A.S.K. „Persvara“ – 2 vs Grizliai (68:99)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 10:30 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„Grizliai“ neturėjo vargo prieš savo varžovus

2014 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 16:30 val., peržiūros: 1322

Sekmadienį, lapkričio 16 dieną, "C" lygos rungtynėse savas jėgas išbandė A pogrupio komandos – "A.S.K "Persvara" – 2" (šeimininkai) ir "Grizliai" (svečiai). Jau nuo pat pirmųjų minučių savo žaidimą diktavo svečiai ir ilgai netrukus pabėgo į priekį. "Grizliai" gan nesunkiai laimėjo visus kėlinius ir be didesnio vargo iškovojo pergalę, rezultatu 68:99.

Jau per pačias pirmas rungtynių minutes varžovai pradėjo spurtą, kurį laimėjo 4:18 ir taip susikrovė jau ženklią persvarą. Į šį spurtą "Persvaros" ekipa atsakė sava atkarpėle 7:0, o likusią kėlinio dalį komandos sužaidė apylygiai. Po pirmojo ketvirčio rezultatas 16:25. Antrąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie netrukus sumažino atsilikimą iki šešių taškų. Tačiau "Grizliai" atsakė į tai dar vienu spurtu 0:11 ir taip susigrąžino dviženklį pranašumą. Kėlinio pabaigą kiek geriau sužaidę svečiai, dar labiau padidino savo persvarą – 34:53.

Trečiasis ketvirtis vyko gan apylygiai. Komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir didžiąją dalį kėlinuko žaidė taškas į tašką. Visgi, ketvirčio pabaigą vėlgi kiek geriau sužaidė svečiai, kurie padidino savo pranašumą dar keliais taškais – 51:75. Ketvirtasis kėlinys jau nieko neturėjo nustebinti, kadangi nugalėtojas jau buvo aiškus. "Grizliai" kėlinio pradžioje padidino savo pranašumą iki trisdešimtvieno taško, kurį ir išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas 68:99.

A.S.K. „Persvara“ – 2: Domantas Sprindys – 23 tšk. (6 išpr. praž.), Vytautas Juknevičius – 13 tšk., Vilius Narbutas – 11 tšk.

Grizliai: Martynas Valaitis – 29 tšk. (13 atk. kam.), Vaidotas Gadliauskas – 23 tšk., Darius Špakauskas – 15 tšk., Mantas Čipas – 11 tšk.

„Grizliai“ neturėjo vargo su „Krepsininkas.net“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)„Partizanas“ nesunkiai įveikė savo varžovus (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 13:14 val.)„Kolpingo kolegija“ neturėjo vargo žaisdami prieš „A.S.K. „Persvara“ – 2“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:51 val.)„Grizliai“ nesunkiai įveikė „VU KHF“ krepšininkus (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 11:07 val.)„Grizliai“ nusileido „Advokatų kontorai „Konsus“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 03:47 val.)„Grizliai“ pasismagino dvikovoje su „New Team“. (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 00:54 val.)„Komanda X“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:12 val.)BC „Gazuotas pienas“ gan lengvai nugalėjo A.S.K „Persvara ‒ 2“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 13:45 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:37 val.)Martyno Valaičio vedami „Grizliai“ palaužė Kauno „Rami“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)