Sportija vs Krepsininkas.net (54:60)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 19 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

Juodojo humoro vakare (ne)nugalėjo Krepsininkas.net

2014 lapkričio 19 d., Trečiadienis, 21:57 val., peržiūros: 1171

Trečiadienio vakarą KKL "C" lygos "ALT Reklamos" pirmenybėse į dvikovą stojo "Sportija" ir "Krepsininkas.net". Susitikime brandaus krepšinio nerodė nė viena iš komandų, tačiau tai nebuvo susitikimo pagrindinis akcentas. Pirmojo kėlinio pabaigoje atskleidus "Krepsininkas.net" komandos klastą, kad vienas iš žaidėjų rungtyniauja svetima pavarde, rungtynės trumpam buvo sustabdytos. Vis tik, šeimininkai nusprendė, kad rungtyniaus, tačiau pralaimėjimo atvėju protestuos susitikimo rezultatą. Rungtynių pabaiga parodė, kad būtent toks scenarijus ir įvyko. "Krepsininkas.net" įveikė "Sportiją" rezultatu (54:60), tačiau šeimininkai užprotestavo šį rezultatą ir panašu, jog "Krepsininkas.net" teigiamu rezultatu džiaugsis neilgai. Įdomu ir tai, kad "Krepsininkas.net" nepaisė nuostatų ir rungtynėse su "Ryterna Group", kur Andrius Urmelevičius taip pat rungtyniavo, nors jam nėra leidžiama, todėl ir to susitikimo rezultatas yra didelis klaustukas.

Rungtynes daug sėkmingiau pradėjo "Krepsininkas.net" ir svečiai pakankamai greitai atitrūko (4:13). Vis tik, pirmojo kėlinio antroje pusėje skirtumas tarp komandų ėmė mažėti ir šeimininkai savo deficitą sumažino iki 5-ių taškų (12:17), o kėlinio pabaigoje rezultatas tapo (15:19).

Nors antrasis kėlinukas prasidėjo dviem svečių taškais, tačiau šeimininkai į tai atsakė puikiu spurtu 15:2 ir rungtynių svarstyklės pakrypo į kitą pusę (30:23). "Krepsininkas.net" ir toliau nespindėjo puolime bei per likusį ketvirčio laiką pelnė vos du taškus, kai varžovai atsakė 5-iais ir prieš ilgąją pertrauką ekipas skyrė jau 11 taškų (36:25).

Po ilgosios pertraukos "Krepsininkas.net" į aikštę grįžo visai kitomis nuotaikomis. Svečiai suaktyvino gynybą bei kur kas labiau nei varžovai pasistengė puolime ir to paskejoje spurtas 0:6 leido svečiams skirtumą sumažinti iki 5-ių taškų (36:31). Kėliniui baigiantis galiausiai ir "Sportija" sugebėjo "atsidaryti" šiame kėlinyje bei pelnė pirmuosius taškus, kurių per dešimt minučių surinko vos 4-is. Svečiai laimėję kėlinį 4:11 prieš lemiamą ketvirtį vis dar turėjo 4-ių taškų deficitą (40:36).

Per paskutines dešimt žaidimo minučių šviežesni ir aštresni atrodė svečiai. Jie toliau patikimai gynėsi bei geriau puolė. Paskutinis ketvirtis laimėtas 10-ies taškų skirtumu leido "Krepsininkui.net" švęsti pergalę aikštėje, tačiau panašu, jog bandymas sukčiauti šį pergalės skonį gerokai apkartins jau visai netrukus. Galutinis rungtynių rezultatas (54:60).

Sportija: Lauras Mizgeris – 13 tšk. (5 perimt. kam.), Šarūnas Žemgulis – 9 tšk. (14 atk. kam.), Tautvydas Skrupskelis – 9 tšk.

Krepsininkas.net: Vytautas Valtys – 16 tšk. (10 atk. kam.), Tomas Gečas – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Arnas Vedegys – 12 tšk., Tadas Kepežinskas – 11 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 9)

Anonimas2014 lapkričio 24 d., 13:14 val.
Wtf?
droidas2014 lapkričio 23 d., 21:59 val.
Gerai turėti daug pažinčių lygos vadovybės tarpe :) tuomet ir aferas galima nurašyti ant lygos galvos :) tiksliau jie patys pasirašo, kad ant jų nurašyta būtų.
andriuse2014 lapkričio 22 d., 22:26 val.
Sveikinu priešininkus. Lyga nusprendė, kad "nuostatai buvo pažeisti dėl lygos kaltės ir " lyga tai prisiima "kaip savo atsakomybe kad tokių atveju ateityje nebūtu.".
Sėkmės,
Andrius Mačiulis
„Kauno SRC ‒ 2“ be didesnio vargo nugalėjo „Krepsininkas.net“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 01:12 val.)„Grizliai“ neturėjo vargo su „Krepsininkas.net“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)„Grizliai“ po pertraukos susitvarkė su „Krepšininkas.net“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 13:01 val.)„Vaistinė.lt“ šešetukas nesunkiai įveikė „Krepsininkas.net“ (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Kėdainiai & Addeco“ komanda nepasigailėjo „Krepšininkas.net“ ekipos. (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)„Aurelinas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepsininkas.net“ ekipą (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)SK „Neveronys“ pirmąjį etapą baigė be pralaimėjimų, įveikdama „Krepšininkas.net“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 23:31 val.)„Žaliai-Balti“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepšininkas.net“ ekipą (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Kėdainiai & Addeco“ palaužė „krepšininkas.net“ ekipą (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 03:17 val.)„Sportija“ lengvai nugalėjo „BL Old“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 20:44 val.)