BC „Liuksas“ vs BC „Ambi“ (64:47)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2015 vasario 19 d., Ketvirtadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Liuksas“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Ambi“

2015 vasario 20 d., Penktadienis, 00:02 val., peržiūros: 1196

Ketvirtadienį, vasario 19 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės, šešioliktfinalio dvikova tarp vietos BC „Liukso“ ir svečių BC „Ambi“. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė apylygiai, tačiau antroje rungtynių pusėje „Liukso“ ekipa sudėjo visus taškus ant „i“ ir iškovojo pergalę bei pirmauja serijoje 1:0.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo šeimininkai. Jie įsiveržė į priekį 15:5 ir turėjo jau dviženklį pranašumą vos po kelių žaidimo minučių. Vėliau šeimininkai atsigavo po šalto dušo ir pradėjo artėti link savo varžovų. Kėlinukui einant į pabaigą, jie buvo sumažinę deficitą iki keturių taškų, tačiau kėlinį taikliu dvitaškiu užbaigė „Liukso“ ekipa ir po pirmojo ketvirčio turėjo šešių taškų pranašumą – 22:16. Antrąjį ketvirtį kiek sėkmingiau vėl pradėjo šeimininkai. Jie pelnė šešis taškus paeiliui bei vėl įgavo dviženklį pranašumą. Tuomet „Ambi“ ekipa surezgė 10:3 spurtą ir priartėjo prie varžovų iki penkių taškų. Kėlinuką „Liukso“ ekipa užbaigė pridėdama dar vieną tašką ir atstatė turėtą pranašumą po pirmojo ketvirčio – 32:26.

Trečiasis kėlinukas buvo gana nerezultatyvus, kaip ir antrasis. Šeimininkai kėlinuką pradėjo 7:0 atkarpa, į kurią vėliau „Ambi“ ekipa atsakė pelnydami šešis taškus paeiliui. Nerezultatyvų ketvirtį „Liukso“ ekipa užbaigė pelnydami penkis taškus bei praleidę du taškus. Po trijų ketvirčių rezultatas buvo 44:34. Lemiamą ketvirtį šeimininkai pradėjo 12:3 spurtu bei padidino turėtą pranašumą jau iki 19 taškų. Likusią kėlinio dalį „Ambi“ ekipa stengėsi apkarpyti deficitą. Jų varžovai puolime nespindėjo, tačiau patys prametė daugelį metimų. „Liukso“ ekipa iškovojo pergalę, rezultatu 64:47 ir serijoje išsiveržė į priekį 1:0.

BC „Liuksas“: Tomas Ziutelis – 18 tšk. (8 išpr. praž.), Simonas Ziutelis – 15 tšk., Julius Fiodorovičius – 13 tšk. (5 perimt. kam.)

BC „Ambi“: Vytautas Čypas – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Vaidotas Mačiulis – 14 tšk., Dominykas Apšega – 5 tšk. (9 išpr. praž.)

Abi komandos po varžybų atsisakė pateikti komentarus.

BC „Ambi“ antroje rungtynių pusėje išvargo pergalę prieš „Lituanicos“ krepšininkus (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 01:27 val.)„Nepyk“ antroje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš BC „Ambi“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 00:18 val.)BC „Liuksas“ palaužė „Naujokus“ (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 20:05 val.)„New Team“ penketukas palaužė BC „Ambi“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 22:44 val.)Po atkaklios kovos BC „Liuksas“ palaužė „Komanda X“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:50 val.)„Vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ ekipą (2015 vasario 10 d., antradienis, 00:41 val.)BC „Liuksas“ neprilygo grupės lyderiams (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 21:18 val.)BC „Liuksas“ užtikrintai susitvarkė su „Olympic“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 00:38 val.)„Liuksas“ nesunkiai įveikė „Naujokus“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:43 val.)„Abstinentai“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ krepšininkus (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 23:01 val.)