Lituanica vs Remza (82:33)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 07 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Lituanica“ nepasigailėjo „Remza“ ekipos.

2014 lapkričio 07 d., Penktadienis, 23:14 val., peržiūros: 1310

Penktadienį, lapkričio 7 dieną, Kauno mechanikos sporto salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Lituanica" ir svečių "Remza" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (18:7). Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, "Lituanica" toliau didino skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 25 taškai – (40:25). Antroje rungtynių pusėje niekas nepasikeitė, "Lituanica" toliau didino skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (82:33).

Rungtynes prasidėjo "Remza" taikliu dvitaškiu metimu, vėliau sekė 5 iš eilės pelnyti "Lituanica" taškai ir sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (5:2). Vėliau svečiams pavyko pelnyti dar 5 iš eilės taškus ir sužaidus 4 minutes rezultatas buvo – (5:7). Kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko surengti spurtą – (13:0) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (18:7).

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų laimėta atkarpa – (6:4) ir sužaidus 3 minutes rezultatas buvo – (24:11). Sužaidus dar 3 minutes "Remza" papuolė į duobę pralošė atkarpą – (8:0) ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (32:11). Antroje kėlinio dalyje svečiai toliau sunkiai rinko taškus, pralošė dar vieną atkarpą – (8:4) ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (40:15).

Trečiasis kėlinys prasidėjo dar vieną puikiai sužaista "Lituanica" atkarpa – (9:1), kuri leido padidinti skirtumą iki 33 taškų – (49:16). Antroje kėlinio dalyje abiejų komandų žaidimas išsilygino šeimininkams pavyko 4 taškais padidinti skirtumą ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 37 taškai – (62:25).

Ketvirtasis kėlinys "Lituanica" komandai buvo tik formalumas, nors komandas skyrė 37 taškai, šeimininkai toliau nemažino apsukų ir rungtynės laimėjo rezultatu – (82:33).

Lituanica: Dmitrij Kvitka – 22 tšk. (6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Henrikas Butkus – 15 tšk., Ričardas Grigaliūnas – 11 tšk. (14 atk. kam.), Donatas Maciulevičius – 10 tšk. (8 rezult. perd.)

Remza: Raimondas Baliūnas – 10 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Arūnas Abromaitis – 7 tšk., Darius Dzimidavičius – 7 tšk.

„Lituanica“ neturėjo vargo su „Naujokų“ ekipa. (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 21:51 val.)„Lituanica“ po atkaklios kovos palaužė „Compensa“ ekipą. (2014 spalio 24 d., penktadienis, 21:40 val.)„Nepyk“ nesunkiai palaužė „Remzos“ ekipą (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:52 val.)„Lituanica“ netikėtai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2015 vasario 07 d., šeštadienis, 00:38 val.)„Naujokai“ neturėjo vargo su „Remza“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:56 val.)„Lituanica“ toliau žengia be pralaimėjimų (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 22:20 val.)„Lituanica“ po dviejų pratęsimų trilerio palaužė „Kauno Rami“ (2014 lapkričio 01 d., šeštadienis, 14:49 val.)„Lituanica“ išplėšė pergalę iš „Kolpingo kolegijos“ rankų (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:51 val.)Trečiajame kėlinyje atsigavusi „Lituanica“ palaužė „Spartos“ vyrus (2015 sausio 23 d., penktadienis, 22:25 val.)Vangiai rungtynes pradėjusi „Lituanica“ krito prieš „Akademiją“ (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 22:39 val.)