekmadienis, 20:14 val., peržiūros: 1356

2013 lapkričio 24 dieną, C lygos rungtynėse, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje susitiko Baltic "Transline" (šeimininkai) ir "Green Death" (svečiai). Rungtynės prasidėjo šeimininkų dominavimu ir per pirmą kėlinį jie susikrovė dviženklį pranašumą – 24:14. Antrasis kėlinys jau buvo visiškas šeimininkų dominavimas, kai Tranline ekipa šį ketvirtį laimėjo net 27:12 ir po dviejų kėlinių 51:26 priekyje Baltic "Transline". Trečiasis kėlinys jau klostėsi taškas į tašką, tačiau "Green Death" kėlinio pabaigoje sugebėjo sumažinti atsilikimą trimis taškais ir po trijų kėlinių – 69:47. Ketvirtasis kėlinys jau vyko esant aiškiam nugalėtojui ir galutinis rungtynių rezultatas – 90:62.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo dviem I.Konovalenko taškais, o šešiais atsakė šeimininkai – 6:2. Septynis taškus be atsako surinko "Green Death" ir išsiveržė į priekį – 6:9. Lygiai taip pat septynis taškus surinko ir šeimininkai, kurie vėl persvėrė rezultatą savo naudai – 13:9. Tritaškiu atsakė Dovydas Daunys, o šešis taškus be atsako pelnė Baltic "Transline" ir jie priekyje – 19:12. Du taškus pelnė Valdas Valksmanas, penkiais atsakė šeimininkai ir po pirmo ketvirčio rezultatas – 24:14.

Antrasis kėlinys prasidėjo tritaškiu kurį pelnė Aivaras Keršis, o dviem taškais atsakė Povilas Kliauza – 27:16. Atkarpą 10:4 laimėjo šeimininkai ir jie jau priekyje septyniolikos taškų skirtumu – 37:20. Du taškus pelnė Igoris Konovalenko, o tuomet aštuoniais atsakė Tranline ir rezultatas – 45:22. Po du taškus apsikeitė komandos, o kėlinys baigėsi dviem Green Death taškais ir trimis Baltic"Transline" taškais – 51:26.

Trečiasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų tritaškiais, o tuomet per kitas dvi minutes komandos apsikeitė po penkis taškus – 59:34. Septynis taškus be atsako surinko "Green Death" ir sumažino atsilikimą iki aštuoniolikos taškų – 59:41. Du baudos metimus iš keturių sumetė Kęstutis Kaupas, o keturiais taškais atsakė svečiai ir skirtumas šešiolika taškų – 61:45. Po du taškus apsikeitė komandos, o kėlinį šešiais taškais užbaigė šeimininkai ir po trijų ketvirčių - 69:47.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeitus po du taškus, o tuomet atkarpą 7:1 laimėjo šeimininkai padidinę skirtumą iki 28 taškų – 78:50. Po penkis taškus apsikeitė komandos, o tris taškus smeigė Jonas Paužuolis ir rezultatas – 83:58. Atkarpą 7:2 laimėjo Tranline ir padidino skirtumą iki trisdešimties taškų – 90:60. Kėlinys baigėsi dviem baudos metimais kuriuos pelnė Dalius Grušauskas ir galutinis rungtynių rezultatas - 90:62.

Baltic Transline: Kęstutis Kaupas – 21 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tomas Viršilas – 19 tšk. (15 atk. kam., 9 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Aivaras Keršis – 16 tšk., Modestas Parseliūnas – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Mindaugas Leščinskas – 11 tšk.

Green Death: Dalius Grušauskas – 18 tšk. (7 išpr. praž.), Darius Grigonis – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Igoris Konovalenko – 10 tšk.

„Darbiečiai“ be vargo įveikė „Green Death“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Baltic Transline“ neturėjo vargo su „Fenixu“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Kolpingo Kolegija“ antrąkart nugalėjo „Green Death“ (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 00:57 val.)„Galera“ įrodė savo pranašumą prieš „Green death“ (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 00:39 val.)„Kaišiadorys“ lengvai įveikė „Green death“ (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 17:08 val.)„Elektrėnų senoji versmė“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Green Death“ (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 21:57 val.) „Baltic Transline“ nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš LCP KK „Ragai“ ekipos (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 23:22 val.)„Baltic Transline“ po atkaklios kovos krito prieš KK „MPG“ šešetuką (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 21:27 val.)„Kolpingo kolegija“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Green death“ ekipą. (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 23:34 val.)„Sporto manija ‒ 2“ neturėjo didelio vargo su „Green Death“ ekipa. (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 23:47 val.)