Dumblas vs BC „Straight“ (86:62)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 14 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Dumblas“ lengvai įveikė „Straight“ ekipą.

2014 gruodžio 14 d., Sekmadienis, 17:08 val., peržiūros: 1335

Sekmadienį, gruodžio 14 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp vietos " Dumblo" ir svečių "Straight" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (26:15). Antrame kėlinyje "Dumblas" toliau kontroliavo rungtynių eigą ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (47:30). Trečiame kėlinyje "Straight" komanda sužaidė truputi geriau, laimėjo kėlinį – (14:15) ir po trijų kėlinių komandas skyrė 16 taškų – (61:45). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai sužaidė dar vieną puiku kėlinį ir laimėjo rungtynes rezultatu – (86:62).

Pirmasis kėlinys prasidėjo komandos apsikeičiant keliomis tiksliomis atakomis, sužaidus 3 minutes rezultatas buvo – (9:7). Kėliniui įpusėjus, šeimininkams pavyko atitrūkti nuo varžovų ir likus žaisti 5 minutes rezultatas buvo – (19:10). Per likusį laiką svečiai pralošė dar vieną atkarpą – (7:5) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (26:15).

Antrasis kėlinys prasidėjo gana rezultatyviai abiems komandoms, sužaidus nepilnas 5 minutes "Dumblo" ekipai pavyko atitrūkti iki 13 taškų – (40:27). Per likusį laiką "Straight" komanda pralošė dar vieną atkarpą – (7:3) ir po dviejų kėlinių 17 taškų skirtumu pirmavo "Dumblas" – (47:30).

Trečiasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus, svečiams pavyko vienu tašku laimėti kėlinį, bet komandas vistiek skyrė dviženklis skirtumas – (61:45).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo "Dumblo" ekipos spurtu – (7:0), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki 21 taško – (66:45). Sužaidus dar porai minučių komandos apsikeitė keliomis atakomis ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (76:54). Per likusį laiką svečiai dar šiek tiek leido šeimininkams padidinti skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu - (86:62).

Po laimėtų rungtynių "Dumblo" komandos treneris kalbėjo: "Ne tiek daug šiandien tikėjomės laimėti, nes čia mūsų turnyrinės lentelės kaimynai. Šiandien varžovų mažai susirinko, o mes normaliai užpuolėm, normaliai apsigynėm viskas buvo mūsų. Suolas šiandien buvo mūsų ilgas, vyrai renkasi, komanda žaidžia komandiškai."

Po pralaimėtų rungtynių "Straight" komandos treneris kalbėjo: "Kaip susirinkome, taip ir žaidėme. Visą sezoną neblogai rinkomės, rezultatai puikus. Šiandien susirinkome vos 6-iese, to pasakoje rezultatas ne mūsų naudai."

Dumblas: Tadas Bulotas – 16 tšk., Paulius Žekonis – 14 tšk., Rimantas Šiumeta – 12 tšk., Lukas Steikūnas – 11 tšk. (12 atk. kam.)

BC „Straight“: Arūnas Eitutis – 26 tšk. (8 išpr. praž.), Edvinas Rinkevicius – 16 tšk., Vilius Valiulis – 7 tšk. (5 rezult. perd.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2014 gruodžio 14 d., 17:00 val.
stipresni varzovai ir Straight nebera..
„Dumblas“ nesunkiai įveikė „VU KHF“ ekipą. (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 16:57 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 17:27 val.)„Dumblas“ po atkaklios kovos palaužė „BK Centre“ ekipą. (2014 lapkričio 22 d., šeštadienis, 17:19 val.)Emocingose rungtynėse „Dumblas“ palaužė „Akademija“ ekipą (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:06 val.)Antroje rungtynių pusėje „Akademija“ įveikė „Straight“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:55 val.)„Dumblo“ krepšininkai nebuvo gailestingi „Saviems“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 16:33 val.)Emocingose rungtynėse „Dumblas“ nugalėjo „RIND“ ekipą (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)„Dumblas“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegija“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 19:02 val.)„Dumblas“ lengva pergale pradėjo antrąjį etapą (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 22:44 val.)SK „Neveronys“ įveikė iki tol nepralaimėjusius BC „Straight“ vyrus (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 23:00 val.)