Kulautuva vs SK „Neveronys“ (65:97)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 21 d., Penktadienis, 19:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„SK Neveronys“ ir toliau neranda sau lygių.

2014 lapkričio 22 d., Šeštadienis, 18:43 val., peržiūros: 1167

Lapkričio 21-ąją, "A.Sabonio krepšinio centro" salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių dvikova tarp šeimininkų teisėmis žaidusių "Kulautuva" ir svečių "SK Neveronys". Rungtynių laikas susidubliavo su "Kauno Žalgirio" dvikova Kaune,todėl ekipos susirinko negausiai ir turėjo tik po vieną atsarginį žaidėją ant suolelio. Visgi puiki kova po krepšiu ir komandinis žaidimas dar kartą pademonstravo,kad "SK Neveronys" pakliuvo į per lengvą grupę jiems. Žaisdami antru penketuku,be visų pagrindinių žaidėjų jie sutriuškino savo varžovus 97:65.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiai(7:7). Kiek vėliau A.Senkaičio vedami "Neveronys" atitrūko 15:9. Šeiminkų gretose išryškėjo vienas žaidėjas A.šilenka,kuris vienas pelnė 9taškus iš komandos 12. Tačiau to pritrūko,o kėlinį rezultatu 20:12 laimėjo svečiai.

Antrajame svečiai įsibegėjo ir,nors rungtynes pradėjo vangiai,tačiau pajutus,kad varžovai yra žymiai lėtesni dauguma atakų baigdavosi greitais taškais. Poziciniame puolime šeimininkai daugiausiai rėmesi tritaškiais metimais,kurių pirmoje rungtynių pusėje tikslo nepasiekė nei vienas,visgi pavieniai metimai iš po krepšio leido jiems surinkti tuos pačius 12taškų. Tuo tarpu "Neveronys" po netaiklių metimų ne kartą kartojo savo metimus,nes po krepšiu turėjo A.Senkaitį ir J.Virbicką,kurie dviese nusiėmė beveik tiek pat,kiek visa oponentų ekipa. Po dviejų kėlinių svečiai jau turėjo 21 taško pranašumą-45:24.

Trečiajame kėlinyje svečiai pademonstravo puolimą lyg iš vadovėlio. Pirmas 8minutes jie neprametė nei vieno metimo ir buvo pelnę 27taškus.Jų oponentai nepadarė nei vienos klaidos šiame kėlinyje,tačiau pataikė tik 5metimus iš 22 ir pralaimėjo ketvirtį 15:31. Po trijų kėlinių nugalėtojas buvo aiškus,o vienintelė intriga buvo ar išlaikys "SK Neveronys" savo tendenciją silpnesniems varžovams atseikėti 100-ą taškų. Po trijų kėlinių 76:39.

Lemiamame ketvirtyje ekipos atrodė buvo per daug atsipalaidavusios ir nepersistengė. Šiame kėlinyje šeimininkai pataikė 6tritaškius metimus ir tai jiems leido laimėtį šį ketvirtį 26:21,o užmigę "Neveronys" nesugebėjo pelnyti 100-ojo taško ir iškovojo pergalę rezultatu 97:65.

Pakolkas "SK Neveronys" nesutiko sau lygių priešininkų ir triuškina visus iš eilės,bet ar tai nepakenks jiems patiems,kai kitame etape varžovai bus rimtesni,pamatysime jau neužilgo.

Po rungtynių "SK Neveronių" treneris J.Virbickas sakė : " Dar vienos rungtynės kaip treniruotė,na,bet buvo puiki proga pasižaisti antrojo penketo žaidėjams."

Kulautuva: Emilis Mackevičius – 20 tšk., Aivaras Šilenka – 19 tšk. (10 atk. kam.), Šarūnas Urbaitis – 12 tšk. (5 išpr. praž.)

SK „Neveronys“: Almantas Senkaitis – 24 tšk. (20 atk. kam., 5 išpr. praž.), Arijus Kanovalovas – 23 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Erikas Rakickas – 16 tšk., Justinas Virbickas – 14 tšk. (15 atk. kam., 5 rezult. perd.)

SK „Neveronys“ ir toliau neklumpa (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:04 val.)SK „Neveronys“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)SK „Neveronys“ tęsia pergalių seriją (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 00:33 val.)SK „Neveronys“ lengva ranka nuskynė bronzą (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 14:16 val.)„SK Neveronys“ užtikrinta persvara įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 23:50 val.)„SK Neveronys“ sutriuškino „Sportijos“ krepšininkus. (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 01:02 val.)SK „Neveronys“ įveikė iki tol nepralaimėjusius BC „Straight“ vyrus (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 23:00 val.)SK „Neveronys“ nepasigailėjo lygos debiutantų BL „OLD“ komandos. (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 11:10 val.)SK „Neveronys“ įveikė „Darbiečius“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 18:31 val.)„Neveronys“ nesunkiai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 21:47 val.)