Kauno liberalai vs Lietuvos šaulių sąjunga (38:63)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 09 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo su „Kauno liberalų“ ekipą.

2014 lapkričio 09 d., Sekmadienis, 20:30 val., peržiūros: 1514

Sekmadienį, lapkričio 9 dieną, Šančių vidurinėje mokykloje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Kauno liberalų" ir svečių "Lietuvos šaulių sąjungos" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (7:16). Antrasis kėlinys irgi nebuvo dėkingas "Kauno liberalams", šeimininkai pralošė kėlinį – (12:23) ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 20 taškų – (19:39). Antroje rungtynių pusėje didelės intrigos nebuvo, "Lietuvos šaulių sąjunga" toliau didino skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (38:63).

Rungtynės geriau pradėjo svečiai, kurie per pirmas 5 minutes įsiveržė į priekį – (3:10). Veliau "Kauno liberalams" pavyko pristabdyti svečių greitą žaidimą, komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (7:16).

Antrą kėlinį abi komandos pradėjo apsikeisdamos rezultatyviomis atakomis, po kurių sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (12:22). Vėliau "Kauno liberalai" papuolė į duobę, pralošė atkarpą – (0:10) ir likus žaisti 3 minutes komandas jau skyrė 20 taškų – (12:32). Per likusį laiką komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tie patys 20 taškų – (19:39).

Trečią kėlinį "Lietuvos šaulių sąjungą" pradėjo surengdama spurtą – (2:10), tuo padidindama skirtumą iki 28 taškų – (21:49). Antroje kėlinio dalyje "Kauno liberalams" pavyko surengti savo spurtą – (7:2), kuris leido šiek tiek sumažinti skirtumą ir po trijų kėlinių komandas jau skyrė 23 taškai – (28:51).

Ketvirtasis kėlinys "Lietuvos šaulių sąjungai" buvo jau tik formalumas, šeimininkai toliau sunkiai rinko taškus ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė 20 taškų – (37:57). Per likusį laiką svečiai padidino skirtumą iki 25 taškų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (38:63).

Kauno liberalai: Martinas Valikonis – 8 tšk., Simonas Kairys – 8 tšk. (10 atk. kam.), Paulius Jakštas – 8 tšk.

Lietuvos šaulių sąjunga: Evaldas Jančauskas – 16 tšk. (11 atk. kam.), Danielius Pranskevičius – 11 tšk. (6 išpr. praž.), Šarūnas Karūnaitis – 9 tšk. (5 išpr. praž.)

„Lietuvos šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ ekipos. (2015 sausio 16 d., penktadienis, 22:51 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo rungtynėse su „Elektromontuotojas“ (2015 vasario 10 d., antradienis, 12:52 val.)„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „Kauno liberalų“ ekipos. (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:06 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neatsilaikė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:56 val.)BC „Ambi“ neturėjo vargo su „Kauno Liberalais“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „A.S.K. „Persvara“ – 2“ ekipos (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:55 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ šventė lengvą pergalę prieš „Kulautuvą“ (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 00:41 val.)„ Lietuvos Šaulių Sąjunga“ nesunkiai nugalėjo „R2P Sport-2“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 23:21 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ iškovojo pergalę prieš „Kolpingo Kolegijos“ krepšininkus (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 00:45 val.) „Lietuvos šaulių sąjunga“ rungtynių pabaigoje palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 00:35 val.)