Kauno liberalai vs Lietuviški patiekalai (38:117)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „Kauno liberalų“ ekipos.

2014 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 22:06 val., peržiūros: 1615

Sekmadienį, lapkričio 23 dieną, Šančių vidurinėje mokykloje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Kauno liberalų" ir svečių "Lietuviškų patiekalų" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (10:20). Antrame kėlinyje dar labiau išryškėjo abejų komandų lygių skirtumai ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (22:55). Antroje rungtynių dalyje pirmaujanti ekipa nepasikeitė, "Lietuviški patiekalai" laimėjo rungtynes rezultatu – (38:117).

Rungtynės prasidėjo "Kauno liberalų" taikliu metimu, vėliau sekė "Lietuviškų patiekalų" kelios rezultatyvios atakos, po kurių sužaidus 3 minutes rezultatas buvo – (2:6). Sužaidus dar 2 minutes komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko įsiveržti į priekį – (10:9). Antroje kėlinio dalyje svečiai suaktyvino gynybą ir išsaugojo savo krepšį sausą, o patys pelnė 11 taškų ir po pirmo kėlinio rezultatas buvo – (10:20).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant rezultatyviomis atakomis, po kurių šeimininkams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 8 taškų – (16:28). Vėliau sekė laimėta "Lietuviškų patiekalų" atkarpa – (2:27) po kurios skirtumas šoktelėjo iki 37 taškų – (20:55). Per likusį laiką "Kauno liberalams" pavyko surengti dvi rezultatyvias atakas, kurios leido sumažinti skirtumą iki 33 taškų – (22:55).

Trečią kėlinį "Lietuviški patiekalai" pradėjo laimėdami poros minučių atkarpą – (4:7), vėliau sekė dar viena laimėta atkarpa – (2:15) ir kėliniui įpusėjus komandas jau skyrė 49 taškai – (28:77). Antroje kėlinio dalyje niekas nepasikeitė, svečiai laimėjo dar dvi atkarpas – (6:2) ir (1:4), kurios leido padidinti skirtumą po trijų kėlinių iki 55 taškų – (31:86).

Ketvirtasis kėlinys niekuo neišsiskyrė nuo pirmų trijų, svečiai toliau didino skirtumą. Sužaidus pusę kėlinio komandas skyrė jau 65 taškai – (35:100). Per likusį laiką skirtumas dar šoktelėjo iki 79 ir rungtynės baigėsi rezultatu – (38:117).

Kauno liberalai: Simonas Kairys – 11 tšk., Vytautas Rukuiža – 8 tšk., Domas Sirgedas – 6 tšk.

Lietuviški patiekalai: Justas Ališauskas – 33 tšk., Edgaras Zaidelis – 24 tšk. (7 išpr. praž.), Gytis Vyšniauskas – 20 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Martynas Gustainis – 15 tšk. (11 atk. kam.), Tomas Vaičiulis – 15 tšk.

„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „BK Centre“ ekipos. (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Lietuviški patiekalai“ nesunkiai nugalėjo „Kėdainiai & Addeco“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 23:03 val.)„Lietuviški patiekalai“ palaužė „Dumblą“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:21 val.)„Lietuviški patiekalai“ be didesnio vargo įveikė „Žaliai ‒ Baltų“ ekipą. (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Lietuviški Patiekalai“ palaužė „“R2P SPORT-2“ ekipą (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 22:45 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo su „Kauno liberalų“ ekipą. (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 20:30 val.)„Lietuviški patiekalai“ neturėjo vargo su „Nepyk“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 22:58 val.)„Lietuviški patiekalai“ vos neužbaigė „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ sezono (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 15:36 val.)„Lietuviški patiekalai“ sutriuškino „Nepyk“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Abstinentai“ nesulaukė „Kauno liberalų“ pasipriešinimo (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)