Kėdainiai & Addeco vs Aurelinas (72:66)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 09 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kėdainiai & Addeco“ antrą etapą pradėjo įspūdinga pergale po pratęsimo

2014 gruodžio 10 d., Trečiadienis, 00:12 val., peržiūros: 984

Antradienį, gruodžio 9 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių G pogrupio rungtynės, tarp vietos "Kėdainių & Addeco" ir svečių "Aurelino" ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios žaidimo sąlygas diktavo svečiai, kurie didžiąją dalį laiko buvo priekyje, tačiau ketvirtame kėlinuke atsitiesę aikštės šeimininkai sugebėjo išplėšti pratęsimą, o vėliau ir pergalę rezultatu 72:66 (13:20, 16:15, 7:14, 20:7, 16:10).

Pačioje susitikimo pradžioje spurtavę svečiai iškart atitrūko ir įgijo šešių taškų pranašumą. Kiek vėliau "Aurelino" krepšininkai ir vėl spurtavo 0:6, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dvylikos taškų, tačiau kėlinuką geriau užbaigę aikštės šeimininkai sumažino atsilikimą iki septynių taškų. 13:20.

Antrojo ketvirčio pradžioje ir toliau puolime agresyviau žaidę "Kėdainiai & Addeco" sugebėjo sumažinti savo deficitą iki dviejų taškų, tačiau netrukus atsibudę svečių ekipos krepšininkai pelnė devynis taškus iš eilės ir vėl susigrąžino dviženklę persvarą. Prieš ilgąją pertrauką dar vieną rezultatyvią atkarpą sužaidę šeimininkai sugebėjo prisivyti varžovus ir sumažinti atsilikimą iki šešių taškų. 29:35.

Po ilgosios pertraukos svečių ekipos krepšininkai ir toliau įrodinėjo savo pranašumą, ko pasekoje įpusėjus kėlinukui komandas skyrė net trylika taškų. Trečiojo kėlinuko pabaigoje abi komandos žaidė labai panašiai ir abi viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, po kurių skirtumas tarp jų išliko trylika taškų. 36:49.

Ketvirto ketvirčio pradžioje aikštės šeimininkai iškart ėmėsi darbuotis ir jau praėjus kelioms minutėms buvo sumažinę atsilikimą iki penkių taškų. Kiek vėliau "Aurelinas" dar laikėsi, tačiau pačioje kėlinuko pabaigoje svarbų tolimą metimą pataikęs D.Čepas sumažino deficitą iki minimumo, o vieną baudos metimą realizavęs M.Dilys išplėšė "Kėdainiams & Addeco" pratęsimą. 56:56.

Pratęsimo pradžioje kiek užtikrinčiau atrodė svečių krepšininkai, kurie sugebėjo įgyti trijų taškų pranašumą, tačiau nusileisti neketinę ir kovingumą pademonstravę aikštės šeimininkai, tolimų metimų dėka persvėrė rezultatą savo naudai ir sėkmingai sužaidę paskutinę pratęsimo minutę galėjo džiaugtis sunkiai išvargta pergale. 72:66.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Kęstutis Zinkus kalbėjo: "Su šia komanda esame žaidę ir praeitame sezone, taip pat turėjome didelį deficitą ir žinojome, kad galime pasivyti. Bandėme, stengėmės, pakrito keli metimai, ištraukėme pratęsimą, buvome psichologiškai stipresni".

Pralaimėtojų komandos treneris Lukas Sutkus sakė: "Labai pritrūko atsarginių žaidėjų, realiai visas rungtynes žaidėme penkiese. Pradžia tikrai puikiai buvo, vedėme visą laiką, atrodė, kad žaidėme protingai, tačiau gale pritrūko jėgų, varžovai visas rungtynes kabinosi, šaunuoliai, iškovojo pratęsimą, o pratęsime įrodė, kad yra stipresni, sveikinu juos su pergale".

"Kėdainiai & Addeco": Einoras Stankus – 26 tšk. (5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Mindaugas Dilys – 20 tšk., Tadas Lukoševičius – 11 tšk., Dovydas Čepas – 10 tšk.

"Aurelinas": Vilius Sutkus – 27 tšk. (8 išpr. praž.), Simas Šileika – 17 tšk. (11 atk. kam.), Giedrius Bartkus – 10 tšk. (16 atk. kam.)

„Kėdainiai & Addeco“ komanda nepasigailėjo „Krepšininkas.net“ ekipos. (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po reto įtemptumo kovos prasibrovė į pusfinalį (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 21:00 val.)Vyriškoje kovoje „Kėdainiai & Addeco“ antrą kartą palažė „Grizlius“ (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)„Sporto Manija“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2015 kovo 27 d., penktadienis, 23:20 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po pratęsimo įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Kėdainiai & Addeco“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Rami“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:05 val.)„Kėdainiai & Addecco“ nesunkiai susitvarkė su „Grizliais“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Kėdainiai & Addeco“ sutriuškino „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:45 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 04:17 val.)„Kėdainiai & Addeco“ palaužė „krepšininkas.net“ ekipą (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 03:17 val.)