Dumblas vs A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt (95:84)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 11 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“

2015 sausio 12 d., Pirmadienis, 02:08 val., peržiūros: 887

Sausio 11 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko C lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų "Dumblas" ir svečių "A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt". Prieš šias rungtynes šeimininkai savo sąskaitoje turėjo 10 pergalių ir 1 pralaimėjimą, o svečiai 8 pergales ir 5 pralaimėjimus.

Rungtynės prasidėjo apylygiai, bet svečiai turėjo tik 5 registruotus žaidėjus, tad tarpais jiem rungtyniauti buvo sunkiau. Sužaidus pusė ketvirčio, "A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt" persvėrė rezultatą savo naudai (15:13), tačiau neilgam. "Dumblas" prieš ketvirčio pabaigą surengė atkarpą 16:4 ir išsiveržė į priekį 29:19.

Antrajame ketvirtyje svečiai buvo priversti vytis savo varžovus ir desperatiškai mažinti deficitą. Prieš pat ilgąją pertrauką svečiai surengė atkarpą 14:2 ir išsiveržė į priekį 46:42, bet varžovai atsibudo po šalto dušo ir susigrąžino turėtą pranašumą, tik šis buvo ženkliai trapesnis (48:46).

Trečiąjį ketvirtį svečiai pradėjo dviem taikliais tritaškiais, kuriuos įmetė Grant Aleksa ir vėl persvėrė rezultatą savo komandos naudai, 52:50. Bet po to, "A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt" lyg ir sustojo, o jų puolimas buvo bedantis. Likusio ketvirčio metu pastarieji sugebėjo surinkti tik 9 taškus, o "Dumblas" tuo pasinaudojo ir galima sakyti pasismagino, iš viso trečiajame ketvirtyje įmetė 30 taškų. Po šio kėlinio rezultatas tapo 78:61, šeimininkų naudai.

Nors ir negausiai susirinko svečiai, bet net ir atsilikinėdami 17 taškų nepalūžo ir pamažu degino deficitą. Vienu metu buvo netgi priartėja iki 4 taškų (80:84), bet tada prabilo "Dumblo" snaiperiai. Įmetę tris tritaškius iš eilės galutinai palaidojo visas svečių viltis laimėti. Rungtynes rezultatu 95:84 laimėjo "Dumblas".

Po rungtynių "Dumblo" komandos treneris S.Steikūnas kalbėjo: "Pergalę turbūt lėmė mūsų ilgesnis suolelis, gynyba buvo prasta, bet pavyko gerai užpulti. Buvo trečiajame kėlinyje gynyba pasitvarkiusi, bet rungtynių gale ir vėl atsipalaidavome ir leidome varžovams mus pasivyti, bet vis dėlto, galutinai persvaros neišbarstėme ir šventėme pergalę".

Dumblas: Lukas Steikūnas – 25 tšk. (13 atk. kam.), Paulius Žekonis – 21 tšk., Tomas Pukelevičius – 16 tšk., Deimantas Baltrušis – 13 tšk. (6 rezult. perd.), Mantas Partikas – 11 tšk.

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt: Marius Satkevičius – 32 tšk. (5 išpr. praž.), Edgaras Šipila – 17 tšk., Grant Aleksa – 14 tšk., Žygimantas Dovidaitis – 11 tšk. (11 atk. kam.), Mantvydas Leknickas – 10 tšk. (10 rezult. perd.)

„Darbiečiai“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:35 val.)„Dumblas“ nesulaukė didelio pasipriešinimo iš A.S.K. „Persvara & Orca.lt“ ekipos. (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 15:26 val.)Pirmą kėlinį pramiegojusi „Akademija“ per likusius įrodė savo pranašumą prieš A.S.K. „Persvarą & Orca.lt“ (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)„Akademija“ be didesnio vargo susitvarkė su „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 00:11 val.)„Lietuviški patiekalai“ vos neužbaigė „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ sezono (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 15:36 val.)„Straight“ nesunkiai įveikė A.S.K. „Persvarą“ & Orca.lt (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 23:34 val.)Puikiai ketvirtąjį kėlinį sužaidę „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 17:04 val.)„A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ nesunkiai įveikė „Savi“ ekipą (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 00:06 val.)„Dumblas“ nesulaukė rimto pasipriešinimo iš „R2P Sport – 2“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 19:22 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt nesunkiai įveikė „Olimpyc“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 18:54 val.)