Baltic Logistic Solutions vs Savi (59:33)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 26 d., Antradienis, 20:45 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„Baltic logistic solutions“ neturėjo vargo su „Savi“

2013 lapkričio 26 d., Antradienis, 22:47 val., peržiūros: 1267

Lapkričio 26 dieną įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko D grupės apačioje esančios ekipos. tai šių rungtynių šeimininkai "Baltic logistic soliutions" ir "Savi". K.Masaičio vedini šeimininkai nuo pat rungtynių pradžios įsiveržė į priekį ir nebe apleido savo pozicijų. Pirmajame kėlinyje dėka neišnaudotų varžovų palankių situacijų šeimininkai jau įpusėjus ketvirčiui pirmavo ant 9 taškų, tačiau besibaigiant kėliniui "Savi" pelnė keturis taškus be atsako ir išlaikė trapų deficitą. (16:11)

Antrajame kėlinyje visiškai vadžias į savo rankas perėmė pirmaujanti komanda, kuri pagerinusi gynybą dideliais žingsniai tolo nuo oponentų. Svečiai per šį kėlinį sugebėjo pelnyti tik 5 taškus, to pasekoje intriga pradėjo blėsti. Po antrojo kėlinio rezultatu 27:16 šiose nerezultatyviose rungtynėse pirmavo "Baltic logistic solutions"

Trečiajame kėlinyje vaizdas nesikeitė, į kiekvieną varžovų tašką šeimininkai atsakydavo įmesdami dvigubai daugiau, todėl skirtumas tik augo. "Savi" nors ir įmetė daugiau taškų nei antrajame kėlinyje, tačiau tai buvo prasčiausias kėlinys, kadangi buvo žymiai daugiau klysta,pramestą metimų, bei praleista taškų. Šiame kėlinyje atsarginiai šeimininkų žaidėjai visiškai panaikino intrigą ir skirtumą tarp komandų padarė nebeįveikiamą. Po 30 žaidimo minučių rezultatas buvo 45:24.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkų du žaidėjai kaip lygus su lygiais kovojo su visa varžovų komanda. Šiandien ypač nerezultatyviai atrodę svečiai nesugebėjo pelnyti taškų iš paprasčiausių padėčių, o aukštesni šeimininkai neleido kartoti metimų, todėl šis kėlinys rezultatyvumu ir vėl neišsiskyrė. Galima sakyti "Baltic logistic solution" ekipoje puolime dalyvavo tik du žaidėjai, kurie pelnė visus kėlinio taškus. To pakako išsaugoti ir padidinti pranašumą, bei ramiai užbaigti rungtynes. Galutinis rungtynių rezultatas 59:33.

"Baltic logistic solution" treneris sakė: Šiandien šiek tiek geriau pataikėme lyginant su ankstesniomis rungtynėmis, taip pat varžovas nebuvo toks stiprus ir leido žaisti savo žaidimą. Nors sezono tikslai jau yra nebeįgyvendinami, tačiau stengsimės kovoti su visais.

"Savi" treneris kalbėjo: Susirinkome gerai praleisti laiką, tai ir padarėme, smagu kad turime naudingos veiklos. Prie viso to dar stengsimės šiame sezone iškovoti bent vieną pergalę.

Baltic Logistic Solutions: Ovidijus Ročius – 14 tšk., Karolis Masaitis – 13 tšk. (11 atk. kam., 8 išpr. praž.), Darius Lukšys – 9 tšk.

Savi: Gytis Narušis – 7 tšk., Adas Stankus – 6 tšk., Dainius Povilauskas – 6 tšk.

„Baltic Logistic Solutions“ teko pripažinti „VU KHF“ pranašumą (2014 vasario 07 d., penktadienis, 22:53 val.)Klaidos pražudė „Baltic logistic solutions“ (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 22:29 val.)Baltic Logistic Solutions lengvai susitvarkė su Kauno Liberalais (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 20:56 val.)„Kauno švogeriai“ be vargo įveikė „Savus“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 21:43 val.)„A.Sabonio KC“ pasismagino su „Savais“ (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)„Naujokai“ iškovojo pergalę prieš „Baltic logistic solutions“ ekipą (2014 sausio 07 d., antradienis, 22:24 val.)„Simple“ lengvai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ krepšininkus. (2013 gruodžio 17 d., antradienis, 23:45 val.)„Kolegos“ nesunkiai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ ekipą. (2014 sausio 28 d., antradienis, 22:42 val.)„Kauno Švogeriai“ įrodė savo pranašumą prieš „Savus“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 00:01 val.)BC „Straight“ palaužė „Baltic Logistic Solutions“ pasipriešinimą (2014 sausio 14 d., antradienis, 23:25 val.)