A.S.K. „Persvara“ – 2 vs KMAIK (66:58)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 09 d., Sekmadienis, 12:30 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

A.S.K. „Persvara“ ‒ 2 po atkaklios kovos palaužė „KMAIK“ ekipą.

2014 lapkričio 09 d., Sekmadienis, 14:46 val., peržiūros: 1002

Sekmadienį, lapkričio 9 dieną, Šančių vidurinėje mokykloje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp namuose žaidusios A.S.K. "Persvara"- 2 ir "KMAIK" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (14:16). Antrame kėlinyje komandos toliau žaidė apylygiai, bet šeimininkams pavyko kėlinuką laimėti vienu tašku. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (31:32). Trečią kėlinį geriau pavyko sužaisti A.S.K. "Persvara" – 2 komandai, kuri laimėjo kėlinį – (20:9) ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 10 taškų – (51:41). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, svečiai stengėsi prisivyti varžovus, bet protingiau rungtynių galą sužaidę šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu – (66:58).

Rungtynės prasidėjo svečių tolimu metimu, netrukus šeimininkai atsakė tuo pačiu ir sužaidus nepilnas dvi minutes rezultatas buvo lygus – (3:3). Sužaidus dar porą minučių A.S.K. "Persvara" – 2 komandai pavyko pabėgti 4 taškais į priekį ir likus žaisti apie 5 minutes rezultatas buvo – (9:5). Antroje kėlinio pusėje sekė "KMAIK" komandos spurtas – (5:11) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (14:16).

Antrasis kėlinys prasidėjo dar vieną puikiai sužaista svečių atkarpa, kuri leido padidinti skirtumą iki 7 taškų – (16:23). Vėliau komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis ir tik kėliniui baiginėjantis šeimininkai pelnė 5 taškus iš eilės ir skirtumas aptirpo iki minimumo – (31:32).

Trečiais kėlinys prasidėjo A.S.K. "Persvara" – 2 komandos spurtu, kuris leido ne tik išlyginti rezultatą, bet ir jį persverti savo naudai. Šeimininkai laimėjo atkarpą – (6:2) ir likus žaist apie 5 minutes komandas skyrė 4 taškai – (38:34). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai nemažino apsukų, laimėjo dar vieną atkarpą – (13:7) ir po trijų kėlinių komandas jau skyrė 10 taškų – (51:41).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dar vieną puikiai sužaista šeimininkų atkarpą, kuri leido pirmą kartą varžybos įgyti 15 taškų persvarą – (60:45). "KMAIK" ekipa neketino pasiduoti, surengė savo spurtą (3:11) ir skirtumas aptirpo iki 7 taškų – (63:56). Visgi lemiamu momentų A.S.K. "Persvara" – 2 komandą susikaupė ir nebeleido daugiau varžovams priartėti. Rungtynės baigėsi rezultatu – (66:58).

Po laimėtų rungtynių A.S.K. "Persvara" – 2 komandos treneris kalbėjo: "Tiesiog įvykdėme rungtynių planą. Rungtynių pabaigoje pavyko sužaisti "šaltesniu" protu ir laimėjome rungtynes."

Po pralaimėtų rungtynių "KMAIK" komandos treneris kalbėjo: "Mano akimis žiūrint, tai šiandieninės rungtynės buvo tikras chaosas, nesugebėjau suvaldyti savo žaidėjų. Šiandieną žaidėme kaip kokie statistai, bet ne kaip žaidėjai. Nebuvo visai gynybos. Kaip diena ir naktis skiriasi šitos varžybos nuo praeitų varžybų."

A.S.K. „Persvara“ – 2: Domantas Sprindys – 21 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Vytautas Juknevičius – 13 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Marius Mitkus – 9 tšk.

KMAIK: Jonas Navackas – 13 tšk., Arnas Petrauskas – 13 tšk., Gražvydas Mockus – 11 tšk. (7 išpr. praž.)

„A.S.K. „Persvara“ ‒ 2“ po pratęsimo palaužė „New Team“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:47 val.)„Partizanas“ vos nepaleido pergalės iš rankų, tačiau palaužė „KMAIK“ ekipą (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:20 val.)„KMAIK“ po atkaklios kovos nusileido „Naujokams“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:11 val.)„BK Centre“ įrodė savo pranašumą prieš „KMAIK“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Kolpingo kolegija“ nepasigailėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 ekipos (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:33 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „A.S.K. „Persvara“ – 2“ ekipos (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:55 val.) „Kulautuva“ svečiuose įveikė „A.S.K. „Persvara“ – 2“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 01:20 val.)„Olympic“ užkūrė pirtį „KMAIK“ krepšininkams (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:35 val.)Tragiškai pirmą kėlinį sužaidusi A.S.K „Persvara“-2, apmaudžiai nusileido LCP „Ragai“ ekipai (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)BK „Centre“ lengvai įveikė negausiai susirinkusius „KMAIK“ (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 16:16 val.)