vaistinė.lt vs Kulautuva (71:55)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Vaistinė.lt“ susitvarkė su „Kulautuva“

2014 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 22:14 val., peržiūros: 1459

Sekmadienio vakarą KKL "C" lygos "ALT Reklamos" pirmenybėse "Vaistinė.lt" metė iššūkį "Kulautuvai". Didesnė intriga susitikime laikėsi du kėlinius, po kurių ekipas skyrė tik 3 taškai. Vis tik, trečiasis kėlinys priklausė aikštės šeimininkai. Jie trečiąjį ketvirtį laimėjo 19:4 ir prieš lemiamą kėlinį paklojo tvirtus pergalės pamatus. Per paskutines 10 žaidimo minučių "Kulautuva" nesugebėjo atsitiesti ir nusileido varžovams rezultatu (71:55).

Susitikimas prasidėjo atkakliai, komandoms besikeičiant rezultatyviomis atakomis (6:6). Vis tik, šeimininkai ketvirčio viduryje surengė puikų spurtą 11:2 ir nutolo 9-iais taškais (17:8). Tačiau per likusį kėlinuko laiką svečiai sugebėjo pelnyti 6-is taškus be atsako ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių komandas skyrė tik 3 taškai (17:14).

Intriga ir atkakli kova persikėlė į antrąjį kėlinį, kur komandos toliau žengė koja kojon. Kėlinio viduryje "Kulautuva" didelių pastangų dėka buvo sugebėjusi perimti iniciatyvą (24:25). Tačiau tai buvo paskutinis kartas kada svečiai buvo pirmaujančiųjų rolėje. Ilgainiui "Vaistinė.lt" susigrąžino sau iniciatyvą ir prieš ilgąją pertrauką įgijo 3-ių taškų persvarą (38:35).

Trečiasis kėlinys "Kulautuvai" susiklostė itin nesėkmingai, o ypač puolime. Bedantis puolimas per dešimt minučių sugebėjo surinkti vos 4-is taškus, kai tuo tarpu varžovai surinkų jų net 19 ir prieš lemiamą kėlinį šeimininkai visus kozirius laikė savo rankose (57:39).

Nors po tragiško trečiojo kėlinio "Kulautuva" per paskutines 10 žaidimo minučių prabudo, tačiau tai buvo kiek pavėluota. Svečiai ketvirtojo kėlinio metu surinko 16 taškų, o į savo krepšį praleido dviem mažiau, bet to buvo maža. "Vaistinė.lt" į savo sąskaitą įsirašė pergalę rezultatu (71:55).

Vaistinė.lt: Karolis Klimas – 24 tšk. (5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Gražvydas Norvilas – 16 tšk., Ramūnas Švagždys – 16 tšk. (6 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Tautvydas Višinskas – 10 tšk.

Kulautuva: Erikas Mackevičius – 33 tšk. (10 atk. kam.), Edvinas Eimontas – 10 tšk., Emilis Mackevičius – 8 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

„Krepšininkas.net“ nesunkiai susitvarkė su „Kulautuva“ (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 01:18 val.)„Kulautuva“ susitvarkė su „BL Old“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:17 val.)„Vaistinė.lt“ be vargo susidorojo su „Kauno liberalais“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 00:49 val.)„Kolpingo Kolegija“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kulautuva“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)„Vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ ekipą (2015 vasario 10 d., antradienis, 00:41 val.)„Vaistinė.lt“ nepasigailėjo „BL Old“ ekipos (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Žaliai-Balti“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:08 val.)„vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)„Vaistinė.lt“ šešetukas nesunkiai įveikė „Krepsininkas.net“ (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Elektromontuotojas“ įveikė „Kulautuvą“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:21 val.)