BK Centre vs Olympic (81:58)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 10 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„BK Centre“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Olympic“

2015 sausio 10 d., Šeštadienis, 16:57 val., peržiūros: 928

Sausio 10 dieną "Kauno kolegijos" sporto salėje įvyko "C" lygos "ALT reklamos" pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "BK Centre" priemė svečius "Olympic" komandą. "BK Centre" buvo iškovoję tris pergales ir septynis kartus buvo pralaimėję. "Olympic" sąskaitoje buvo keturios pergalės ir septyni pralaimėjimai.

Rungtynes taikliu tolimu metimu pradėjo "Olympic" (0:3). Vėliau tris iš eilės tritaškius pataikė "BK Centre" (9:3). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo "Olympic", kurio metu svečiai pelnė 10 taškų be atsako (9:13). Aštuntą minutę komandos apsikeitė taikliais metimais (11:15). Paskutines dvi kėlinio minutes be klaidų gynėsi "BK Centre", o septyni jų be atsako pelnyti taškai padėjo įgyti trijų taškų persvarą (18:15).

Pirmomis anto kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė keturi taškai (26:22), o "Olympic" paprašė minutės pertraukėlės. Po jos tritaškį pataikė "BK Centre" (26:25). Penktą minutę šeimininkai padidino pranašumą iki šešių taškų (31:25). Aštuntą minutę "Olympic" komandai buvo pavykę priartėti prie varžovų iki dviejų taškų (33:31). Visgi pirmos rungtynių pusės pabaigą geriau sužaidė "BK Centre", kuriems pavyko padidinti persvarą iki penkių taškų (38:33).

Prasidėjus antrai rungtynių pusei du taškus pelnė "Olympic" (38:35). Į tai "BK Centre" atsakė pelnydami septynis taškus be atsako (45:35). Šeimininkų persvara pamažu augo. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė 15 taškų (53:38). Paskutinėmis rungtynių minutėmis komandos žaidė apylygiai. Sužaidus tris ketvirčius komandas skyrė 18 taškų (63:45).

Ketvirtas kėlinys sunkiai prasidėjo "Olympic" komandai. Svečiai pirmas tris minutes negalėjo pelnyti taškų (65:45). Po minutės pertraukėlės dar keturis taškus be atsako pelnė "BK Centre" (69:45). Pirmus taškus "Olympic" pelnė baigiantis penktai minutei, kai dvitaškį su varžovo pražanga pataikė D.Grigaitis (73:48). Aštuntą minutę "Olympic" sumažino "BK Centre" persvarą iki 20 taškų (74:54). Paskutines dvi rungtynių minutes geriau sužaidė "BK Centre", kuriems pavyko padidinti persvarą iki 23 taškų (81:58).

"BK Centre" iškovojo ketvirtą pergalę, o "Olympic" pralaimėjo 10 kartą.

"BK Centre" komandos kapitonas Tomas Petrauskas: "Svarbiausia, manau, šiandien laimėjome kovą po krepšiu. Sugebėjome neperdegti, varžovai vyresni. Neskubėjome, įmetėme daug taiklių metimų. Geras taiklumas mums padėjo." Paklaustas, ar visada tritaškiai taip gerai krenta, žaidėjas atsakė: "Dažniausiai. Jei laisvi metame dažniausiai pataikome." Paklaustas, kas padėjo antroje pusėje įgyti pranašumą, žaidėjas atsakė: "Turbūt. Varžovai sunkesni, vyresni, juos apibėgome."

"Olympic" treneris Rokas Mineikis: "Varžovai buvo stipresni, nėra ką lyginti. Stipriausi susirinko ir viskas." Paklaustas, kodėl varžovai įrodė [ranašumą po ilgosios pertraukos, treneris atsakė: "Pavargome, jie stipresni fiziškai."

BK Centre: Karolis Zokas – 27 tšk., Tomas Petrauskas – 21 tšk. (11 atk. kam., 8 išpr. praž.), Nikolaj Kirsanov – 21 tšk. (10 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Olympic: Darius Grigaitis – 14 tšk., Paulius Užkurnys – 14 tšk., Tomas Šimoliūnas – 12 tšk.

„BK Centre“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Naujokų“ ekipa. (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 16:49 val.)„BK Centre“ nesunkiai įveikė „Sportija“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 02:05 val.)„Darbiečiai“ lengvai įveikė „Olympic“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 20:51 val.)„Naujokai“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Olimpyc“ krepšininkus (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 00:10 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Olympic“ (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 23:01 val.)BK „Centre“ nesunkiai susitvarkė su „Sportija“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 20:41 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt nesunkiai įveikė „Olimpyc“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 18:54 val.)„BK Centre“ neturėjo vargo su „Naujokais“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:19 val.)Visas rungtynes pirmavę „BK Centre“ įveikė „Liuksą“ (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 16:07 val.)BK „Centre“ lengvai įveikė negausiai susirinkusius „KMAIK“ (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 16:16 val.)