Sportija vs Olympic (58:62)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 21 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Olympic“ po įtemptų varžybų, palaužė „Sportijos“ ekipą

2015 sausio 21 d., Trečiadienis, 22:33 val., peržiūros: 1022

Sausio 21 dieną, Kauno Atžalyno vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko C lygos "ALTreklama" rungtynės. Savo jėgas išbandė "Sportija" (šeimininkai) ir "Olympic" komandos. Nors rungtynių pradžioje atrodė, jog "Olympic" ekipai čia turėtų būti lengvas pasivaikščiojimas, tačiau rungtynėms įsibėgėjus, šeimininkai parodė charakterį ir sukūrė tikrą intrigą. Šios rungtynės pareikalavo netgi pratęsimo, tam jog būtų išaiškintas nugalėtojas. Visgi, šias rungtynes laimėjo "Olympic" ekipa rezultatu (58 – 62)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo tvirta, bei užtikrinta svečių pradžia. Iš pirmo žvilgsnio atrodė, jog šios rungtynės bus "vieni vartai". Svečiai pirmajame kėlinyje buvo išsiveržę į priekį net (4-20). Visgi, šeimininkai sugebėjo kiek geriau sužaisti kėlinuko pabaigą ir jam pasibaigus, sušvelninti deficitą iki 12 taškų (9 – 21)

Antrasis kėlinukas prasidėjo kiek lygesne varžovų dvikova. Tačiau po kelių minučių, šeimininkai pradėjo kiek spurtuoti ir kėlinukui einant į pabaigą, "Sportija" buvo sumažinus deficitą iki vos 6 taškų (23-29). Visgi, šįkart svečiams pavyko geriau sužaisti kėlinuko pabaigą. Pelnę 5 taškus be atsako, "Olympic" krepšininkai ilgosios pertraukos metu turėjo 9 taškų pranašumą (27 – 36)

Po ilgosios pertraukos abejų komandų žaidimas gerokai šlubavo. Tiek viena, tiek kita ekipa labai netaikliai metė iš žaidimo, bei nepataikė daugybės baudų. O baudų šiose rungtynėse tikrai netrūko. Šeimininkai prasižengė 22 kartus, na o svečiai 25. Taigi, abejoms ekipoms sunkiai sugebant pelnyti taškus, šis kėlinukas buvo pats nerezultatyviausias. Visgi, svečiams pavyko jį laimėti rezultatu (11-13) ir keliaujant į ketvirtą kėlinuką atstatyti dviženklį pranašumą (38 – 49)

Paskutinis rungtynių kėlinukas iš karto prasidėjo šeimininkų spurtu. Pamatę, jog pralaimi dviženkliu skirtumu, "Sportijos" krepšininkai pabandė paspausti varžovus ir tai jiems pavyko gana puikiai. Sužaidus 7 kėlinio minutes rezultatas jau buvo lygus (51-51). Likusi kėlinuko dalis buvo tikras chaosas. Daugybė pražangų, bei pramestų palyginus lengvų metimų. Likus vos 3 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, "Olympic" ekipa pirmavo vienu tašku, tačiau subaudavo šeimininkų komandos įžaidėją Nerijų Niekį. Šis įmetė vieną iš dvejų baudų, ir šios rungtynės kėlėsi į pratęsimą (54 – 54)

Pratęsimo metu, Svečiai matyt pajautę, jog pergalė kurią jie praktiškai turėjo rankose vos neišslydo, susiėmė ir tvarkingai sužaidę pratęsimą laimėjo šias varžybas rezultatu (58 – 62).

Sportija: Andrius Mačiulis – 13 tšk., Tautvydas Skrupskelis – 11 tšk. (10 atk. kam.), Nerijus Niekis – 10 tšk.

Olympic: Darius Grigaitis – 19 tšk., Vaidas Mazaronis – 12 tšk., Vaidas Bložė – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

"Sportijos" komandos treneris A.Mačiulis:

"Patys susigrąžinom sau viltį pasivydami varžovus, patys ją ir palaidojom nesužaidę pratęsimo. Praradome daug kamuolių ir prametėme dar daugiau baudų."

„Kulautuva“ po atkaklios kovos palaužė „Sportiją“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:53 val.)„Naujokai“ po pratęsimo palaužė „Olympic“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 20:27 val.)„Naujokai“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Olimpyc“ krepšininkus (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 00:10 val.)BC „Straight“ be didesnio vargo nukovė „Sportija“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 01:43 val.)„SK Neveronys“ sutriuškino „Sportijos“ krepšininkus. (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 01:02 val.)„Naujokai“ nesunkiai susitvarkė su „Sportija“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 02:15 val.)„Olympic“ užkūrė pirtį „KMAIK“ krepšininkams (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:35 val.)„BK Centre“ nesunkiai įveikė „Sportija“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 02:05 val.)BK „Centre“ nesunkiai susitvarkė su „Sportija“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 20:41 val.)„Žaliai‒balti“ sezoną pradėjo pergale prieš „Sportiją“ (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 21:29 val.)