Lituanica vs SK „Neveronys“ (71:84)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 09 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„SK Neveronys“ užtikrinta persvara įveikė „Lituanicą“

2015 sausio 09 d., Penktadienis, 23:50 val., peržiūros: 1002

Penktadienio vakarą Kauno mechanikos mokyklos salėje, "ALTReklama" C lygos, K pogrupio rungtynėse, susitiko "Lituanica" (šeimininkai) ir "SK Neveronys". Jau pirmajame kėlinyje dviženklę pervsarą pasiekė svečiai išlaikė iniciatyvą iki pabaigos ir iškovojo pergalę rezultatu 71:84 ir pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiu žaidimu, visgi kiek geriau sekėsi aikštės šeimininkams, po dviejų T.Vaišvilos tritaškių, išsiveržusiems į priekį 8:6, tačiau svečiai iš Neveronių antroje kėlinuko pusėje perėmė iniciatyvą ir be didesnio vargi persvėrė rezultatą savo naudai, o kėlinuką baigė pirmaudami 14:27.

Antrajame kėlinuke situaciją ir toliau kontroliavo "SK Neveronys". Pirmosiomis minutėmis svečiai padidino pranašumą iki 16-os taškų (17:33). Aikštės šeimininkai rankų nenuleido ir, ketvirčiui einant į pabaigą, spurtavo 8:1 ir sumažino atsilikimą iki aštuonių taškų – 31:39.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo šešiais iš eilės "Lituanicos" taškais, po kurių skirtumas sumažėjo iki dviejų taškų (37:39). Svečiai atsakė tokia pats serija ir atstatė pranašumą, o netrukus jį vėl padidino iki dviženklio (42:53). Priartėti šeimininkams nebepavyko ir kėlinukas baigėsi rezultatu 53:61.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje "Lituanicos" krepšininkai vėl spurtavo 8:4 ir sumažino skirtumą iki keturių taškų (61:65), tačiau dėl pergalės pasikauti šeimininkai progos negavo – "SK Neveronys" surengė "sausą" devynių taškų seriją (61:74), taip įtvirtindami pranašumą, kurį išasugojo iki finalinio švilpuko – 71:84.

Lituanica: Henrikas Butkus – 28 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Vaišvila – 18 tšk., Simonas Navickas – 12 tšk.

SK „Neveronys“: Evaldas Jurgaitis – 17 tšk., Antanas Macys – 16 tšk., Arijus Kanovalovas – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Karolis Petkevičius – 12 tšk., Giedrius Purauskas – 11 tšk.

„Neveronys“ nesunkiai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 21:32 val.)SK „Neveronys“ įveikė „Darbiečius“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 18:31 val.)„Darbiečiai“ be vargo įveikė „Lituanica“ komandą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:25 val.)Po permainingos kovos „Darbiečiai“ įveikė „Lituanica“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 00:20 val.)SK „Neveronys“ tęsia pergalių seriją (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 00:33 val.)SK „Neveronys“ lengva ranka nuskynė bronzą (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 14:16 val.)SK „Neveronys“ pirmąjį etapą baigė be pralaimėjimų, įveikdama „Krepšininkas.net“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 23:31 val.)„Lituanica“ netikėtai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2015 vasario 07 d., šeštadienis, 00:38 val.)„SK Neveronys“ ir toliau neranda sau lygių. (2014 lapkričio 22 d., šeštadienis, 18:43 val.)