Košmaras vs Šilainiai – 2 (57:77)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 07 d., Penktadienis, 17:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Šilainiai-2“ įrodė savo pranašumą prieš „Košmarą“

2014 lapkričio 07 d., Penktadienis, 23:50 val., peržiūros: 1121

Lapkričio 7 dieną, 17:30 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Košmaras" (šeimininkai) ir „Šilainiai-2" (svečiai). Nors pirmame kėlinuke daug geriau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie puikiai pataikė iš toli ir pasiekė 7 taškų pranašumą, tačiau „Šilainiai-2" įrodė, jog sugeba priimti tinkamus sprendimus rungtynių eigoje, bei jau antrojo ketvirčio metu sustabdė varžovų puolimą. Nuo to momento skirtumas ėmė mažėti, o vėliau svečiai tik tolo. Rungtynių pabaigoje intrigos nebebuvo likę, o „Šilainiai-2" pasiekė pergalę labai solidžiu rezultatu 57:77.

Rungtynes abi ekipos pradėjo dideliu tempu, aikštelėje vyravo greitas, gražus, puolimu paremtas žaidimas. Vistik pirmojo kėlinuko metu šeimininkai buvo parengę neblogą žaidimo planą, nors komanda lyg ir neturėjo problemų po krepšiais, bet visas puolimas sukosi ties tritaškio linija ir būtent taiklūs tolimi metimai leido jiems nutolti, jau pirmojo kėlinuko metu "Košmarui" pavyko pasiekti 7 taškų persvarą. Vistik vėliau "Šilainiai-2" perkando savo oponentų žaidimą ir šeimininkų puolimas buvo visiškai uždarytas. Skirtumas greitai tapo lygus, o galingą spurtą 18:0 surengę svečiai jau turėjo solidų pranašumą 29:38.

Antroje rungtynių pusėje "Košmaro" bėdos nesibaigė, komandos puolimas buvo uždarytas, tritaškiai metimai jau skriejo pro šalį, o varžovai nesustodami tolo. "Šilainiai-2" įrodė, kad patirtis ir puikiai veikiantis žaidimas vienas prieš vieną yra pagrindinis jų ginklas. Išnaudami visa tai jie galėjo jaustis rungtynių nugalėtojais net joms nesibaigus. Ir ištiesų, skirtumas buvo pernelyg didelis, kad "Košmarui" būtų šansų atsitiesti. Paskutinis kėlinukas vyko gana lygiai, bet užtikrintos pergalės svečiai neketino atiduoti 57:77.

Košmaras: Dainius Labašauskas – 17 tšk., Andrius Juravičius – 13 tšk., Petras Kuzminskas – 10 tšk.

Šilainiai – 2: Tomas Kivyta – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Vaidas Dambauskas – 19 tšk. (11 atk. kam.), Vitoldas Kapočius – 15 tšk.

„R2P Sport ‒ 2“ įrodė savo pranašumą prieš „Šilainius ‒ 2“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 00:17 val.)„Šilainiai-2“ ir vėl suklupo namuose (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 22:08 val.)„Olympic“ nesulaukė rimto pasipriešinimo iš „Košmaro“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 21:18 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Košmarą“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 19:26 val.)Penkiese žaidę „Šilainiai ‒ 2“ neatsilaikė prieš KK „13“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 03:15 val.)„Šilainiai ‒ 2“ rungtynių pabaigoje pranoko „R2P Sport – 2“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Baltic Transline“ be didesnio vargo nukovė „Košmarą“ (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 17:50 val.)„Darbiečiai“ nepasigailėjo „Košmaro“ ekipos (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 00:17 val.)„Šilainiai“ ketvirtame kėlinyje susitvarkė su „Olympic“ komanda (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:44 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt sutriuškino „Košmaro“ ekipą (2014 spalio 31 d., penktadienis, 20:26 val.)