KK „13" vs Kaunas (40:77)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 12 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kaunas“ nušlavė KK „13“ krepšininkus, taip palikdamas juos be pergalių

2015 sausio 13 d., Antradienis, 01:17 val., peržiūros: 925

Pirmadienį, sausio 12 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių rungtynės, tarp vietos KK "13" ir svečių "Kauno" ekipų. Susitikimo pradžios itin aukštą žaidimo tempą laikę aikštės šeimininkai žaidė itin sėkmingai ir laimėjo pirmą kėlinuką, tačiau vėliau "Kaunas" susiėmė ir ėmė tolti nuo varžovų, kol skirtumas tarp komandų tapo triuškinantis. 40:77 (18:16, 6:19, 8:24, 8:18).

Susitikimo pradžioje abi komandos apsikeitė keliais rezultatyviais išpuoliais, tačiau netrukus sekė sėkminga "Kauno" atkarpa, suteikusi jiems keturių taškų pranašumą. Vis tik, aikštės šeimininkai nestovėjo vietoje ir netrukus spurtavo 7:0, kas leido jiems perimti iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau abi komandos žaidė panašiai, todėl skirtumas tarp jų iki kėlinuko pabaigos pakito nežymiai. 18:16.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečių krepšininkai susiėmė ir surengė spurtą 2:12, kurių didžiąją dalį taškų rinko baudų metimais. Į tai aikštės šeimininkai atsakė vos keliais taškeliais, po kurių sekė dar septyni iš eilės "Kauno" taškai, padidinę skirtumą tarp komandų iki dvylikos taškų. Pačioje antrojo kėlinuko pabaigoje KK "13" dar sugebėjo nežymiai sušvelninti atsilikimą. 24:35.

Po ilgosios pertraukos "Kaunas" ir toliau nemažino apsukų. Nors pačioje trečiojo kėlinuko pradžioje abi komandos dar apsikeitė keliais rezultatyviai pasibaigusiais išpuoliais, tačiau jau čia pat svečiai spurtavo 0:10, ko pasekoje skirtumas tarp komandų staiga šoktelėjo iki 21-ieno taško. Į tai aikštės šeimininkai atsakė vos dviem taikliais baudos metimais iš keturių galimų, o tuo pasinaudoję svečiai smogė dar kartą, ko pasekoje prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo 27-ių taškų pranašumą. 32:59.

Paskutinė rungtynių dalis patapo tik formalumu, tačiau ir jį svečių krepšininkai sutvarkė kuo puikiausiai. Jau pačioje kėlinuko pradžioje "Kaunas" pratęsė trečiame kėlinuke pradėtą spurtą ir pelnę dar dešimt taškų be varžovų atsako padidino skirtumą tarp komandų iki 37-ių taškų. Po tokio smūgio aikštės šeimininkai dar sugebėjo surengti kelias rezultatyvias atakas, tačiau tas jokios įtakos rungtynių baigčiai neturėjo ir triuškinančią pergalę šventė "Kaunas". 40:77.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Vytenis Preidis kalbėjo: "Tokio uraganinio puolimo, koks buvo rungtynių pradžioje, dar nebuvau metęs, chebra viską šlavė "juodai", tačiau vėliau jiems pasibaigė kuras, jeigu jie tokį tempą būtų išlaikę visas rungtynes, tai būtų laibai sunku. Bet varžovai vėliau pavargo, pradėjo nelabai gintis ir laimėjo labiau patyrę".

KK "13": Giedrius Ūkelis – 12 tšk. (5 perimt. kam.), Jonas Gudavičius – 9 tšk. (6 išpr. praž.), Remigijus Babenskas – 9 tšk.

"Kaunas": Andrius Olberkis – 28 tšk., Gediminas Šuklevičius – 14 tšk. (11 atk. kam.), Laurynas Duoba – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

„Darbiečiai“ nepaliko jokių vilčių KK „13“ krepšininkams (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Sporto manija“ nepasigailėjo KK „13“ komandos (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:53 val.)„Kaunas“ pratęsė „Green Death“ pralaimėjimų seriją iki penkerių. (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 01:45 val.)„Košmaras“ paskutinėmis sekundėmis paleido pergalę iš savo rankų (2014 lapkričio 22 d., šeštadienis, 17:49 val.)„Kaunas“ atsirevanšavo „VU KHF“ ekipai. (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)„Kaunas“ nesunkiai įveikė BC „Liuksas“ ekipą. (2014 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„Kauno SRC – 2“ nesunkiai įveikė „KK – „13“ komandą (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:59 val.)„Kaunas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Savi“ ekipa. (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:30 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ užtikrintai įveikė KK „13“ (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 21:29 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ atsirevanšavo „Kauno“ ekipai (2015 vasario 13 d., penktadienis, 00:16 val.)