Sparta vs Hidraulinės sistemos (67:83)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 09 d., Antradienis, 19:40 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Antroje rungtynių pusėje aukštesnę pavarą įjungę „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Sparta“

2014 gruodžio 10 d., Trečiadienis, 01:36 val., peržiūros: 1043

Gruodžio 9 dieną, Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos "ALTreklama" pirmenybių, reguliariųjų rungtynių (2 etapo) susitikimas tarp šeimininkų "Sparta" ir svečių "Hidraulinės sistemos". Prieš šį susitikimą "Sparta" savo sąskaitje turėjo 6 pergales ir 3 pralaimėjimus, o "Hidraulinės sistemos" 9 pergales ir nei vieno kluptelėjimo.

Pirmasis kėlinys prasidėjo trim taikliais iš eilės šeimininkų tritaškiais ir rezultatas iškart tapo 9:0. Šiek tiek pasimetę svečiai turėjo savo atsaką ir prisivijo varžovus iki 5 taškų, bet "Sparta" nemažino apsukų. Į kiekvieną svečių taiklų metimą, šeimininkai atsakydavo tuo pačiu ir neleido varžovams priartėti visame pirmajame kėlinyje. Rezultatas po pirmojo ketvirčio – 25:18.

Antrasis ketvirtis prasidėjo taikliu šeimininkų dvitaškiu, bet svečiai turėjo atsaką ir surengė mini atkarpą 5:0. Visgi "Sparta" savo ruožtu taip pat surengė atkarpą, 7:0, po kurios rezultatas tapo 34:23. "Hidraulinės sistemos" po minutės pertraukėlės į aikštę grįžo užsivedę ir susikaupę, o jų tikslas buvo iki ilgosios pertraukos priartėti prie varžovų kuo įmanoma arčiau ir jiem tai pavyko padaryti. Surengę sausą atkarpą 10:0, priartėjo iki minimalaus deficito. Kėlinio gale ekipos dar spėjo apsikeisti keliomis rezultatyviomis atakomis, o po dviejų ketvirčių rezultatas tapo 42:41, šeimininkų naudai.

Po ilgosios pertraukos toliau "madas" diktavo "Sparta". Jau kai atrodydavo, kad svečiai prisivys savo varžovus ir aplenks juos, šeimininkai turėdavo atsaką. Susikrovę 7 taškų pranašumą "Sparta" krepšininkai šiek tiek atsipalaidavo, o tuo pasinaudoję svečiai surengė 13:0 atkarpą, taip užbaigdami trečiąjį kėlinį. Po šio ketvirčio "Hidraulinės sistemos" turėjo 6 taškų pranašumą – 62:56.

Toliau nemažinę apsukų svečių komanda ketvirtojo kėlinio pradžioje surengė atkarpą 11:1 ir atsiplėšė nuo varžovų 16 taškų skirtumu. Likusi rungtynių dalis buvo tik formalumas, o "Hidraulinės sistemos" šventė pergalę rezultatu 83:67.

Po varžybų "Hidraulinės sistemos" treneris kalbėjo: Aš vėl gal sakyčiau, kad mes puškavom pirmą rungtynių pusę iš lėto ir bandėm įgauti pagreitį, buvo pakankamai sunku žaisti dėl salės dangos. Ji buvo labai slidi, nei sustoti nėjo, nei normaliai startuoti, tai kol spėjom prisiderinti prie jos prabėgo nemažai rungtynių laiko. O poto komanda gal tokį spurtą surengė, Martynas Šumlinskas individualiais veiksmas patraukė komandą, kiti irgi aišku neatsiliko. O spurtas vistiek buvo nulemtas dėl to, nes šiek tiek kibiau pradėjom gintis. Apsigynėm, patraukėm į greitas atakas ir toliau galėjom mėgautis žaidimu".

Sparta: Renatas Dabašinskas – 21 tšk., Antanas Kilas – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Giedrius Prabulis – 10 tšk.

Hidraulinės sistemos: Martynas Kudakas – 24 tšk. (10 atk. kam., 9 rezult. perd.), Marius Šumlinskas – 15 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Saulius Klimkevičius – 10 tšk.

Grupės lyderių dvikovoje „Hidraulinės Sistemos“ pratęsime įveikė „ICE“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:30 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Aleksotą“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 23:35 val.)Tragiškai iš toli antrojoje rungtynių pusėje atakavę „Darbiečiai“ pralaimėjo „Hidraulinėms sistemoms“, kurie pergalių seriją pratęsė iki 12 (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 17:16 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 21:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Partizano“ (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:37 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai nugalėjo „Komanda X“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:14 val.)„Hidraulinės sistemos“ komanda, vedama Martyno Kudako, nesunkiai susitvarkė su „Sparta“. (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:52 val.)Penktadienio trilerį laimėjo „Hidraulinės sistemos“ (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:19 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Sparta“ įveikė „Lietuviškus patiekalus“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:54 val.)Visas rungtynes be keitimų žaidę „Savi“ nesugebėjo mesti iššūkio „Hidraulinėms Sistemoms“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:11 val.)