Kauno liberalai vs Rind (53:100)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„Rind“ pirmą pergalę pasiekė sutriuškindami „Kauno Liberalai“ komandą

2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 23:57 val., peržiūros: 2623

Sekmadienio vakarą, Šančių vidurinės mokyklos salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp "Kauno Liberalai"(šeimininkai) ir "Rind"(svečiai) komandų. Iki šių rungtynių nė viena komanda nebuvo patyrusi pergalės džiaugsmo šiame sezone, todėl buvo galima tikėtis atkaklių rungtynių tarp apylygių priešininkų. Tačiau taip neįvyko. "Rind" komanda jau nuo pirmųjų minučių pradėjo dominuoti aikštelėje ir sutriuškino savo varžovus rezultatu – 100:53 (27:12, 25:14, 18:14, 30:13).

Pirmasis kėlinys prasidėjo viena po kitos taiklia "Rind" komandos ataka. Jau sužaidus 5 minutes svečiai pirmavo užtikrintai – 17:4. Šeimininkai per pirmąjį rungtynių kėlinį niekaip nespėjo paskui savo varžovus kurie žaidė labai greitą krepšinį. Po puikiai sužaistų pirmųjų 10 minučių "Rind" buvo priekyje – 27:12.

Antrojo kėlinio pirmojoje pusėje "Kauno Liberalams" pavyko šiek tiek stabilizuoti situaciją, ir neleisti savo varžovams bėgti toliau. Tačiau antrojoje kėlinuko pusėje tik išėjęs į aikštelę Esmiraldas Sliežauskas smeigė du tritaškius metimus ir pradėjo savo komandos spurtą – 14:1. Po dviejų kėlinių "Rind" jau triuškino savo varžovus - 52:26.

Po ilgosios pertraukos šeimininkams pagaliau pavyko išlyginti žaidimą ir neleisti varžovams didinti skirtumo. Trečiasis rungtynių kėlinys buvo pats nerezultatyviausias rungtynių kėlinys, kuriame buvo daug klaidų ir chaotiškų atakų. Tačiau nors ir atrodė jog šiame kėlinyje žaidimas buvo lygus, "Kauno Liberalai" vistiek jį pralaimėjo 4 taškais. Po 30 minučių kovos – 70:40 priekyje buvo svečiai.

Ketvirtasis kėlinys buvo jau tik formalumas. Nors viskas jau buvo aišku, "Rind" toliau žaidė savo greitą žaidimą ir toliau didino pranašumą. Prie to labiausiai šiame kėlinyje prisidėjo po 8 ir 7 taškus atitinkamai pelnę – Evaldas Šerpenskas ir Airidas Tkačiovas. "Kauno Liberalų" komandoje šiame kėlinyje atrodė žaisti norėjo jau tik vienas Simonas Kairys, kuris pelnė beveik visus komandos taškus per paskutines 10 minučių. "Rind" įsirašė pirmąją pergalę, sutrypdami savo varžovus – 100:53.

Kauno liberalai: Simonas Kairys – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Paulius Jakštas – 11 tšk., Robertas Maskvytis – 10 tšk.

Rind: Marius Kazakevičius – 20 tšk., Linas Mecelis – 14 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd.), Žilvinas Radzevičius – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Evaldas Šerpenskas – 12 tšk., Ramunas Beinoras – 11 tšk., Airidas Tkačiovas – 10 tšk.

„BK Centre“ sutriuškino „Kauno Liberalus“ (2014 spalio 25 d., šeštadienis, 18:57 val.)„Kėdainiai & Addeco“ sutriuškino „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:45 val.)BC „Ambi“ neturėjo vargo su „Kauno Liberalais“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„Kauno technikos kolegija“ šventė lengvą pergalę prieš „Kauno Liberalus“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:35 val.)„Vaistinė.lt“ be vargo susidorojo su „Kauno liberalais“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 00:49 val.)„New Team“ nesunkiai įveikė „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:10 val.)BC „Ambi“ nušvalė „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 04:31 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo su „Kauno liberalų“ ekipą. (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 20:30 val.)„Rind“ nesugebėjo pasipriešinti „Kėdainių & Addeco“ ekipai (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)„R2P Sport ‒ 2“ įtikinamai nugalėjo „Kauno liberalus“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:00 val.)