Kauno technikos kolegija vs Kėdainiai & Addeco (82:59)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 22 d., Trečiadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Kėdainiai“ ekipą

2014 spalio 22 d., Trečiadienis, 21:38 val., peržiūros: 1428

Spalio 22 dieną Kauno technikos kolegijoje įvyko "ALTreklama" pirmenybių C lygos B pogrupio reguliariosios rungtynės tarp "Kauno technikos kolegijos" (šeimininkai) ir "Kėdainiai" (svečiai) ekipų. Pirmame rungtynių kėlinyje komandos žaidė apylygiai ir po kėlinio komandos buvo pelnę po 14 taškų – 14:14. Antrame kėlinuke šeimininkai puikiai spurtavo ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo dviženklį pranašumą 35:24. Trečiame ketvirtyje svečiai nesugebėjo sumažinti atsilikimo, o "Kauno technikos kolegijos" dar padidino savo pranašumą – 58:42. Paskutiniame rungtynių ketvirtyje šeimininkai išsaugojo savo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 82:59.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie pirmavo 10:5. Bėgant kėliniui "Kėdainiai" išsaugojo pranašumą kuris kėliniui baiginėjantis buvo 6 taškai (14:8), tačiau tada du taiklūs J. Mašeckio tritaškiai metimai leido išlyginti rezultatą. Po pirmojo kėlinio lygu – 14:14.

Antrąjį kėlinuką šeimininkai pradėjo laimėdami nedidelę atkarpą 6:3, kuri leido jiems išsiveržti į priekį (20:17). Tada, "Kauno technikos kolegijos" krepšininkai pirmaudami 22:21 spurtavo 13:1 ir išsiveržė į priekį dviženkle persvara (35:22). Iki kėlinio pabaigos svečiai pelnė du taškus be varžovų atsako ir po pirmosios rungtynių pusės 35:24 pirmavo "Kauno technikos kolegija".

Trečiojo kėlinuko pirmoje pusėje "Kėdainiams" nesisekė mažinti turimo deficito ir jis beveik nesikeitė (47:37). Šeimininkai tada galingai sužaidė atkarpą laimėdami ją 9:0 ir įgydami beveik 20 taškų persvarą (56:37). Iki kėlinio pabaigos svečiams pavyko sumažinti atsilikimą ir po trečiojo ketvirčio 58:42 pirmavo "Kauno technikos kolegija".

Paskutinio ketvirčio pradžioje "Kėdainiai" bandė vytis varžovus (63:52), tačiau "Kauno technikos kolegija" grėsmingiau priartėti neleido, o A. Čapkausko šou rungtynių pabaigoje grąžino šeimininkams dvidešimties taškų persvarą. Galutinis rungtynių rezultatas 82:59 skelbė "Kauno technikos kolegijos" pergalę.

Po rungtynių nugalėtojų trenerė sakė: "Mūsų komanda labai sustiprėjo prisijungus mūsų vidurio puolėjui A.Čapkauskui. Kovėmės, stengėmės ir tai buvo mūsų pergalės priežastis"

"Kėdainių" treneris sakė: "Visiem pirmos varžybos, per vasarą nesportavome tai labai atsiliepė mūsų žaidimui. Nepataikome, "kliūname" už linijų, bet manau, kad viskas pagerės"

Kauno technikos kolegija: Arminas Čapkauskas – 20 tšk., Klaidas Jankaitis – 20 tšk. (7 išpr. praž.), Aivaras Kazlauskas – 12 tšk.

Kėdainiai: Mindaugas Dilys – 20 tšk. (7 išpr. praž.), Tadas Lukoševičius – 16 tšk., Domantas Tiškus – 7 tšk.

„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Kaunas“ ekipą (54:80). (2015 vasario 06 d., penktadienis, 01:23 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „R2P Sport – 2“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ užtikrintai įveikė KK „13“ (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 21:29 val.)„Kauno technikos kolegija“ neatsilaikė prieš „Sporto maniją“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:09 val.)„Kauno technikos kolegija“ šventė sunkią pergalę prieš „Birštono Olimpą“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 21:59 val.)„Kauno technikos kolegija“ pasiekė nesunkią pergalę namuose (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 21:18 val.)„Kauno technikos kolegija“ šventė lengvą pergalę prieš „Kauno Liberalus“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:35 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 04:17 val.)Rungtynių pabaigoje „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Kauno SRC ‒ 2“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:07 val.)„Kauno Technikos kolegija“ paskutiniame ketvirtyje palaužė „Birštono Olimpą“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 21:42 val.)