Darbiečiai vs Partizanas (66:58)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 01 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Darbiečiai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Partizano“ ekipą.

2015 vasario 01 d., Sekmadienis, 17:05 val., peržiūros: 1168

Sekmadienį, vasario 1 dieną, Kauno mechanikos mokykloje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Darbiečių" ir "Partizano" ekipos. Rungtynes geriau pradėjo "Darbiečių" ekipa, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (16:15). Antrame kėlinyje vyko toliau atkakli kova, šeimininkai vėl minimalia persvara laimėjo kėlinį ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 2 taškai – (32:30). Trečiasis kėlinys geriau susiklostė "Partizano" ekipai, kuriai pavyko sumažinti skirtumą iki minimumo – (43:42). Ketvirtame kėlinyje svečiams ėmė stygti jėgų, tuo pasinaudoję šeimininkai pabėgo į priekį ir šventė pergalę rezultatu – (66:58).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Partizano" ekipos dviems tolimais metimais, vėliau sekė "Darbiečių" pirmieji taškai ir sužaidus 3 minutes rezultatas buvo – (2:6). Prabėgus dar porai minučių komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (6:12). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai perėmė iniciatyvą, laimėjo atkarpą – (10:3) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (16:15).

Antrasis kėlinys prasidėjo "Darbiečių" laimėta atkarpa – (9:5), po kurios skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 5 taškų – (25:20). Vėliau komandos apsikeitė keliomis atakomis ir likus žaisti 2 minutes komandas skyrė 4 taškai – (30:26). Per likusį laiką "Partizano" ekipai pavyko laimėti paskutinę atkarpą – (2:6) ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 2 taškai – (32:30).

Trečiasis kėlinys prasidėjo svečių žaidėjo A. Birulino 4 taškais iš eilės, į tai šeimininkai atsakė viena tikslia bauda ir sužaidus dvi minutes rezultatas buvo – (33:34). Sužaidus dar 3 minutes svečiams pavyko atitrūkti nuo varžovų iki 5 taškų – (35:40). Visgi kėliniui baiginėjantis, šeimininkams pavyko laimėti paskutinę atkarpą – (8:2) ir po trijų kėlinių vėl priekyje buvo šeimininkai – (43:42).

Ketvirtame kėlinyje "Darbiečiai" ėmė didinti skirtumą nuo varžovų, sužaidus 5 minutes šeimininkai laimėjo atkarpą – (14:5) ir skirtumas tarp komandų pirmą kartą pasiekė dviženklį – (57:47). Per likusį laiką šeimininkams pavyko atsilaikyti nuo svečių greito žaidimo ir rungtynės baigėsi rezultatu – (66:58).

Po pralaimėtų rungtynių "Partizano" komandos treneris kalbėjo: "Jau gal kokios šeštos – septintos varžybos, kaip pirmaujame du kėlinius, trečiame išsilygina jėgos, o ketvirtame pavargstame. Pas mus yra aštuoni žaidėjai, todėl trūksta jėgų. Svarbiausia, kad šiandieną pavyko pasipriešinti."

Darbiečiai: Gediminas Ratkevičius – 13 tšk. (6 rezult. perd.), Jonas Grigaras – 12 tšk., Lukas Šukutis – 12 tšk., Jonas Pacevičius – 11 tšk. (10 atk. kam.), Paulius Grėbliūnas – 10 tšk.

Partizanas: Andrius Birulinas – 30 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Ovidijus Stropus – 15 tšk., Juras Kulvecas – 6 tšk. (11 atk. kam.)

„Darbiečiai“ tik po atkaklios kovos privertė pasiduoti Elektrėnų „Senosios versmės“ ekipą. (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 16:05 val.)„Partizanas“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Lituanica“ ekipą. (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 21:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Darbiečių“ ekipą. (2015 vasario 27 d., penktadienis, 22:13 val.)„Darbiečiai“ be didesnio vargo įveikė „Spartos“ ekipą. (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 17:09 val.)„Darbiečiai“ pasismagino su „Partizanu“ (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 01:49 val.)„Darbiečiai“ neatsilaikė prieš emobilus.lt & SK „Mattas“ ekipą. (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 16:07 val.)„Darbiečiai“ nepasigailėjo „Košmaro“ ekipos (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 00:17 val.)„Gazuotas pienas“ po intriguojančios kovos palaužė „Partizaną“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 22:15 val.)„Darbiečiai“ be vargo įveikė „Lituanica“ komandą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:25 val.)„Darbiečiai“ be vargo sutriuškino „Kauno SRC-2“. (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 17:07 val.)