BL Old vs Šilainiai – 2 (36:87)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 14 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Šilainiai – 2“ užtikrintai nugalėjo „BL Old“ ekipą

2014 gruodžio 14 d., Sekmadienis, 21:55 val., peržiūros: 1060

Sekmadienio vakarą Kauno švaros sporto salėje įvyko C lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko BL Old" (šeimininkai) ir "Šilainiai – 2" (svečiai). Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių "Šilainiai – 2" perėmė iniciatyvą į savas rankas ir nė neleido pagalvoti varžovams apie pergalę. "Šilainiai – 2" iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 36:87.

Rungtynės prasidėjo svečių netaikliais metimais ir atkovotais kamuoliais. Vis dėlto, "Šilainiai – 2" ekipa pelnė pirmuosius taškus ir toliau nestabdė apsukų ( 1:8). Sužaidus penkias minutes J.Seniuta pelnė pirmąjį dvitaškį "BL Old" ekipai. Svečiai pademonstravo puikią gynybą ir laimėjo atkarpą 13:0, tačiau kėlinuko pabaigoje užtikrinčiau sužaidė šeimininkai ir atsakė penkiais taškais. Rezultatas po pirmo kėlinuko - 8:21.

Antrasis ketvirtis prasidėjo svečių tritaškiais metimais ( 14:32). Likus žaisti apie keturias minutes svečiai neleido "BL Old" ekipai pelnyti nė taško, o patys besibaigiant kėlinukui padidino pranašumą iki 25 taškų. Rezultatas – 14:39.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo "BL Old" ekipos klaidomis, o tuo pasinaudojęs V.Dambauskas pelnė 8 taškus paeiliui ( 19:52). Toliau svečiai nestabdė apsukų ir su kiekviena ataka didino rezultatą, o šeimininkai nieko negalėjo padaryti prieš varžovų puolimą. ( 23:70). Likus žaisti apie dvi minutes "BL Old" pradėjo rinktis taškus, tačiau to buvo maža ir prieš paskutinį kėlinuką "Šilainiai – 2" turėjo 48 taškų pranašumą – 27:75.

Paskutinis ketvirtis prasidėjo labai nerezultatyviai. Abi komandos nerodė didesnių pastangų kovoti, nes jau po trijų kėlinukų viskas buvo sudėliota į vietas. Tik per paskutinį ketvirtį "BL Old" pademonstravo didesnį pasipriešinimą, nes pelnė 9 taškus, o "Šilainiai – 2" tik 12 taškų. Galutinis rezultatas – 36:87.

Po laimėtų rungtynių "Šilainiai – 2" ekipos žaidėjas, T.Vaitkūnas, teigė:" Susirinko mažai varžovų, todėl ir laimėjome."

BL Old: Jurijus Seniuta – 15 tšk., Rimvydas Skrodenis – 11 tšk., Stanislovas Zaikinas – 4 tšk.

Šilainiai – 2: Vaidas Dambauskas – 21 tšk. (5 perimt. kam.), Vitoldas Kapočius – 20 tšk., Vytenis Vaivada – 13 tšk.

„Sportija“ lengvai nugalėjo „BL Old“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Vaistinė.lt“ nepasigailėjo „BL Old“ ekipos (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:57 val.)Advokatų kontora „Konsus“ užtikrintai nugalėjo „Šilainiai ‒ 2“ ekipą (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 22:41 val.)„R2P Sport-2“ nesunkiai įveikė „BL Old“ ekipą. (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:53 val.)Po atkaklios kovos „Šilainiai ‒ 2“ nugalėjo „Elektromontuotoją“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 22:34 val.)„R2P Sport – 2“ neturėjo vargo su „Bl OLD“ ekipa (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 01:51 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „BL Old“ ekipą (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„Šilainiai“ ketvirtame kėlinyje susitvarkė su „Olympic“ komanda (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:44 val.)„Kulautuva“ susitvarkė su „BL Old“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:17 val.)Penkiese žaidę „Šilainiai ‒ 2“ neatsilaikė prieš KK „13“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 03:15 val.)