Grizliai vs Advokatų kontora „Konsus“ (91:99)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 08 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Šv. Pranciškaus mokykla, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

„Grizliai“ nusileido „Advokatų kontorai „Konsus“

2015 sausio 09 d., Penktadienis, 03:47 val., peržiūros: 1053

Sausio 8 dieną, Šv.Pranciškaus mokyklos sporto salėje, įvyko C lygos "ALTreklama" rungtynės. Savo jėgas išbandė "Grizliai" (šeimininkai) ir "Advokatų kontora „Konsus“. Nors pirmajame kėlinyje atrodė, jog svečiai daug vargo neturės, tačiau "Grizliai" parodė, jog nėra lengvas kąsnelis priešininkams ir antroje rungtynių pusėje pradėjo juos vytis. Jiems tai buvo beveik pavykę ketvirtam kėlinuke, tačiau paskutinėmis minutėmis "Advokatų kontora „Konsus“ vėl atsigavo ir išlaikė persvarą savo pusėje. Rungtynės baigėsi svečiu pergale rezultatu (91 – 99)

Prasidėjus pirmam kėlinukui, svečiai šias rungtynes pradėjo stipriai. Jau pačioje rungtynių pradžioje spurtavę (2-8) parodė, jog su jais ne juokai. Ir nors "Grizliai" kėlinuko viduryje sumažino deficitą iki 3 taškų (12-15), tačiau svečiai užbaigė kėlinuką dar vienu, šįkart kiek didesniu spurtu (5-16) ir po pirmojo kėlinuko pirmavo rezultatu (17 – 31)

Antrasis kėlinukas buvo ganėtinai apylygis. Kadangi Šv.Pranciškaus mokyklos sporto salė yra nedidelė, todėl abi ekipos pelnė nemažai taškų. Žaidimas buvo lygus, tačiau tikrai negalima sakyti, jog nuobodus. Visgi, po lygios dešimties minučių kovos, svečiams ne tik pavyko išlaikyti turėtą 14 taškų pranašumą, tačiau ir jį minimaliai padidinti (39 – 54)

Po ilgosios pertraukos, šeimininkai kiek atsigavo. Atrodė, jog žaidimas po truputį pradeda krypti būtent "Grizliams" reikiama linkme. Nors "Grizliai" jau po ilgosios pertraukos turėjo problemų dėl savo pražangų skaičiaus, tačiau tai jų nesustabdė būti agresyviais. Šį kėlinuką "Grizliams" pavyko laimėti 4 taškų skirtumu (26-22) ir po trijų kėlinių rezultatas buvo (65 – 76) svečių naudai.

Ketvirtą ir paskutinį šių rungtynių kėlinuką "Grizliai" pradėjo su trenksmu. Nieko nelaukę šeimininkai spurtavo (12-2) ir pradėjus vos kelioms minutėms, sumažino deficitą iki vos 2 taškų. Toliau, gal 5 minutes tęsėsi lygi kova, kuri skirtumo pernelyg nekeitė. "Advokatų kontora „Konsus“ visąlaik pirmavo, tačiau labai neužtikrintu skirtumu. Tik likus porai minučių iki rungtynių pabaigos jie sugebėjo šiek tiek atitolti nuo savo varžovų. To pakako iškovoti pergalę 8 taškų skirtumu. Galutinis rezultatas (91 – 99)

Grizliai: Martynas Valaitis – 37 tšk. (9 išpr. praž.), Audrius Butkus – 22 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Andrius Aleknavičius – 12 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd.), Mantas Malinauskas – 10 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: Justas Kalinauskas – 32 tšk., Lukas Jasevičius – 18 tšk. (14 atk. kam.), Povilas Mickūnas – 15 tšk., Algirdas Janonis – 13 tšk. (10 atk. kam.)

"Advokatų kontoros „Konsus“ komandos treneris A.Šiaulys:

Džiaugiamės pergale, nes prieš tai buvom gavę porą apmaudžių pralaimėjimų. tikėkimes po šios pergalės atsigausim ir toliau žygiuosim savo pergalių keliu.

„Krepšininkas.net“ nepasipriešino Advokatų Kontorai „Konsus“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)Varžovų spaudimą atlaikę „Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 23:20 val.)„Grizliai“ neturėjo vargo su „Krepsininkas.net“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)Košmariškai žaidusi „Košmaro“ ekipa buvo sutriuškinta Advokatų kontora „Konsus“ komandos. (2014 spalio 24 d., penktadienis, 20:32 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė KK „13“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:17 val.)Keturiese likę „Kėdainiai & Addeco“ krepšininkai įveikė Advokatų kontoros „Konsus“ ekipos pasipriešinimą. (2015 vasario 06 d., penktadienis, 22:39 val.)Pirmosiose šešioliktfinalio rungtynėse LCP KK „Ragai“ palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:27 val.)„Grizliai“ nesunkiai įveikė „VU KHF“ krepšininkus (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 11:07 val.)Pirmoje aštuntfinalio dvikovoje, sunkią pergalę iškovojo Advokatų kontora „Konsus“ (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 00:53 val.)Advokatų kontora „Konsus“ išsivežė pergalę iš Elektrėnų (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:54 val.)