ICE vs Nepyk (72:79)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 25 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Turnyrinės lentelės dugne esančių komandų susitikimas pažymėtas „Nepyk“ pergale

2015 sausio 25 d., Sekmadienis, 22:24 val., peržiūros: 908

Sekmadienį, sausio 25 dieną, V.Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "Ice" ir svečių "Nepyk" ekipų. Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė labai apylygiai, tačiau tiek antrą, tiek trečią kėlinukus rezultatyviau sužaidę aikštės šeimininkai buvo įgiję vienuolikos taškų pranašumą, bet pasiduoti neketinę ir kovingumą pademonstravę "Nepyk" ekipos krepšininkai triuškinamai laimėjo ketvirtą kėlinį, ko pasekoje pasiekė pergalę 72:79 (19:20, 16:9, 25:30, 12:30).

Rungtynes kiek geriau pradėję svečių krepšininkai iškart įgijo nedidelį pranašumą, kurį išlaikė iki pirmojo kėlinuko vidurio, kuomet spurtą 7:0 surengę "Ice" krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir įgijo penkių taškų persvarą. Vis tik, "Nepyk" ekipos žaidėjai neliko stovėti vietoje ir pelnę šešis taškus iš eilės susigrąžino minimalų pranašumą. 19:20.

Antrojo kėlinuko pradžioje aikštės šeimininkai itin sėkmingai žaidė puolime, ko pasekoje ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau "Nepyk" dar bandė susigrąžinti iniciatyvą, tačiau nesėkmingai, o ir toliau rezultatyviai žaidę "Ice" krepšininkai įgijo jau dviženklį pranašumą. Vis tik, pačią antrojo kėlinuko pabaigą geriau sužaidę svečiai sugebėjo šiek tiek sušvelninti savo deficitą. 35:29.

Po ilgosios pertraukos ir toliau geriau žaidė "Ice" ekipos krepšininkai, kas leido jiems susigrąžinti dešimties taškų pranašumą, tačiau tolimų metimų dėka "Nepyk" komandos žaidėjai neleido priešininkams pernelyg atitolti, o dar šiek tiek vėliau jiems pavyko sumažinti atsilikimą iki septynių taškų, bet paskutinę minutę geriau sužaidę aikštės šeimininkai susigrąžino saugesnę persvarą. 60:49.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tikras košmaras "Ice" ekipai. Jau nuo pirmųjų ketvirto kėlinuko minučių tolimais metimais bombardavę varžovų krepšį "Nepyk" žaidėjai surengė spurtą 2:13 ir rezultatą išlygino. Kiek sutrikę aikštės šeimininkai, po minutės pertraukėlės, dar bandė reabilituotis, tačiau varžovai ir toliau demonstravo uraganinį puolimą, kurio dėka einant rungtynių laikui į pabaigą svečiai jau turėjo septynių taškų pranašumą. Per likusį laiką "Ice" ir toliau desperatiškai bandė gelbėtis, bet puikiai atsilaikę "Nepyk" ekipos krepšininkai džiaugėsi pergale. 72:79.

Po susitikimo pralaimėtojų ekipos treneris Tomas Jonkus kalbėjo: "Nežinau, jau visą antrą ratą nesužaidžiame pabaigų, nesvarbu ar prieš stiprią komandą, ar prieš silpną, ir prieš Mattą pralaimėjome pabaigoje dviem taškais, šiandien irgi septyniais. Kuo daugiau tokiu pralaimėjimų, tuo sunkiau komandą pažadinti, gal baimė slegia, vistiek esam jauna komanda, pradedame ieškoti kaltų, tiesiog nesuvaldau komandos, dėl to didelė atsakomybė krenta ir man. Labiau norėtųsi išspręsti psichologines problemas, negu žaidybines, nes didžiąją dalį rungtynių, tai yra du ar tris kėlinius žaidžiame gerai, tačiau pabaigoje viskas susideda, tiek nuovargis, ties visos kitos problemos, kurių yra tikrai daug, bet tikimės jas išspręsti, dar yra laiko, liko dar trys ar keturios rungtynės, todėl reikia stengtis".

"Ice": Justas Eitmanavičius – 14 tšk., Deividas Abeciūnas – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Vilius Ginevičius – 11 tšk., Ernestas Ramanauskas – 10 tšk.

"Nepyk": Vilius Černiauskas – 31 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Ignas Krukonis – 19 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Darius Krasauskas – 10 tšk., Mantas Valatkevičius – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

TomTJ2015 sausio 25 d., 23:44 val.
Iš personalo arba iš teisėju kas paliko kamuoli, gali jį atsiimti pas Kuprevičiaus mokyklos budinti, ten jį palikau.
Klaidų kupinose rungtynėse, „Akademija“, trečiajame kėlinyje palaužė „Nepyk“ (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 23:39 val.)„Kauno Rami“ antroje rungtynių pusėje išlaikė persvarą prieš „Nepyk“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 21:00 val.)Inirtingos dvikovos atomazgoje sunki „emobilus.lt & SK Matto“ pergalė (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 21:49 val.)„Sporto manija“ nesunkiai įveikė „Nepyk“ ekipą. (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:18 val.)„Žaliai Balti“ po įtemptos kovos nusileido „Nepyk“ ekipai (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:48 val.)Puikus ketvirtasis kėlinukas leido pergalę pasiekti „Nepyk“ (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 01:53 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ice“ susitvarkė su „Abstinentais“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 23:28 val.)„Lietuviški patiekalai“ sutriuškino „Nepyk“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Lietuvisški patiekalai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ICE“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:57 val.)BC „Gazuotas pienas“ nubaudė „Nepyk“ ekipą (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:56 val.)