Nepyk vs Compensa (69:63)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 10 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Nepyk“ po įtemptos kovos palaužė „Compensa“ ekipą

2014 lapkričio 11 d., Antradienis, 00:54 val., peržiūros: 1135

Lapkričio 11 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje, įvyko C lygos "ALTreklama" reguliariojo sezono rungtynės tarp "Nepyk" (šeimininkai) ir "Compensa" ekipų. Rungtynės buvo stebėtinai apylygės. Abi komandos kovėsi kaip lygi su lygia. Visgi, puikiai sužaistas antrasis kėlinys leido šeimininkams kiek atitrūkti. Nors svečiai dar bandė vytis ir "kąsti į kulną" šeimininkams, tačiau pasivyti "Nepyk" ekipos jiems taip ir nepavyko. "Nepyk" laimėjo rungtynes 6 taškų skirtumu (79 – 73)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo kur kas geresniu "Compensos" žaidimu. Solidžiai puldami, bei puikiai besigindami, svečiai jau pirmoje kėlinio pusėje susikrovė dviženklį pranašumą (7-17). Visgi, šeimininkai sugebėjo užbaigti kėlinį pelnydami 6 taškus be atsako ir taip sušvelninti deficitą iki 4 taškų. Taigi, po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo (13 – 17) svečių naudai.

Antrasis kėlinukas šeimininkams buvo tarsi saldainis. Pakeitę gynybos taktikas, bei patys nepriekaištingai mesdami visus metimus, tiesiog akyse pasivijo bei aplenkė varžovus. "Nepyk" ekipa antrajame kėlinyje metė net 66.6% taiklumu (5/8 dvitaškiai ; 5/7 tritaškiai). Kėlinuką laimėję net 15 taškų skirtumu (27-12), ilgosios pertraukos metu "Nepyk" pirmavo rezultatu (40 – 29)

Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštelėje kiek pasikeitė. Svečiai pradėjo labiau prižiūrėti varžovų snaiperius bei priversti "Nepyk" ekipą mesti sunkesnius metimus. Tuo tarpu patys palaikė buvusį žaidimo tembrą ir taip po truputį artėjo prie savo oponentų. Šį kėlinuką "Compensa" laimėjo (16-21) ir po kėlinukui pasibaigus deficitas buvo tik 6 taškai (56 – 50).

Paskutinis kėlinukas buvo tikras aistrų sūkurys. Jau pirmosiomis minutėmis svečiai prisivijo varžovus ir sumažino deficitą iki 1 taško (57-56). Nuo to momento, aikštelėje dominavo gynyba. Abi komandos nemažai klydo, o ir mėtė ne itin taikliai. Likus vos 2 minutėms, komandas skyrė vos 1 taškas, tačiau šeimininkai sėkmingai perėmę kelis kamuolius iš eilės sugebėjo galų gale palaužti "Compensą" ir iškovoti pergalę rezultatu (69 – 63)

Nepyk: Tomas Valatkevičius – 14 tšk., Vilius Černiauskas – 14 tšk., Ignas Krukonis – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Valatkevičius – 11 tšk.

Compensa: Ugnius Buda – 16 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Mindaugas Sakalis – 13 tšk. (10 atk. kam.), Mindaugas Samuolis – 10 tšk.

"Nepyk" komandos kapitonas Tomas Valatkevičius:

Na manau pergalę lėmė tai, jog atsistojome gintis zona. Varžovai galbūt kiek sutriko ir tai mums padėjo gerai sužaisti. Laimėjo ginyba.

"Dar labai pagelbėjo tai, jog mūsų treneris žaidė priešininkų komandoje ir mums nemažai padėjo"

juokavo "Nepyk" žaidėjas Paulius Sutkus

„Lituanica“ po atkaklios kovos palaužė „Compensa“ ekipą. (2014 spalio 24 d., penktadienis, 21:40 val.)„Nepyk“ nesunkiai palaužė „Remzos“ ekipą (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:52 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Compensa“ ekipą. (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:56 val.)„Žaliai Balti“ po įtemptos kovos nusileido „Nepyk“ ekipai (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:48 val.)„Aleksotas“ neįveikė „Compensos“ gynybos (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:50 val.)„Nepyk“ lengvai įrodė pranašumą prieš „Naujokus“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Kulautuva“ krito prieš „Compensa“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)Rungtynių pabaigoje „Baltic Transline“ palaužė „Compensą“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 21:34 val.)„Kauno rami“ neturėjo vilčių prieš „Compensa“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Abstinentai“ po atkaklios kovos išsiveržė serijoje į priekį (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 00:28 val.)