Abstinentai vs vaistinė.lt (66:77)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 09 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Abstinentai“ po pratęsimo turėjo pripažinti „vaistinė.lt“ ekipos pranašumą

2015 sausio 09 d., Penktadienis, 23:10 val., peržiūros: 847

Sausio 9 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje, įvyko „C“ lygos „ALTreklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Abstinentai (šeimininkai) ir „vaistinė.lt“ (svečiai). Visas rungtynes vyko labai įnirtinga kova kiekvienoje aikštelės dalyje, o nugalėtojui išsiaiškinti prireikė pratęsimo. Pratęsime kur kas geriau rungtyniavo vos penkiese į rungtynes susirinkę „vaistinė.lt“ ekipos žaidėjai, kurie ir šventė pergalę rezultatu 66:77 (15:15, 18:14, 19:19, 9:13, 5:16).

Rungtynes šiek tiek geriau pradėjo „vaistinė.lt“ ekipos žaidėjai, kurie įpusėjus pirmajam ketvirčiui įgijos 5 taškų (4:9) pranašumą. Vis dėlto „Abstinentai“ nei neketino pasiduoti bei baigiantis kėliniui išlygino rezultatą (15:15).

Antrąjį ketvirtį vėlgi geriau pradėjo svečiai, tačiau „Abstinentai“ sugebėjo perimti iniciatyvą bei įpusėjus ketvirčiui išsiveržė į priekį 5 taškais (25:20). Kėlinys klostėsi labai permainingai, pirmavo tai viena, tai kita komanda, o įpusėjus rungtynėms 4 taškų pranašumą turėjo šeimininkai (33:29).

Trečiasis kėlinys prasidėjo „Abstinentų“ komandos spurtu 11:0 ir kėlinio viduryje skirtumas tarp komandų išaugo iki 15 taškų (44:29). Vis dėlto svečiai nepasidavė, po kėlinio viduryje paprašytos minutės pertraukėlės pradėjo vytis varžovus ir prieš ketvirtą kėlinį sugebėjo sumažinti deficitą iki 4 taškų (52:48).

Ketvirto kėlinio pradžioje „Abstinentams“ pavyko padidinti savo ekipos pranašumą iki 7 taškų, tačiau toliau pabėgti šeimininkams „vaistinė.lt“ ekipos žaidėjai nebeleido ir geriau sužaidę kėlinio pabaigą sugebėjo išlyginti rezultatą, kuris lėmė, kad komandos žais pratęsimą. Pratęsime iniciatyva priklausė „vaistinė.lt“ ekipos žaidėjams, kurie ir iškovojo pergalę rezultatu 66:77.

Po rungtynių „vaistinė.lt“ komandos atstovas kalbėjo: „Šiandien žaidėme labai susikoncentravę, kadangi susirinkome tik penkiese ir nebuvo kur trauktis, be to, gal ir varžovai pamatę, kad mūsų tik penki, šiek tiek atsipalaidavo, šios priežastys ir lėmė mūsų pergalę.“

Abstinentai: Aurimas Jurkšaitis – 23 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Saulius Banaitis – 21 tšk., Artūras Jankevičius – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

vaistinė.lt: Ramūnas Švagždys – 25 tšk. (5 išpr. praž.), Ugnius Barauskas – 22 tšk., Saulius Digimas – 15 tšk. (10 atk. kam.)

„Abstinentai“ neturėjo daug vargo rungtynėse prieš „vaistinė.lt“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 22:59 val.)„Abstinentai“ tik po atkaklios kovos palaužė BC „Liuksas“ ekipą. (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 22:24 val.)„Abstinentai“ nesunkiai nugalėjo BC „Ambi“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 00:32 val.)Puiki antra rungtynių pusė leido pergalę pasiekti „vaistinė.lt“ komandai (2014 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 19:47 val.)„Žaliai ‒ Balti“ nesunkiai įveikė „vaistinė.lt“ ekipą. (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:05 val.)„Abstinentai“ nesulaukė „Kauno liberalų“ pasipriešinimo (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Abstinentai“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ krepšininkus (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 23:01 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ antroje rungtynių pusėje įveikė „vaistinė.lt“ komandą (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:18 val.)„Abstinentai“ nupūtė Elektrėnų „Senąją Versmę“ (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 23:55 val.)BC „Straight“ įveikę „vaistinė.lt“ komandą išliko be pralaimėjimų (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 21:59 val.)