Kolpingo kolegija vs Kulautuva (79:74)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 20 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kolpingo kolegija“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kulautuvą“

2015 sausio 20 d., Antradienis, 23:48 val., peržiūros: 1123

Sausio 20 dieną "Kauno kolegijos" sporto salėje įvyko "C" lygos "ALT reklamos" pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kolpingo kolegija" priemė svečius "Kulautuvą". "Kolpingo kolegija" buvo iškovoję šešias pergales ir septynis kartus buvo pralaimėję. "Kulautuvos" sąskaitoje buvo penkios pergalės ir devyni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje keturis taškus be atsako pelnė "Kolpingo kolegija". Įpusėjus antrai minutei pirmus taškus pelnė "Kulautuva", o baigiantis antrai minutei rezultatas tapo lygus (4:4). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė "Kolpingo kolegija" (10:4). Penktą minutę "Kulautuva" sumažino varžovų persvarą iki keturių taškų, bet "Kolpingo kolegija" į tai atsakė dar septyniais taškais be atsako (17:6). Aštuntą minutę šeimininkų persvara buvo padidėjusi iki 14 taškų (22:8). Per paskutines dvi ketvirčio minutes "Kulautuva" sumažino varžovų persvarą iki 10 taškų (22:12).

Antro kėlinio pradžioje "Kolpingo kolegija" rungtyniavo geriau. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė 15 taškų (29:14). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 17 taškų (35:17). Penktą minutę "Kulautuva" pradėjo mažinti varžovų persvarą. Įpusėjus septintai minutei komandas skyrė 11 taškų (37:26). Tada šešis taškus be atsako pelnė šeimininkai (43:26). Per likusį laiką komandos rungtyniavo apylygiai, o du taiklūs svečių tritaškiai ketvirčio pabaigoje padėjo jiems šiek tiek priartėti prie šeimininkų (46:34).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus tris minutes komandas skyrė 15 taškų (50:35). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo "Kulautuva", kurio metu svečiai pelnė 14 taškų be atsako (50:49). Prasidėjus septintai minutei, po ilgesnės pertraukos, taškus pelnė "Kolpingo kolegija" (53:49). Netrukus taikliu tolimu metimu atsakė "Kulautuva" (53:52). PAskutines tris kėlinio minutes komandos žaidė apylygiai. Sužaidus 30 minučių rezultatas buvo lygus (57:57).

Pirmomis ketvirto kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus keturias minutes rezultatas buvo lygus (63:63). Šeštą minutę "Kolpingo kolegijai" pavyko įgyti keturių taškų persvarą (67:63). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė "Kulautuva" (67:68). Likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos rezultatas buvo lygus (70:70), o minutės pertraukėlės paprašė "Kulautuva". Po jos "Kolpingo kolegija" gynėsi be klaidų, o patys pelnė septynis taškus (77:70). Paskutinę kėlinio minutę "Kulautuva" buvo priartėjusi prie varžovų iki trijų taškų (77:74), bet rungtynių pabaigoje be klaidų gynęsi šeimininkai išsaugojo pranašumą (79:74).

"Kolpingo kolegija" iškovojo septintą pergalę, o "Kulautuva" pralaimėjo dešimtą kartą.

"Kulautuvos" treneris Šarūnas Mačiulis paklaustas, ką pakeitė komandos žaidime, kad antroje rungtynių pusėje pavyko pasivyti varžovus, atsakė: "Tiesiog tikriausiai varžovai truputi atsipalaidavo, o mes pradėjome geriau gintis, pulti ir taip juos pasivijome." Paklaustas, ko pritrūko rungtynių pabaigoje, treneris atsakė: "Patirties, gerai sužaisti rungtynių pabaigą."

Kolpingo kolegija : Tomas Vaškevičius – 25 tšk. (8 išpr. praž.), Vaidas Česnauskis – 19 tšk. (5 rezult. perd., 8 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Edvinas Masiokas – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Aldas Daubaras – 11 tšk.

Kulautuva: Emilis Mackevičius – 31 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Aivaras Šilenka – 16 tšk., Edvinas Eimontas – 12 tšk., Šarūnas Mačiulis – 10 tšk.

„Kolpingo Kolegija“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kulautuva“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)„Kolingo kolegija“ nesunkiai įveikė „Komandą X“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 00:14 val.)„Komanda X“ lengvai nugalėjo „Kulautuvą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 22:40 val.)„Kolpingo kolegija“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:13 val.)„Žaliai-Balti“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Kolpingo kolegija“ nepasigailėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 ekipos (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:33 val.)„Krepšininkas.net“ nesunkiai susitvarkė su „Kulautuva“ (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 01:18 val.)„Kolpingo kolegija“ gana nesunkiai įveikė „Naujokų“ pasipriešinimą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:51 val.)„Kolpingo kolegija“ nugalėjo „Rind“ ir žengė į finalą (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 23:31 val.)„Compensa“ pirmoje atkrintamųjų akistatoje įveikė „Kulautuvą“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:18 val.)