KK „13" vs Kauno SRC – 2 (106:92)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 20 d., Antradienis, 18:00 val. @ Kauno statybininkų rengimo centras, V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

KK „13“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno SRC – 2“ krepšininkus

2015 sausio 21 d., Trečiadienis, 00:11 val., peržiūros: 1214

Sausio 20 dieną Kauno statybininkų rengimo centre vyko C lygos, reguliariosios I pogrupio rungtynės tarp KK „13" (šeimininkai) ir "Kauno SRC – 2" (svečiai). "Kauno SRC – 2" ekipa nuo pat pirmų minučių išsiveržė į priekį ir laikė iniciatyvą savo rankose visą pirmąją rungtynių pusę. Antroje rungtynių dalyje šeimininkai sugebėjo panaikinti turėtą deficitą, ir puikaus žaidimo dėka, susikrauti nemažą persvarą, kurią KK „13" krepšininkai sugebėjo išlaikyti iki pat rungtynių pabaigos. Šeimininkai šventė pergalę rezultatu 106:92.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie išsiveržė į priekį 10:3, o netrukus laimėję nedidelę atkarpą 4:2, pirmąkart rungtynėse susikrovė dviženklį pranašumą, kurį sugebėjo ne tik išlaikyti, tačiau ir padidinti iki kėlinuko pabaigos. Po pirmų dešimties minučių 26:11 pirmavo "Kauno SRC – 2" krepšininkai.

Antrąjį rungtynių ketvirtį šeimininkai pradėjo spurtuodami 8:0 ir sumažino savo atsilikimą šiek tiek daugiau nei per pus (19:26), tačiau svečiai netrukus vėl susigrąžino turėtą dviženklį pranašumą (35:23). Iki kėlinuko pabaigos, šeimininkai sugebėjo aptirpdyti turėtą deficitą ir po pirmosios rungtynių pusės vis dar atsilikinėjo 39:44.

Nors trečiojo kėlinuko pradžioje KK „13" krepšininkai kvėpavo varžovams į nugarą, tačiau "Kauno SRC – 2" ekipa laikė iniciatyvą savo rankose. Pagaliau persverti rezultatą šeimininkams pavyko kėlinukui įpusėjus, kai rezultatui esant 54:49 svečių naudai, šeimininkai spurtavo 7:0 ir pirmąkart rungtynėse išsiveržė į priekį (56:54). Iki kėlinuko pabaigos, šeimininkai sugebėjo padidinti savo pranašumą ir po ketvirčio pirmavo 74:62.

Paskutiniame ketvirtyje KK „13" krepšininkai tvirtai laikė dviženklę persvarą savo rankose, kurios nepaleido iš rankų iki rungtynių pabaigos. KK „13" nugalėjo rezultatu 106:92.

Po rungtynių, nugalėtojų treneris sakė: "Manau, pergalę lėmė tai, jog mūsų varžovai pakeitę gynybos schemą. Gynėsi "zona", prieš kurią mes žaidėme gana gerai, plius, motyvacijos laimėti mums suteikė ir tai, jog mūsų komanda buvo nuvertinta apžvalgininkų, todėl nusiteikėme bet kokia kaina laimėti šias varžybas"

KK „13": Audrius Labanauskas – 34 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Gediminas Pajeda – 25 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Linas Stankevičius – 16 tšk., Giedrius Ūkelis – 12 tšk., Remigijus Babenskas – 10 tšk.

Kauno SRC – 2: Mantas Juozapavičius – 26 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Bubelis – 21 tšk. (13 atk. kam., 8 išpr. praž.), Mantas Birutis – 13 tšk.

SK „Neveronys“ po nervingos kovos palaužė „Kauno SRC- 2“ ekipą. (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)„Kaunas“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno SRC ‒ 2“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ antroje rungtynių pusėje susidorojo su „BL Old“ (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 00:27 val.)„Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno SRC ‒ 2“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 21:08 val.)Rungtynių pabaigoje „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Kauno SRC ‒ 2“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:07 val.)BC „Straight“ nerezultatyvioje kovoje pranoko „Kauno SRC ‒ 2“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:07 val.)„Kauno SRC-2“ sunkioje dvikovoje palaužė „Vaistinė.LT“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 23:18 val.)Rungtynių pabaigoje „Kauno SRC ‒ 2“ turėjo pripažinti Birštono „Olimpo“ pranašumą (2015 sausio 06 d., antradienis, 21:00 val.)„Kauno SRC – 2“ nesunkiai įveikė „Kulautuvos“ krepšininkus (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 22:47 val.)Rezultatyviose ir įtemptose rungtynėse pergalę šventė „KK13“ ekipa. (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 13:56 val.)