vaistinė.lt vs Abstinentai (71:95)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 23 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Abstinentai“ neturėjo daug vargo rungtynėse prieš „vaistinė.lt“

2015 sausio 23 d., Penktadienis, 22:59 val., peržiūros: 728

Penktadienį, sausio 23 dieną, Kauno mechanikos mokykloje įvyko "C" lygos, antrojo etapo, Mažosios taurės varžybos tarp P pogrupio komandų – vietos "vaistinė.lt" ir svečių "Abstinentai". Pirmąjį kėlinį lygiai sužaidusių komandų pajėgumai pradėjo išsiskirti nuo antrojo kėlinuko. "Abstinentai", vedini M. Liepos pradėjo tolti nuo savo varžovų ir galiausiai juos sutriuškino rezultatu 71:95.

Pirmasis kėlinys prasidėjo apylygiu komandų žaidimu. Komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir nei viena, nei kita neturėjo solidaus pranašumo savo rankose. Galiausiai pirmąjį ketvirtį komandos sužaidė lygiai, tad po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 20:20. Antrąjį ketvirtį "Abstinentai" pradėjo spurtu 15:4 ir įgavo jau ženklų pranašumą. Likusią kėlinio dalį komandos vėlgi žaidė apylygiai, bet šeimininkams pavyko kiek apkarpyti deficitą. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 35:44.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo šešiais paeiliui "Abstinentų" taškais, į kuriuos "vaistinė.lt" atsakė keturiais paeiliui. Tuomet sekė sėkminga svečių atkarpa 12:0, kuri leido jiems padidinti savo pranašumą iki 23 taškų. Kėlinuką sėkmingiau užbaigė šeimininkai, kurie laimėjo atkarpėlę 11:4 ir kiek sušvelnino atsilikimą. Po trečiojo ketvirčio rezultatas 50:66. Lemiamą ketvirtį sėkmingiau pradėjo "vaistinė.lt" ekipa, kuri sumažino atsilikimą jau iki 11 taškų, bet tuomet "Abstinentai" vėl nutolo. M.Liepa pataikė dvitaškį, S.Banaitis pataikė du tolimus metimus iš eilės, tas pats M.Liepa pridėjo dar du tritaškius ir komandas jau skyrė 25 taškai, tad ir rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus. Galutinis rezultatas – 71:95, "Abstinentų" naudai.

vaistinė.lt: Ramūnas Švagždys – 28 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Malinauskas – 16 tšk. (10 atk. kam.), Ugnius Barauskas – 15 tšk. (9 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Saulius Digimas – 12 tšk. (19 atk. kam.)

Abstinentai: Marius Liepa – 41 tšk. (9 rezult. perd.), Aurimas Jurkšaitis – 19 tšk. (10 atk. kam.), Saulius Banaitis – 13 tšk. (5 perimt. kam.), Artūras Jankevičius – 13 tšk.

Marius Liepa ("Abstinentai"):
"Susikaupimas manau lėmė pergalę, nes praeitose rungtynėse jiems pralaimėjome 11 taškų skirtumu. Šiandien buvo tikslas iškeltas, kad reikia laimėti didesniu skirtumu, nes norim užimti grupėje pirmą vietą".

„Abstinentai“ po pratęsimo turėjo pripažinti „vaistinė.lt“ ekipos pranašumą (2015 sausio 09 d., penktadienis, 23:10 val.)„Abstinentai“ nesulaukė „Kauno liberalų“ pasipriešinimo (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ antroje rungtynių pusėje įveikė „vaistinė.lt“ komandą (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:18 val.)„Abstinentai“ nupūtė Elektrėnų „Senąją Versmę“ (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 23:55 val.)„Abstinentai“ nesunkiai nugalėjo BC „Ambi“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 00:32 val.)Puiki antra rungtynių pusė leido pergalę pasiekti „vaistinė.lt“ komandai (2014 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 19:47 val.)„Abstinentai“ įveikė garbingai kovojusią „New Team“ komandą (2015 sausio 30 d., penktadienis, 22:27 val.)„Kauno SRC-2“ sunkioje dvikovoje palaužė „Vaistinė.LT“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 23:18 val.)„Abstinentai“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ krepšininkus (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 23:01 val.)„Žaliai ‒ Balti“ nesunkiai įveikė „vaistinė.lt“ ekipą. (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:05 val.)