Nepyk vs Žaliai-Balti (65:53)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 30 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Puikus ketvirtasis kėlinukas leido pergalę pasiekti „Nepyk“

2015 sausio 31 d., Šeštadienis, 01:53 val., peržiūros: 921

Sausio 30 dieną, 20:30 val., Kauno mechanikos mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Nepyk" (šeimininkai) ir "Žaliai-Balti" (svečiai). Rungtynės prasidėjo gana lygiu abiejų komandų žaidimu. Ilgą laiką nei vienai komandai nepavyko pasiekti nors kiek ženklesnio pranašumo ir tik ketvirtojo kėlinuko metu "Nepyk" komandai pavyko nutolti. Daugiausia tritaškių metimų dėka šeimininkai pasiekė dviženklį pranašumą, kurį sugebėjo išlaikyti iki pat susitkimo pabaigos, bei laimėti rungtynes rezultatu 65:53.

Rungtynių pradžia buvo nerezultatyvi, abi komandos sunkiai rinko taškus, o skirtumas išliko vos keli taškeliai. Netrukus ėmė ryškėti abiejų komandų stipriosios pusės, o žaidėjai pagaliau išjudino savo puolimą. "Žaliai-Balti" geriau atrodė arčiau krepšio, atkovoti kamuoliai ir kartojami metimai leido vienu žingsniu išlikti priekyje, tuo tarpu "Nepyk" komandos žaidimas neatrodė labai stabilus, komanda visas viltis dėjo į greitą žaidimą, bei tolimus metimus. Vis tik pirmoji rungtynių dalis vyko gana lygiai ir "Žaliai-Balti" pirmavo tik 3 taškeliais. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 27:30.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo permainingai, iš pradžių 8 taškų pranašumą pasiekė "Žaliai-Balti", tačiau lygiai taip pat greitai jį iššvaistė ir viskas prasidėjo iš naujo. "Žaliai-Balti" komanda pradėjo vis dažniau rinktis pražangas, o tai sukaustė komandos lyderių veiksmus. "Nepyk" sulaukė savo šanso ir ketvirtojo kėlinuko metu spurtavo. Rungtynių lūžiu galima vadinti M. Valatkevičiaus du tolimus metimus, po kurių komanda pasiekė ne tik 6 taškų pranašumą, bet svarbiausia pajautė, jog gali laimėti. Dabar jau puikiai nusiteikę šeimininkai įgavo kur kas daugiau pasitikėjimo ir ėmė tolti. "Žaliai-Balti" dar bandė kabintis, bet jų atsilikimas nesustojo augęs, kol komanda prarado net ir teorinius šansus laimėti. Galingai finišavę "Nepyk" krepšininkai laimėjo rungtynes rezultatu 65:53.

Po rungtynių "Nepyk" komanda įžvelgė savo panašumų su jau bene įprasta "Žalgirio" situacija Top 16 etape, bei teigė, jog vis dar turi vilčių išsikapstyti ir niekas nėra dar prarasta.

Nepyk: Tomas Valatkevičius – 22 tšk., Ignas Krukonis – 13 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Mantas Valatkevičius – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

Žaliai-Balti: Edgaras Kajalavičius – 11 tšk., Edgaras Vaičiūnas – 11 tšk., Domas Kondrotas – 9 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Tvirčiau sužaistas lemiamas ketvirtis leido iškovoti pergalę BC „Straight“ ekipai (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:18 val.)„Kauno Rami“ antroje rungtynių pusėje išlaikė persvarą prieš „Nepyk“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 21:00 val.)„Lietuviški patiekalai“ sutriuškino „Nepyk“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:06 val.)Klaidų kupinose rungtynėse, „Akademija“, trečiajame kėlinyje palaužė „Nepyk“ (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 23:39 val.)„Lietuviški patiekalai“ neturėjo vargo su „Nepyk“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 22:58 val.)„Žaliai‒balti“ sezoną pradėjo pergale prieš „Sportiją“ (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 21:29 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas““ nesunkiai nugalėjo „Nepyk“ ekipą (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:13 val.)„Žaliai Balti“ po įtemptos kovos nusileido „Nepyk“ ekipai (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:48 val.)BC „Gazuotas pienas“ nubaudė „Nepyk“ ekipą (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:56 val.)Turnyrinės lentelės dugne esančių komandų susitikimas pažymėtas „Nepyk“ pergale (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:24 val.)