Kaunas vs Birštono „Olimpas“ (53:65)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 11 d., Ketvirtadienis, 19:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Trečiąjį kėlinį užtikrintai laimėjusi Birštono ekipa, iškovojo ir pergalę

2014 gruodžio 11 d., Ketvirtadienis, 22:55 val., peržiūros: 846

Ketvirtadienį, gruodžio 11 dieną, Jachtklubo sporto salėje antrojo etapo kovas pradėjo "I" pogrupio komandos – "Kaunas" (šeimininkai) ir Birštono "Olimpas" (svečiai). Trečiajame ketvirtyje įtikinamą persvarą susikrovę birštoniečiai kiek atsileido ketvirtajame kėlinyje, bet pergalės pasiekti jiems tai nesutrukdė.

Pirmąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo svečiai. Po kelių atakų jie įsiveržė į priekį 3:8. Tuomet šeimininkai pataikė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. M. Knyšiaus ir O. Braždžionio dėka, Birštono ekipa spurtavo 4:15 ir susikrovė dviženklį pranašumą. Po pirmojo kėlinio rezultatas 10:23. Antrajame ketvirtyje komandų puolimas nežavėjo. Šiame kėlinyje dominavo gynyba, kas labiau tiko "Kauno" ekipai. Ko gero prie to ir prisidėjo vieno iš "Olimpo" lyderių trauma. Mangirdas Knyšius prasižengė prieš varžovą, tačiau pats nukentėjo ir patyrė skausmingą traumą bei tęsti rungtynių nebegalėjo. Šeimininkai šiame kėlinyje po truputį tirpdė turėtą atsilikimą ir nerezultatyvų kėlinį laimėjo šešiais taškai. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 24:31.

Trečiąjį kėlinį geriau pradėjo "Kauno" ekipa, kuri pelnė tris taškus, tačiau tuomet sekė "sausa" birštoniečių atkarpa – 0:14. Kėlinį šeimininkai užbaigė pelnydami keturis taškus, o svečiai – aštuonis. Šis ketvirtis ir buvo lūžio taškas rungtynėse. "Kaunas" per šį ketvirtį įmetė vos 7 taškus. Po trijų kėlinukų rezultatas 31:53. Atrodė, kad rungtynių nugalėtojas jau kaip ir aiškus, tačiau šeimininkai dar ginklų nesudėjo ir užsivedę pradėjo lemiamą ketvirtį. Jie pataikė penkis tritaškius ir pridėjo du dvitaškius, tačiau svečiai vis turėdavo šiokį tokį atsakymą ir sumažinti atsilikimą pavyko tik dešimčia taškų. Likusią kėlinio dalį komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis, o Birštono "Olimpas" iškovojo pergalę, rezultatu 53:65.

Kaunas: Vytenis Preidis – 17 tšk. (10 atk. kam.), Andrius Olberkis – 12 tšk., Gediminas Šuklevičius – 9 tšk.

Birštono „Olimpas“: Osvaldas Braždžionis – 23 tšk., Artiomas Marchockis – 13 tšk., Mangirdas Knyšius – 11 tšk., Mindaugas Knyšius – 10 tšk. (7 išpr. praž.)

Po rungtynių pakalbintas Birštono ekipos treneris nebuvo kalbus. Paklaustas kas lėmė pergalę, šis nedaugžodžiavo: "Greitas puolimas ir aktyvi gynyba. Gražiai žaidžia priešininkai, tvarkingai labai, tik mes buvom greitesni".

Ketvirtajame kėlinuke prabudęs „Kaunas“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)Ketvirtajame kėlinyje kur kas geriau atrodę „Olimpo“ krepšininkai, iškovojo pergalę (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Sporto manija“ iškovojo eilinę pergalę (2015 vasario 13 d., penktadienis, 21:20 val.)Birštono „Olimpas“ iškovojo pergalę prieš „VU KHF“ ekipą (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 17:35 val.)„Kauno technikos kolegija“ po pratęsimo, iškovojo dramatišką pergalę (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 21:15 val.)„Sporto Manija“ nesunkiai laimėjo Birštone (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:53 val.)SK „Neveronys“ antrojoje rungtynių pusėje palaužė Birštono „Olimpą“ ir išsiveržė serijoje 1-0. (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)Birštono „Olimpas“ užtikrintai apgynė savo namų sienas. (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 16:30 val.)V.Bulkevičiaus dvitaškis padovanojo pergalę „VU KHF“ ekipai (2015 vasario 20 d., penktadienis, 23:48 val.)„Kaunas“ išplėšė pratęsimą, o jame ir laimėjo prieš „Aurelino“ ekipą (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 08:37 val.)