Kauno Rami vs Kėdainiai & Addeco (74:81)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 08 d., Sekmadienis, 19:20 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Kėdainiams & Adecco“ teko pavargti su „Kauno Rami“

2015 vasario 08 d., Sekmadienis, 21:40 val., peržiūros: 1170

Sekmadienį (02.08) Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – "Kauno Rami" (8-10) ir "Kėdainiai & Adecco" (16-2). Atlaikę lemiamą "Kauno Rami" spurtą ketvirtajame kėlinyje pergalę iškovojo "Kėdainiai & Adecco" – 74:81 (16:23, 16:19, 23:18, 19:21).

Pirmajame kėlinyje svečiai pradėjo demonstruoti sau įprastą žaidimą ir stengėsi varžovus užmetyti tritaškiais metimais. Visgi skirtumas didėjo lėtai , kadangi į kiekvieną tritaškį "Kauno Rami" atsakydavo bent dvitaškiu. T.Lukoševičius ir D.Čepas kartu pataikė penkis tritaškius metimus ir "Kėdainiai" pirmavo – 12:17. Kėlinuko pabaigoje šiek tiek prigeso "Kauno Rami" puolimas ir šeimininkai per likusį kėlinio laiką pelnė keturis taškus, patys praleisdami aštuonis ir leisdami varžovams įgyti 7 taškų persvarą – 16:23.

Antrajame kėlinyje "Kėdainiai" vedami to paties T.Lukoševičiaus įgijo 12 taškų skirtumą (18:30), visgi tada prabilo Š.Petraitis. Atkovojęs septynis kamuolius vien per šį kėlinį, šis atakuojantis gynėjas padėjo savo komandai sumažinti skirtumą iki penkių taškų (25:30). Nors "Kauno Rami" buvo priartėję iki trijų taškų, kėlinuko pabaigą "Kėdainiai" daugiausiai D.Tiškaus pastangomis sužaidė ženkliai geriau ir skirtumas vėl padidėjo iki dviženklio – 32:42.

Po ilgosios pertraukos skirtumas buvo išaugęs iki 13 taškų, tačiau "Kauno Rami" vėl atstatė vienženkį deficitą. Viso likusio kėlinuko metu skirtumas balansavo ties 7-9 taškai, kol pačioje kėlinio pabaigoje tikslus Š.Petraičio tritaškis leido sumažinti skirtumą iki penkių taškų (55:60).

Ketvirtajamė kėlinyje pirmieji taškus pelnė "Kėdainiai", tačiau vėliau "Kauno Rami" per pusantros minutsė spurtavo (8:0) ir po ilgo laiko persvėrė rezultatą (63:62). Visgi "Kėdainiai" mobilizavosi ir neleido šeimininkams kaip reikiant įsivažiuoti ir atstatė 7 taškų persvarą (65:72). Taiklus G.Džiaugio tritaškis vėl sumažino skirtumą iki keturių taškų, tačiau penki iš eilės šeimininkų taškai leido padidinti skirtumą iki devynių taškų (68:77). G.Džiaugys nebuvo linkęs susitaikyti su pralaimėjimu ir dar du jo tritaškiai likus 48 sekundes priartino "Kauno Rami" iki penkių taškų (74:79). Per likusį laiką svečiai išsaugojo pranašumą ir nugalėjo varžovus – 74:81.

Kauno Rami: Šarūnas Petraitis – 25 tšk. (13 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Jonas Jančiukas – 21 tšk., Giedrius Džiaugys – 17 tšk.

Kėdainiai & Addeco: Tadas Lukoševičius – 29 tšk., Einoras Stankus – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Dovydas Čepas – 11 tšk. (12 atk. kam.), Domantas Tiškus – 11 tšk.

„Kėdainiai & Addeco“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Rami“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:05 val.)„Kėdainiai & Addeco“ sutriuškino „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:45 val.)„Kėdainiai & Addecco“ nesunkiai susitvarkė su „Grizliais“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“ (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 21:14 val.)„Kėdainiai & Addeco“ palaužė „krepšininkas.net“ ekipą (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 03:17 val.)„Kėdainiai & Addeco“ komanda nepasigailėjo „Krepšininkas.net“ ekipos. (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)„Kėdainiai & Addeco“ tolimais metimais užmėtė „Spartos“ komandą (2014 spalio 28 d., antradienis, 21:35 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 04:17 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po atkaklios kovos palaužė „Konsus“ pasipriešinimą. (2015 sausio 20 d., antradienis, 12:09 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po pratęsimo įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 20:42 val.)