BK Centre vs R2P Sport – 2 (59:63)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 08 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po atkaklios kovos „R2P Sport ‒ 2“ ekipa palaužė „BK Centre“

2014 lapkričio 08 d., Šeštadienis, 19:56 val., peržiūros: 1057

Šeštadienį, lapkričio 8 dieną, Kauno Kolegijos mažojoje salėje savo jėgas išbandė "C" lygos ekipos – "BK Centre" (šeimininkai) ir "R2P Sport – 2" (svečiai). Po pirmojo kėlinio atrodė, jog svečiai pasieks lengvą pergalę šiose rungtynėse, tačiau antrame kėlinyje atsigavę šeimininkai užvirė tikrą pirtį varžovams bei iki pat rungtynių pabaigos kovojo dėl pergalės. Visgi, šįkart stipresni buvo "R2P Sport – 2" ekipos vyrai, kurie laimėjo šias rungtynes rezultatu 59:63.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie po kelių atakų įsiveržė į priekį 4:2, tačiau tuomet sekė svečių atkarpėlė 4:17 iki pat ketvirčio pabaigos. Po pirmojo ketvirčio komandas jau skyrė dviženklis skirtumas – 8:19. Antrajame kėlinyje spaust pradėję bei zona sustoję "BK Centre" greitai grįžo į kovą dėl pergalės. Jie kėlinuko pradžią laimėjo 12:2 bei sumažino atsilikimą iki minimumo. Vėliau komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o po V.Limanov taiklaus tritaškio, "BK Centre" po pertraukos įsiveržė į priekį. Vis tik svečiai kėlinį baigė 2:8 atkarpėle ir susigrąžino persvarą į savo rankas. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 30:34.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo "BK Centre" komandos spurtu 12:2, kuris leido jiems įgyti didžiausią pranašumą šiame mače – šešis taškus. Tačiau po šios atkarpos jie krito į duobę bei nesugebėjo daugiau pelnyti taškų šiame ketvirtyje. Svečiai kėlinį užbaigė spurtu 0:11 bei susigrąžino persvarą į savas rankas. Po trijų kėlinių rezultatas 42:47. Ketvirtajame kėlinyje "R2P Sport – 2" komanda iškart spurtavo 2:9 bei susigrąžino dviženklę persvarą. Vėliau ilgą laiką komandos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis, o svečiams pavykdavo išlaikyti dviženklį pranašumą. "BK Centre" lemiamais momentais buvo priartėję iki penkių taškų, tačiau jiems laiko pakovoti dėl pergalės jau neužteko. "R2P Sport – 2" ekipa iškovojo sunkią pergalę rezultatu 59:63.

BK Centre: Karolis Zokas – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Petrauskas – 17 tšk. (16 atk. kam., 10 išpr. praž.), Vitalij Limanov – 10 tšk.

R2P Sport – 2: Darius Bliudžius – 25 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Andrius Giržadas – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Edvinas Karpavičius – 16 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Po pergalės "R2P Sport – 2" treneris pasidalino savo mintimis: "Oi, labai sunku buvo žaisti šeštadienį per pietus. Iš tikrųjų tai tikrai kažkas tokio. Na aš manau, kad varžovai, kad ir jaunesni, bet vis tiek jie ir silpnesni šiek tiek buvo. Šiandien kaip ir gerai viskas buvo".

„Dumblas“ po atkaklios kovos palaužė „BK Centre“ ekipą. (2014 lapkričio 22 d., šeštadienis, 17:19 val.)„R2P Sport ‒ 2“ įtikinamai nugalėjo „Kauno liberalus“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:00 val.)„R2P Sport ‒ 2“ įrodė savo pranašumą prieš „Šilainius ‒ 2“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 00:17 val.)„C“ lygoje, dramatiška „KTK“ pergalė prieš „BK Centre“ (2014 lapkričio 15 d., šeštadienis, 17:38 val.)„R2P Sport – 2“ be didesnio vargo įveikė „Grean Death“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:20 val.)„R2P Sport – 2“ įsirašė svarbią pergalę (2015 kovo 13 d., penktadienis, 22:02 val.)Antrajame kėlinyje dominavę „R2P Sport ‒ 2“ tvirtu mostu pravėrė finalo duris (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 23:38 val.)„R2P Sport ‒ 2“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su LCP KK „Ragais“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „BK Centre“ ekipos. (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „R2P Sport – 2“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:01 val.)