Advokatų kontora „Konsus“ vs A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt (81:71)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 09 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija, Liepų g. 1, Girionys, Kauno raj., LT-53101

Varžovų spaudimą atlaikę „Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo pergalę

2014 lapkričio 09 d., Sekmadienis, 23:20 val., peržiūros: 1080

Sekmadienį, lapkričio 9 dieną, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje savo jėgas išbandė "C" lygos komandos – "Advokatų kontora "Konsus" (šeimininkai) ir "A.S.K. "Persvara" & Orca.lt" (svečiai). Po pirmojo kėlinio dviženklį pranašumą susikrovę šeimininkai turėjo paprakaituoti ir atlaikyti varžovų spaudimą. Visgi, jiems pavyko išlaikyti persvarą bei iškovoti pergalę, rezultatu 81:71.

Pirmasis kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu į priekį 13:2. Po kelių atakų komandas skyrė jau trylika taškų ir atrodė, kad jokios intrigos šiose rungtynėse nebus. Bet vienas svečių lyderių G.Aleksa pelnė paskutinius aštuonis komandos taškus pirmame ketvirtyje ir jo dėka skirtumas apmažėjo. Po pirmojo kėlinio rezultatas 23:13. Antrąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo svečiai, kurie ilgai netrukus sumažino atsilikimą iki keturių taškų. Vėliau komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, o šeimininkai susigrąžino įtikinamesnį aštuonių taškų pranašumą. Tačiau to buvo maža, ir šeimininkai kėlinį baigė pataikydami tris tritaškius paeliui, į kuriuos jų varžovai atsakė dviem taškais. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 44:29.

Antrąją rungtynių pusę vėlgi geriau pradėjo svečiai. Jie spurtavo 0:8 ir sumažino atsilikimą iki vienženklio. Likusią kėlinio dalį geriau sužaidė "Advokatų kontora "Konsus", kuri laimėjo atkarpą 14:7 bei susigrąžino dviženklį pranašumą. Po trijų kėlinių rezultatas 58:44. Ketvirtasis kėlinys vėlgi prasidėjo svečių spurtu į priekį. Šį kartą 0:10 ir skirtumas tarp komandų staigiai pakito. Tačiau du J. Kalinausko tritaškiai iš eilės nutraukė svečių dominavimą šiame ketvirtyje. Likusią kėlinio dalį komandos žaidė taškas į tašką ir skirtumas tarp komandų per daug nekito. Taigi, šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 81:71.

Advokatų kontora „Konsus“: Justas Kalinauskas – 27 tšk., Povilas Mickūnas – 14 tšk., Algirdas Janonis – 12 tšk. (19 atk. kam.)

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt: Grant Aleksa – 17 tšk., Gytis Jankauskas – 16 tšk. (13 atk. kam.), Žygimantas Dovidaitis – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Saulius Pakalniškis – 10 tšk.

Po pergalės pakalbintas nugalėtojų treneris, nenoriai pasidalino savo įspūdžiais: "Pergalę manau lėmė atkovoti kamuoliai ir pradžioje pataikyti tritaškiai. Susikrovėm persvarą tokią saugią ir išlaikėm iki galo".

Advokatų kontora „Konsus“ išsivežė pergalę iš Elektrėnų (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Grizliai“ nusileido „Advokatų kontorai „Konsus“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 03:47 val.)Pirmoje aštuntfinalio dvikovoje, sunkią pergalę iškovojo Advokatų kontora „Konsus“ (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 00:53 val.)Advokatų kontora „Konsus“ sutriuškino „Elektromontuotoją“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:24 val.)Advokatų kontora „Konsus“ užtikrintai žengia į ketvirtfinalį (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:36 val.)Advokatų kontora „Konsus“ užtikrintai įveikė „Aureliną“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 22:38 val.)„Advokatų Kontora Konsus“ užtikrintai baigė pirmąjį etapą (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 21:49 val.)Advokatų kontora „Konsus“ atsirevanšavo LCP KK „Ragams“ ir žengia toliau (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 00:56 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė KK „13“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:17 val.)Košmariškai žaidusi „Košmaro“ ekipa buvo sutriuškinta Advokatų kontora „Konsus“ komandos. (2014 spalio 24 d., penktadienis, 20:32 val.)